rss wpisy: 4 komentarze: 0
 • Utworzono: 2017-06-10

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Madziulka: Świętowałam swoje 3 urodziny

  Nie mogłam się już doczekać swoich urodzin! Mama przygotowała dużo smakołyków dla gości. I sama upiekła tort z Anną z Krainy Lodu, bo ja ją uwielbiam;) Przyjechały do mnie ciocie i wujkowie i moje kuzynki. Dostałam duużo pięknych prezentów. Ale najbardziej podobał mi się domek dla lalek! Jest cudowny, w moim ulubionym różowym kolorze. Nie chciałam się z nim rozstawać !Nie mogę się doczekać już kolejnych urodzin !
 • Utworzono: 2017-06-08

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Madziulka: Poznałam nowego kolegę

  Od kilku miesięcy mieszkanie obok nas jest puste, i czekało na nowego lokatora. Słyszałam z rodzicami jak ktoś tam ciągle wiercił i stukał i czasem w dzień spać nie mogłam. A dzisiaj jak wychodziłyśmy z mamą na plac zabaw to otwarły się drzwi z tego mieszkania i okazuje się że na tym samym piętrze będzie mieszkał Piotruś. Piotruś ma niecałe 4 lata więc jest troszkę starszy. Ale jest SUPER ! Jego mama też szła na placyk i nawet po drodze pozwolił mi się przejechać na swojej hulajnodze. Nasze mamy się chyba też polubiły , bo na jutro umówiły się na kawę, także znów zobaczę Piotrusia i pobawimy się w moim zamku.
 • Utworzono: 2017-06-06

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Madziulka: Czekam na siostrzyczkę

  Już niedługo urodzi się moja siostrzyczka. Mama ciągle mówi, że ma dzidziusia w brzuszku, ale ja nie mogę się już doczekać , by ja zobaczyć. Tata chyba też ma dzidziusia , bo ma taki brzuszek jak mama, choć oboje twierdzą , że będzie tylko jedna siostrzyczka ;) Mam dla niej dużo zabawek a mama przygotowała już w półkach moje małe ubranka. Moje łóżeczko od jakiegoś czasu stoi puste , bo rodzice kupili mi nowe, bo przecież już nie jestem dzidziusiem tylko dużą dziewczynką. Mam nadzieję, że siostrzyczka będzie już szybko z nami, bo chciałabym się już z nią bawić i ją całować i przytulać. Nie mogę się już doczekać !
 • Utworzono: 2017-06-06

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Madziulka: Wizyta u lekarza

  Nigdy jeszcze nie chorowałam. Mamusia karmiła mnie długo piersią, bo prawie do 2giego roku życia i nawet nie wiedziałam do tej pory kto to pan doktor. Ale teraz zaczął męczyć mnie kaszelek i Mama starała się go wyleczyć domowymi sposobami, ale to nic nie pomagało :( Postanowiła mnie zabrać do lekarza. U Pana doktora było bardzo fajnie. Pozwolił mi włożyć słuchawki do uszu a nawet dostałam naklejkę dzielny pacjent. Było tam dużo zabawek i książeczek. Pan doktor zalecił inhalacje i przy okazji weszłyśmy z mamą do apteki by kupić inhalator/nebulizator. Sama go wybierałam, jest piękny w kształcie pingwinka. Mój nowy przyjaciel ! Jak mama zakłada mi maseczkę to Gucio - bo tak go nazwałam ciągle jest przy mnie i jest mi raźniej :)
<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_prev.gif" class="img_paginator" alt="" />
<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_next.gif" class="img_paginator" alt="" />

Mama i żona ;) Najszczęśliwsza kobieta na świecie !
Sierpień 2022
PN WT ŚR CZ PT SO ND
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj