Macierzyństwo (i nie tylko) z perspektywy bezdzieciatej

Utworzono: 2016-03-20

Dlaczego nie stać Cię na brak przyjemności

Ostatnio jedna z moich koleżanek stweordzią, że zwyczajnie nie stać jej na brak urlopu. W pierwszej chwili zgłupiałam - zazwyczaj ludzie twierdzą, że nie stać ich na urlop, ale nie na jego brak. Chwilę później wszystko było jasne - w końcu brak pożądnego odpoczunku niekorzystnie wpływa nie tylko na naszą koncentrację, ale również chęć do pracy. Jeśli przynajmniej raz wroku nie zrobimy sobie dwutygodniowej przerwy, nasza motywacja spada i zamiast o kolejnych zadaniach myślimy o pójściu do domu.

Tak samo jest z drobnymi przyjemnościami. Mało kto może sobie pozwolić na więcej niż jedne wakacje w roku. Jednak wcale nie musimy wyjeżdzać kilka razy w ciągu 12 miesięcy by poczuć sie odprężonym. JA znalazłam na to swój sposób, który moge z czystym sumieniem polecić wszystkim (nie tylko kobietom).

Ostatnio odkryłam we Wrocławiu cudowny salon odnowy, który w kilka godzin postawił mnie na nogi, najpierw masażem świecą, a później masażem twarzy, szyi i dekoltu.

Ten pierwszy to wspaniały relaks dla ciałą i zmysłów. Przez nieco ponad godzinę, moje ciało miało okazję odpężyć się i zyskąc bajeczne nawilżenie. Z kolei dzięki masażowi twarzy, moja skóra nie tylko nabrała blasku, ale i ja poczułam się znakomicie. Całość kosztowała mnie dokładnie 200 zł, ale naprawdę było warto. I myślę, że warto zdobyć się na taki wydatek co drugi miesiąc. Wspaniałe samopoczucie i większa pewnosć siebie są warte tych pieniędzy :)

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Bezdzietna, ale usilnie starająca się o potomka. Wielka fanka teatru, dobrej książki i kawy.
Czerwiec 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj