InstruktorPlywaniaNiemowlat.pl

ocena:
drukuj  
Miejscowość: 72-001 Cała Polska
Województwo: zachodniopomorskie
WWW:
Opis skrócony: Zapraszam Cię do zapoznania się z pierwszym i jedynym w Polsce kursem INSTRUKTORA PŁYWANIA NIEMOWLĄT w całości ONLINE!
Usługi: - Basen / pływalnia / kąpielisko

Pełny opis

Zapraszam do zapoznania się z pierwszym i jedynym w Polsce kursem pływania niemowląt i małych dzieci do lat 4 w pełni ONLINE!Z praktyki - na zajęciach z maluszkami i tak najczęsciej w tym wieku rodzice wchodzą do wody razem z dziećmi. Czemu więc nie posiadać samemu wiedzy godnej instruktora?W ramach kursu otrzymają Państwo wiedzę w zakresie: - Rozwoju dziecka w różnych etapach jego życia od pierwszego miesiąca do lat 4 - Bezpieczeństwa dziecka nad wodą (w tym pierwszej pomocyprzedmedycznej)
-Strony teoretycznej i praktycznej pływania niemowląt i małych dzieciKażde ćwiczenie jest omówione, pokazane nie tylko na lalce ale i na dzieciach przez instruktora... To iwiele więcej znajdą Państwo pod adresem:https://instruktorplywanianiemowlat.pl/Baseny zamknięte? Nie masz wanny ani plastikowej wanienki? Nie pozwól by Pandemia spowodowała, że zanikną pierwotne odruchy wykorzystywane w nauce pływania niemowląt u Twojego dziecka! Znam rodziców, którzy raz w tygodniu stawiają na ręcznikach w salonie dmuchany basen i dają radę! Nie ma wymówek...

Aktualne imprezy / akcje i promocje

Brak wydarzeń w Informatorze.

Ocena użytkowników  

średnia: 0/5 (opinii:0)
Ocena ogólna Dyplom, drobiazg na pożegnanie
Basenowy brodzik dla dzieci

Najpopularniejsze w Imprezowniku / Akcje i Promocje

Brak wydarzeń w Informatorze.

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.


Inne miejsca w miejscowości Cała Polska

Sprawdź również

Szukaj przyjaznych miejsc i usług

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj

Patronat eBobas.pl

eBobas.pl poleca