....wspomnienia, smutki i wielkie radosci - kazdy z nas ma ''swoja historie''... o tych chwilach warto pamietac...

Utworzono: 2013-05-24

Majowe ♥emocje...

 Witam w Maju....oj coś ta przerwa długo trwała...tak czasami bywa, ze chwilowo rezygnuje się z pisania. Zima nawet długo nas w swych szponach trzymała... Nareszcie jednak Wiosna sobie o nas przypomniała i łaskawie zawitala w całej pięknej i zielonej swej oprawie...Radości było przy tym co nie miara . W naszym życiu zaszły Wielkie zmiany...wraz z nadejściem wiosny, witalismy z naszą córeczka PRZEDSZKOLE ;-) Wielkie emocje, wielkie nadzieje...ach cóż nam w sercu się dzieje...początek MAJA miesiąc radosny i ta chwila ...oddania, rozstania...Przeżywam ten stan już po raz drugi i wcale łatwiej nie jest. Choć dobrze, ze to z mojej strony są te mieszane emocje (przynajmniej w pierwszych dniach)...Lilka odwazna była, ciekawa...Długo była przez nas przygotowywana na to rozstanie. Dość gładko poszło, corcia odważnie maszerowala do przedszkola z nami...podskakujac i podspiewujac ..."idzie sobie przedszkolaczek , nie grymasze i nie placze"..Dumnie niosąc swój plecaczek. 

 

Po kilku dniach euforii przyszła i ta której obawiają się wszyscy rodzice...chwila bolesnego rozstania...Nas to również dotknęło, dość szybko i niespodziewanie...polaly się lezki. Teraz to już z dystansem łatwiej, te chwile opisać.. Szczęście, ze żal i smutek Lilki znikał wraz mamy rozstaniem ;-) Panie wspaniale zajely mysli coreczki i...koniec bylo z lamentowaniem. Radosc ponownie zawitala na Lilki twarzy: ''Co tez sie jutro ciekawego w przedszkolu wydarzy??'' 

Z kazdym kolejnym dniem mi samej jest latwiej ogarnac ta chwilowa pustke, bo za kilka godzin wyslucham zachwytu i szczegolowych relacji mojej dzielnej coreczki..jaki to byl ciekawy dzien spedzony z dziecmi.

 

 

1k.jpg

Komentarze

  • 24-05-2013 12:49:19 | zgłoś naruszenie

    Gratulacje dla dzielnego Przedszkolaka :)
    Ja przeżywałam te chwile rok temu... Było mi bardzo ciężko, łez wylanych wiele... Dziś moja Karolinka jest dzielnym Przedszkolakiem i tak się rwie do zabawy, że czasami zapomina o buziaczku dla mamy :)
  • catrinka | 25-05-2013 09:03:38 | zgłoś naruszenie

    Gratuluję :)
    Nas czeka przedszkole od września i już na samą myśl mam mokre oczy.

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Szczesliwa ♡zonka i mamusia dwoch wspanialych coreczek:★ Claudii i Lilianny★Moja rodzina, jest moim zyciem, moja m iłością, całym moim światem ..♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥
Kwiecień 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj