W ostatnim czasie postanowiłam usunąć swój profil na facebooku. Obecnie eBobas zastępuje mi go w zupełności. Chciałabym opisywać różne momenty mojego codziennego życia, które wydadzą mi się ważne.

Utworzono: 2014-07-10

Uświadomiona...

Niby zostało jeszcze ponad 100 dni do mojego porodu, niby to kawał czasu na przygotowania i organizację. Ale właśnie dziś uświadomiłam sobie, że moja ciąża nie jest przecież normalna.

 

Od 16tc mam skórcze-dla mnie żadna nowość, to samo było w pierwszej i drugiej ciąży. Różnica jest taka, że w poprzednich dwóch brałam leki, które postanowili wycofać...

3 lata temu, gdy w moim brzuszku nosiłam Lenkę, zdarzyło mi się dwukrotnie trafić na oddział patologii ciąży na tzw. podtrzymanie, bo skórcze już były za mocne. I tak sobie pomyślałam, że historia lubi się powtarzać. A co ja mogę organizować i przygotowywać leżąc w szpitalnym łóżku?

Lubię sama dopilnowywać rzeczy , na których mi zależy. Dlatego postanowiłam ostro wziąć się do roboty.

Na pierwszy ogień poszły porządki w szafie. Wyprałam śpiworek, kocyki i pościel. Z racji, że Lenka od ponad pół roku ma już swoje duże łóżko, łóżeczko zostało zwolnione, więc postanowiłam je wyodkurzać, umyć...gdzieś wsiąkły 2 szczebelelki więc trzeba ich będzie poszukać. Poprzedni materacyk okazał się totalną klapą, więc trzeba będzie pomyśleć o organizacji nowego jakoś po wakacjach.

Teraz siedzę i już tylko myślę o kompletowaniu wyprawki.

Liczę sporo na podarunki od najbliższych. Wszystko po dzieciach pooddawałam, więc może coś do mnie wróci. To co mam po Lence niestety nie nada się bo zamista siostrzyczki będzie braciszek.

Muszę pomyśleć nad wyborem odpowiednich kosmetyków dla mojego synka. Niby sprawa prosta, a jednak tak skomplikowana ze względu na ogromny wybór jaki jest na rynku. Niestety kompletnie nie znam się na tym więc lista składników z jakich są zrobione niekoniecznie mi coś mówi.

Mam nadzieję, ze uda się mądrze wybrać to, co najlepsze.

wyprana pościelka po Lence

Komentarze

  • platynka | 10-07-2014 14:51:55 | zgłoś naruszenie

    tym oto wpisem chciałabym się przywitać z wami-dziewczyny :) i życzyć Wam wszystkiego DOBREGO!!!!

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Lubię słodkie gorące kakao, dużo czekolady i jeszcze więcej czekolady, nie dbam o kalorie, często mam zimne stopy, uwielbiam przetwory robić i jeść, jeść i robić :) A co poza tym? Mam dwa najpiękniejsze imiona świata: Mamo i kochanie :*
Lipiec 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj