W ostatnim czasie postanowiłam usunąć swój profil na facebooku. Obecnie eBobas zastępuje mi go w zupełności. Chciałabym opisywać różne momenty mojego codziennego życia, które wydadzą mi się ważne.

Utworzono: 2015-04-03

Butelka haberman od Canpol babies-REWELACJA!!!

Gdy postanowiłam przetestować nowe butelki anty-kolkowe haberman od Canpol babies zastanawiałam się jak one będą wyglądać i co je odróżni od wszystkich dostępnych obecnie na rynku.  

Dostałam przesyłkę i z ciekawością ją otwierałam bo nie wiedziałam czego mogę się spodziewać. Pierwsza moja myśl po zobaczeniu była taka: „ładna- i ta soczysta zieleń”. Później zobaczyłam filtr znajdujący się wewnątrz i smoczek który nie wyglądał tak jak te znane mi dotychczas. Zaczęłam się wgłębiać w jej opis, a później postanowiłam sprawdzić jej działanie. Karmienie z zamkniętego smoczka-hmm…zastanawiałam się jak to jest możliwe i o co w tym chodzi.  

Przygotowałam ją odpowiednio do użytku i się zaczęło. Najpierw nalałam wody by nauczyć się obsługi i krok po kroku przeanalizować co się dzieje. Obsługa jest bardzo prosta a przy częstym użytku z pewnością każdą czynność wykonuje się już automatycznie.

Napełniłam smoczek według zaleceń zauważając jak pęcherzyki powietrza przelatują ze smoczka do butelki, postawiłam butelkę pionowo na blacie i woda w smoczku została, a pozostała część była na dole butelki. Dla mnie trochę jak magia.

Później podałam do picia synkowi.

Gdy ssał woda uzupełniała się automatycznie do smoczka, gdy robił przerwy nic się nie działo. W innych butelkach synek wypijał wyciekający pokarm ze smoczka, po prostu go połykał więc nie ciągle ssać musiał. Tutaj okazało się, że pije tylko tyle ile chce.

Rozmontowanie oraz mycie butelki nie jest niczym skomplikowanym. Butelka jest wykonana starannie, z mocnego tworzywa, sprawia wrażenie solidnej. Wyraźna skala mam nadzieję, że nie ulegnie starciu. Mam ją niezbyt długo stąd tego ocenić nie mogę.

Wieczorem odciągnęłam pokarm i podałam synkowi na noc mleczko z butelki. Zauważyłam, że po jedzeniu podczas odbijania nie uwalnia się aż tyle powietrza jak zwykle bywało po karmieniu z innych butelek. To pierwsza różnica jaką zauważyłam u swojego synka. Łatwiej niż zwykle udało mu się zasnąć i trwało to zdecydowanie krócej. W nocy spał spokojnie i budził się tylko na jedzenie. Wcześniej przed oddaniem stolca lub gazów strasznie się prężył i był markotny widać było że brzuszek go boli od nadmiaru powietrza. Na chwilę obecną z buteleczki podaję mu głównie wodę, jednak gdy istnieje potrzeba nakarmienia synka przez męża wtedy używamy również już tylko tej butelki. Problemy brzuszkowe odeszły w niepamięć. Rewelacja!!! Bo która mama lubi patrzeć na buźkę dziecka,na której widoczny jest bół? - No żadna!

Synuś nie odrzucił piersi więc śmiało z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że butelka doskonale łączy karmienie piersią z podawaniem butelki.

Mamom, które mają problemy kolkowe polecam wypróbować Nową butelkę haberman od Canpol babies, może i Wam przyniesie ulgę i wprowadzi spokój.

 

Na zdjęciu prezentuję właśnie tę butelkę.

haberman od Canpol babies

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Lubię słodkie gorące kakao, dużo czekolady i jeszcze więcej czekolady, nie dbam o kalorie, często mam zimne stopy, uwielbiam przetwory robić i jeść, jeść i robić :) A co poza tym? Mam dwa najpiękniejsze imiona świata: Mamo i kochanie :*
Czerwiec 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj