powrót do bloga

rss wpisy: 5 komentarze: 0

Utworzono: 2016-09-09

Recenzja książki Obudź w sobie Olbrzyma

Czy wiesz, kim jest Anthony ROBBINS? Jeśli nie, to najwyższy czas to zmienić. Jest osobą, która idealnie potrafi wniknąć we wnętrze psychiki człowieka. W ciągu dziesięciu lat wielu ludzi postanowiło zapoznać się z wydanymi przez niego materiałami (książkami, kasetami audio i video). Dzisiejszy wpis będzie recenzją jego książki, „Obudź w sobie olbrzyma”.

Na początku nie mogłem przemóc się do tego, aby ją przeczytać. Nigdy nie lubiłem tworów psychologicznych. Sama okładka skutecznie zniechęcała mnie do zapoznania się z jej treścią. Jako, że „nie ocenia się książki po okładce”, postanowiłem zmusić się do przeczytania chociaż kilku pierwszych stron i nie żałuję – później nie mogłem się już od niej oderwać.

Czytając książkę Robbinsa, w pewnym momencie dochodzisz do wniosku, że potrzebujesz dokonać zmian w swoim życiu. Zaczynasz stawiać sobie cele (mimo, że wcześniej ich nie miałeś) i uparcie je realizujesz, zapisując swoje postępy.

W książce znajduje się wiele cennych rad, ale jedną z nich wziąłem sobie głęboko do serca: Wielu ludzi przecenia to co może osiągnąć w ciągu roku, niewielu natomiast docenia to co może osiągnąć w ciągu 10 lat. Zdecydowanie zmieniła moje podejście do życia i przekonała mnie, że warto jest wierzyć w swoje możliwości.

Jeśli oczekujesz sprawdzonych rad i przepisów na sukces, to zawiedziesz się. Nie ma książki, która oferowałaby Tobie coś takiego. Podchodząc jednak do niej odpowiednio, dowiesz się wielu cennych informacji, które pozwolą Ci zmienić swoje życie na lepsze. Lektura dla osób ambitnych, chcących wprowadzić zmiany w swoim sposobie myślenia.

Polecam wam także recenzje książki innego mówcy motywacyjnego Mateusza Grzesiaka. Znajdziecie ja pod linkiem - Recenzja ksiażki + Mateusz Grzesiak opinie

 

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Chcesz wiedzieć o mnie coś więcej. napisz;)
Luty 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj