rss wpisy: 15 komentarze: 10

Pielęgnacja z Atoperal Baby!

Z Patrysią będziemy miały przyjemność uczestniczyć w wielkim testowaniu produktów Atoperal Baby.
 • Utworzono: 2013-11-10

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Pianka do mycia - opinia.

   

  ATOPERAL BABY, Pianka do mycia, 250 ml - PODSUMOWANIE

  TESTOWANIE: 3 tygodnie

  OPAKOWANIE: Plastikowa butelka zaopatrzona w pompkę. Po naciśnięciu pompki wydobywa się piana, która można stosować bezpośrednio na skórę dziecka. Jeśli butelka się przewróci, to nic się nie wylewa ze środka. Wszystkie informacje o produkcie zamieszczone na opakowaniu są bardzo wyraźne i czytelne. Dodatkowo dziecko cieszy wesoły rysunek kangura.

  KONSYSTENCJA: Piana lekka, delikatna, biała. Wspaniały zapach, wyraźny, choć bardzo subtelny, wypełnia całą łazienkę.

  STOSOWANIE: Pianę można aplikować bezpośrednio na skórę dziecka. Delikatna pianka wspaniale rozprowadza się po ciele i okrywa je jak biały obłoczek. Córeczka ma dopiero rok, a jednak już sama próbowała myć sobie brzuch i nogi, a miała przy tym mnóstwo frajdy. Jeśli nawet pianka dostanie się czasem do oczu dziecka nie wywołuje tarcia i płaczu.

  EFEKT: Przy stosowaniu tego kosmetyku nie zauważyłem żadnej reakcji alergicznej. Już po kilku pierwszych kąpielach skóra była bardzo gładka i bardzo miła w dotyku. Piana nie wysuszyła skóry. Delikatnie czyściła i pielęgnowała moją córeczkę. Muszę też wspomnieć, że kąpiel z tą pianką to wspaniała zabawa dla dziecka i przyjemność dla rodzica.

  Jest to bardzo dobry produkt, który polecam do stosowania razem z emulsją do mycia. Uważam, ze to idealna para i te dwa kosmetyki stosowane jednocześnie sprawiają, że skóra dziecka jest odpowiednio pielęgnowana i zadbana podczas codziennej kąpieli. Kosmetyki firmy Atoperal Baby zyskały moje zaufanie i zostaną z nami na długo. Sprawiły, że skóra córeczki nie jest już sucha i szorstka i nie chcemy, by kiedykolwiek znów taka była. Polecam!

 • Utworzono: 2013-11-10

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Emulsja do kąpieli - opinia.

   

  ATOPERAL BABY, Emulsja do kąpieli, 200 ml - PODSUMOWANIE

  TESTOWANIE: 3 tygodnie

  OPAKOWANIE: Plastikowa butelka z nakrętką. Nakrętka ta może spełniać jednocześnie funkcję dozownika. Brak pompki, ale otwór do aplikacji bardzo mały, więc można nabrać tylko tyle kosmetyku ile potrzeba. Jeśli butelka się przewróci, to też nie ucieknie zbyt dużo. Wszystkie informacje o produkcie zamieszczone na opakowaniu są bardzo wyraźne i czytelne. Dodatkowo dziecko cieszy wesoły rysunek kangura.

  KONSYSTENCJA: Dosyć rzadki płyn, lekko żółtawy, przezroczysty. Jest prawie bezwonny. W dotyku oleisty, a więc tłustawy.

  STOSOWANIE: Niewielka ilość wlana do wanienki z wodą powoduje, że woda lekko mętnieje, tak jakby dolać do niej mleko. Woda, która dostaje się czasem do oczu dziecka nie wywołuje tarcia i płaczu.

  EFEKT: Przy stosowaniu tego kosmetyku nie zauważyłem żadnej reakcji alergicznej. Skóra jest dobrze nawilżona, zniknął problem wysuszenia. Emulsja pokrywa ciało dziecka delikatnym filmem, który zatrzymuje wilgoć w skórze i nie pozwala na jej utratę. Skóra Patrycji stała się bardzo delikatna i gładka. Zniknęły miejsca, które były lekko szorstkie z powodu suchej skóry. Ciało ma jednolity kolor i zdrowy wygląd.

  Jestem pod ogromnym wrażeniem testowanego kosmetyku, a zwłaszcza efektów jakie wspólnie z córeczką osiągnęłam w ciągu 3 tygodni. Emulsja zyskała moje uznanie i podziw i kolejne jej opakowania będą towarzyszyły córeczce w trakcie kąpieli. Polecam jej stosowanie!

 • Utworzono: 2013-11-09

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  3 tygodnie z Atoperal Baby!!!

  Czas szybko biegnie, dopiero co zaczynała się akcja testowania z Atoperal Baby, a tu już minęło trzy tygodnie i czas na podsumowanie testów.

  Drogie Mamy!!!

  Wiem, ze najważniejszą kwestią jest dla Was dobro Waszych dzieci. Dlatego bez przerwy poszukujecie, wypytujecie czytacie o produktach, które zapewnią im bezpieczeństwo i ochronę. Równie ważne jest zapewnienie dziecku właściwej higieny, a co za tym idzie wykorzystanie kosmetyków, które będą właściwie pielęgnowały ich delikatną skórę. 

  Przez ostatnie trzy tygodnie miałam przyjemność testować Emulsję do kąpieli i Piankę do mycia Atoperal Baby. Przyjemność - bowiem kosmetyki spełniły swoją rolę, nie zawiodły moich oczekiwań, a bardzo pozytywnie zaskoczyły. Z czystym sumieniem mogę je polecić każdej mamie i każdemu maluszkowi. 

  Szczegółowe opinie końcowe już się tworzą i zamieszczę je jeszcze dziś, najpóźniej jutro. 

   

   

   

   

 • Utworzono: 2013-11-02

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Pianka do mycia Atoperal Baby!

  Pianka do mycia Atoperal Baby!

  Do tej pory zawsze używałam emulsji do kąpieli, nigdy niczego, co aplikowało się bezpośrednio na skórę. Dlatego do pianki podeszłam bardzo ostrożnie. Jednak nie było niemiłych niespodzianek. Żadnych podrażnień, czerwonych plam, swędzenia i drapania. A za to czyste i pachnące ciałko. W połączeniu z emulsją, którą leję do wody mam 100 % pewności, że skóra jest właściwie pielęgnowana. 

  A pianka to również doskonała zabawa. Patrysia ma zaledwie roczek, ale potrafi czerpać maksimum przyjemności z jej stosowania. Po wejściu do wody najważniejsze jest kiedy zacznę naciskać pompkę, żeby jej ciało pokryły białe chmurki. A każda chmurka witana jest głośnym śmiechem. Kąpiel jest dla nas obu wspaniałą zabawą. 

   

   

   
 • Utworzono: 2013-11-01

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Drugi tydzień z Atoperal Baby

  Jak ten czas szybko leci! Już dwa tygodnie kosmetyki Atoperal Baby są z nami. Szybko się zaprzyjaźniliśmy i na stałe towarzyszą córeczce w czasie zabiegów pielęgnacyjnych. Właściwie już nie bardzo pamiętam jak to było wcześniej, bez nich.

  Dziś chcę napisać kilka słów o EMULSJI DO KĄPIELI

  Właściwie niepozorna butelka, zakręcona nakrętką. Właściwie niepozorny, żółtawy płyn. NIC BARDZIEJ MYLNEGO!!! W tej emulsji drzemie prawdziwa moc, a raczej pomoc dla mam, które martwią się o suchą skórę maluszków. Wlany do wody - powoduje jej mętnienie. Ale jednocześnie sprawia, że jest lekko tłustawa, oleista. Dzięki temu cudownie nawilża skórę dziecka i tworzy barierę ochronną, która zatrzymuje wilgoć w środku. 

  Efektu nie zauważycie od razu, ale po dwóch tygodniach regularnego stosowania wyniki są wspaniałe. 

  Polecam :)

   

   

   

   
 • Utworzono: 2013-10-23

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Tydzień z Atoperal Baby!

  Minął już tydzień odkąd stosujemy kosmetyki Atoperal Baby. W udziale przypadła nam emulsja do kąpieli i pianka do mycia. Po pierwszym tygodniu mogę śmiało powiedzieć, że kosmetyki te są delikatne. Nie podrażniają i nie uczulają. Są bardzo pomocne w pielęgnacji skóry Patrysi, która ma skłonność do przesuszenia. 

  Emulsja do kąpieli sprawia, że woda jest lekko "natłuszczona" i w ten sposób nawilża i chroni skórę dziecka przed utratą wilgotności. Po kąpieli ciałko jest bardzo gładkie i nawet miejsca gdzie do tej pory utrzymywała się szorstkość skóry są dużo delikatniejsze w dotyku. 

  Pianka do mycia to hit podczas kąpieli. Do tej pory Patrysia znała jedynie pianę, która unosiła się na wodzie, a tu nagle miękki , biały i pachnący puch na jej ciele. Śmieje się w głos i zaciska piąstki z pianą w środku. Produkt pięknie pachnie i co ważniejsze nie wywołuje łzawienia. Wiemy, bo już przy pierwszym użyciu córeczka potarła sobie oczka i ... nic się nie działo. 

  Jak na razie mam same pozytywne odczucia. Mam nadzieję, że inne mamy również są zadowolone z produktów, które otrzymały :)

   

   

   

 • Utworzono: 2013-10-16

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Atoperal Baby - pierwsze wrażenia.

  Minęło już kilka dni odkąd testujemy kosmetyki Atoperal Baby. Stosujemy zgodnie ze wskazaniami producenta i oto kilka spostrzeżeń.

  1) Emulsja do kąpieli. Sposób użycia: do wypełnionej letnią woda wanienki wlać dwie nakrętki emulsji. Kąpiel powinna trwać 10-25 minut.

  Spostrzeżenia: Emulsja przezroczysta, ale nie biała, tylko o żółtawym zabarwieniu. Wydaje się bezwonna, ale ja jestem bardzo przeziębiona, więc zapach być może posiada, ale delikatny. Rzadka i klarowna. Odmierzając zastanawiam się czy wystarczy jej na 3 tygodnie testów. Wlana do wody powoduje jej zmętnienie. Nie pieni się. Sprawia, ze woda jest lekko tłustawa.

  2) Pianka do mycia. Sposób użycia: niewielką ilość pianki rozprowadzić na skórze i delikatnie masować. Po 1-2 minutach spłukać wodą.

  Spostrzeżenia: Opakowanie zawiera pompkę i po naciśnięciu od razu wylatuje gotowa pianka do mycia. Ma piękny zapach, który wypełnia całą łazienkę. Jest biała i delikatna. Nie szczypie w oczy i stanowi ogromną frajdę dla mojej córeczki. 

   

     

   

 • Utworzono: 2013-10-12

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Kosmetyki Atoperal Baby już u nas!

  Wczoraj przyszła paczuszka z produktami Atoperal Baby. Idealny moment bowiem Patrysia obchodziła swoje PIERWSZE URODZINY i był to wspaniały prezent od eBobaska i firmy Adamed.

  Do testowania otrzymałyśmy dwa produkty:

  1) Atoperal Baby Emulsja do kąpieli - 200 ml.

  Najważniejsze informacje o produkcie:

  - przeznaczony dla dzieci i niemowląt powyżej 1 miesiąca życia,

  - dostępny tylko w aptece,

  - posiada pozytywną opinię Instytutu Centrum Zdrowia Dziecka,

  - pH neutralne dla skóry,

  - bez kompozycji zapachowych i barwników,

  - przebadany dermatologicznie,

  - przeznaczony do pielęgnacji skóry atopowej, suchej i wrażliwej,

  - zawiera: 70% oleju lnianego oraz olej macadamia i witaminę E.

  2) Atoperal Baby Pianka do mycia - 250 ml.

  Najważniejsze informacje o produkcie:

  - przeznaczony dla dzieci i niemowląt powyżej 1 miesiąca życia,

  - dostępny tylko w aptece,

  - posiada pozytywną opinię Instytutu Centrum Zdrowia Dziecka,

  - bez barwników,

  - przebadany dermatologicznie,

  - przeznaczony do pielęgnacji skóry atopowej, suchej i wrażliwej,

  - zawiera: mocznik 1%, biolin 1%, gliceraynę 3%, l-argininę.

  Dziś wieczorem użyjemy po raz pierwszy!!!

   

 • Utworzono: 2013-10-09

  Rozpoczynamy przygodę!

  Również ja z Patrysią będę testowała produkty Atoperal Baby. Przyznam szczerze, że nigdy wcześniej ich nie używałam, więc będzie to dla nas zupełnie nowa przygoda. Teraz niecierpliwie będziemy oczekiwały na przesyłkę. Bardzo jestem ciekawa tych produktów, bo wiele dobrego czytałam o nich na różnych forach internetowych. 

  Czego oczekuję? Przede wszystkim solidnej dawki nawilżenia, bo córeczka ma skłoność do przesuszenia skóry, która staje się miejscami szorstka. Mam nadzieję, że produkty będą pielęgnowały delikatną skórę naszych pociech i stworzą warstwę ochronną, która sprawi, że dotychczasowe kłopoty z pielęgnacją już się nie powtórzą. 

  Życzę wszystkim przyjemnego testowania! 

   

   

 • Utworzono: 2013-05-19

  Mały sukces!

  Dziś mogę już śmiało napisać, że odniosłam swój mały sukces, a tak naprawdę odniosła go moja córeczka. Dwa ostatnie tygodnie były dosyć ciężkie, ale od trzech dni jest super.

  Mam na myśli SAMODZIELNE ZASYPIANIE W SWOIM ŁÓŻECZKU.

  Może ktoś powie, że 7 miesięcy i dopiero teraz - co to za sukces? Ale pamiętajmy, że każde dziecko jest inne, a Patrysia długo zmagała się z kolką jelitową. Żeby ją uspokoić i ułożyć do snu trzeba było noszenia, spiewania i bujania.

  Ale mamy to już za sobą! Teraz kładę ją, cisza, spokój, ok. 15 minut i śpi przytulona do ukochanego królika...

  A dla młodych mam, które szukają sposobu na ukojenie swoich maluszków mam rymowankę, która być może będzie im pomocna. Napisałam ją już kilka miesięcy temu, ale żeby innym dawać rady - najpierw sama chciałam osiągnąć sukces.

  Gdy maluch płacze serce się kraje,
  Nie stój bezczynnie, nie pytaj: Co dalej?
  Spróbuj sposobów, które Ci podam,
  Do walki z płaczem siły Ci dodam.
  Dotykaj maluszka, bo tego potrzebuje,
  Ciebie najbardziej na świeci miłuje.
  Mów do niego i nuć mu piosenki,
  Wsłucha się w głos i znajome dźwięki.
  Jeść i pić dobrze gdybyś mu dała,
  Bo może w brzuszku pustka powstała.
  Ułóż wygodnie i zmień też pieluszkę,
  Na bardziej płaską zamień mu poduszkę.
  Zrób trochę szumu, może z kranu woda.
  To mu myśli o bezpieczeństwie w brzuszku doda.
  Spójrz, jak jest ubrany, dotknij jego dłoni,
  Może mu za zimno albo jest spocony.
  Baw się trochę ze swoim bobasem,
  Taki szkrab też może się nudzić czasem.
  Odseparuj od bodźców, by nie miał za dużo,
  Zbyt silne wrażenia wcale mu nie służą.
  I na koniec rada, może najważniejsza,
  Sama się odstresuj, będziesz spokojniejsza.
  Bo maluszek Twój kochany wszystko wyczuwa,
  Gdy ty będziesz radosna - jemu też się uda!
   

   

<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_prev.gif" class="img_paginator" alt="" />
12

Mama 11-letniego Mariusza i 4-miesięcznej Patrycji.
Czerwiec 2023
PN WT ŚR CZ PT SO ND
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 • Avatar

  Mario,Mariolina, Mariolek (Mariusz)

  Urodziny: 08.11.2001

  Imieniny: 19.1

 • Avatar

  Patrysiak, Pati (Patrycja)

  Urodziny: 11.10.2012

  Imieniny: 28.8

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj