powrót do bloga

rss wpisy: 16 komentarze: 0

MAMUŚKA Zawodowa...

Od 11 lat sama wychowuje swoje dwie córki, jednocześnie pracując. Teraz dostałam kolejny Prezent od Losu - oczekuję nastepnego Malenstwa!Jak zmienia się moje zycie? Jak przebiegają perypetie z Ojcem dziecka? Jak na moje ponowne macierzynstwo reaguje rodzina, spoleczenstwo, blizsi i dalsi znajomi? Kto sklada gratulacje a kto....KONDOLENCJE...? Opowiem Wam o tym.

Utworzono: 2015-03-22

PRAWDZIWY "TATUŚ"

 Widziałam się z Marią. Oczywiście po akcji z blogiem i pozwem cała złość skupiła się na niej .

Jacek nawyzywał ją od najgorszych i przykazał "spierdalać z jego życia". Odważny.

Jak on sobie bez niej poradzi? 

Dodatkowo tak oczernił mnie przed własnymi rodzicami, że najmniejsza wzmianka o wnuku wzbudza awanturę. Sylwin ma rozrusznik. Nie jest to teraz nikomu potrzebne.

Szukam pracy dla Marii. Nie może wytrzymać już tego wszystkiego wyzwisk od "ukrainskich dziwek" i rozkazów że ma "spierdalać"

Dziewczyna wstaje o 6 rano kładzie się przed 22, tyra całe dnie, bez żadnego dnia wolnego, w nocy znosi telefony i smsy "upojonego" Panicza Jopka a w ciągu dnia ponosi odpowiedzialność za dwoje schorowanych ludzi, ktorzy muszą myśleć tak - jak Panicz każe.

Za to wszystko zarabia 2tys zł, z opóznieniami, z brakiem wypłat na jedzenie, wielokrotnie drżąc czy bedzie jutro za co zrobić zakupy i czy - jeśli zajdzie potrzeba wezwania pogotowia do rodziców - Jacek będzie w stanie odebrać telefon.

Anioł straciłby cierpliwość! Apelacje do rozsądku są kwitowane krótko " nie pouczaj mnie"

Hmmm Mądrala.

Ręce opadają!

WSTYDZĘ się, że mam dziecko z takim człowiekiem. Że zaufałam mu i dałam się tak oszukać i wykorzystać. WSTYD MI PRZED WŁASNYM SYNEM, że zafundowałąm mu takiego "ojca" i "dziadka" , który dzwoni po pół roku milczenia z pytaniem "Z kim się puściłam"

Oczywiście udowodnię Wam swoją rację i niewinność, a za słowa oczernienia kobiety i dziecka w takiej sytuacji zycie samo Wam odpłaci. Jeśli potraficie żyjcie dalej z tą świadomością, że dzieliłam się z Wami wszystkim a jak ja zostałam bez pieniędzy i jedzenia potrafiliście tylko kłamać - tak bardzo obawiając się o RODZINNY MAJĄTEK.

Udławcie się nim. :) Prawda i tak ujrzy światło dzienne, a żadna forma zastraszania mnie ani znęcania się psychicznego nie zmieni faktu, że Jacek jest ojcem mojego syna i będę walczyć do końca.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Mam już dwie Córeczki a teraz... to się okaże ;)
Lipiec 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 • Avatar

  Dora, Doris (Dorotka)

  Urodziny: 24.07.2003

  Imieniny: 25.7

 • Avatar

  Natka (Natalia)

  Urodziny: 22.09.2001

  Imieniny: 1.12

 • Avatar

  Antoś (Antoni)

  Urodziny: 01.08.2015

  Imieniny: 2.10

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj