Żłobek Miś

ocena:
drukuj  
Adres Murarska 19/5U
Miejscowość: 31-311 Kraków
Województwo: małopolskie
WWW:
Telefon: 793 614 614
Opis skrócony: Miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 5 miesiąca do 3 lat do wspólnej zabawy.
Usługi: - Klub malucha
- Sala zabaw
- Żłobek

Pełny opis

Żłobek Miś to szczególne miejsce, które powstało z myślą o szczęściu najmłodszych i spokoju pracujących rodziców. W naszym żłobku każde dziecko jest otoczone czułą i troskliwą opieką. Nasz żłobek zapewnia przyjazną i rodzinną atmosferę, dzięki której dzieci czują się szczęśliwe i radosne. Priorytetem jest dla nas dobro każdego dziecka oraz jego wszechstronny i harmonijny rozwój. Gwarantujemy profesjonalną opiekę w odpowiednio dostosowanym, nowoczesnym budynku oraz ciepłej, przyjaznej i życzliwej atmosferze. Wiedząc, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa, robimy wszystko, by Maluszki czuły się u nas komfortowo i szczęśliwie, a także chciały tu wracać.
W naszym żłobku dzieci mają szansę na zdobycie nowych umiejętności. Pobyt w Misiu to okazja do spotkań z pierwszymi w życiu przyjaciółmi, świetnej zabawy oraz rozwoju wyobraźni. Odpowiednio przemyślana koncepcja nauczania poprzez zabawę, wzbudza w dzieciach ciekawość i chęć poznawania otaczającego świata, a także kształtuje ważne dla rozwoju dziecka, naturalne i spontaniczne reakcje. Nad bezpieczeństwem i rozwojem dzieci czuwa grono wykwalifikowanych pedagogów i opiekunek.
Naszym atutem jest przestronna i nowoczesna sala zabaw. Nasze wnętrza i kolory ścian zostały dobrane tak, aby były przyjazne dla małych oczek i jednocześnie nie rozpraszały dziecięcej uwagi. Część sali wyłożona jest hipoalergiczną, miękką wykładziną dywanową, która skutecznie amortyzuje każdy upadek i nie pozwala na przerwanie najlepszej zabawy. Do dyspozycji mamy także miejsce, w którym znajdują się stoliki i krzesełka. To właśnie tu dzieci spożywają smaczne posiłki i przekąski. W tym miejscu także dzieci zamieniają się w małych artystów, oddając się szeroko rozumianej działalności twórczej. Powstają tutaj pierwsze prawdziwe dzieła sztuki. Aby w pełni wykorzystać artystyczny potencjał, na dzieci czeka tak bardzo przez nie lubiana ściana tablicowa. Po pełnej wrażeń zabawie i z pełnymi brzuszkami dzieci odpoczywają w zacisznej sypialni z łóżeczkami, leżaczkami i bujaczkami dla najmłodszych. W naszym żłobku toalety oraz umywalki dostosowane są do wzrostu dzieci, aby wzmacniać w maluszkach poczucie samodzielności, tak ważne przy nauce treningu czystości. Nasze zabawki, mebelki oraz przedmioty codziennego użytku posiadają atesty i certyfikaty.
Żłobek Miś znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. Pod żłobkiem bez problemu znajdą Państwo miejsce do zaparkowania. Zadaszone wejście z dala od ulicy zapewnia bezpieczeństwo naszym podopiecznym.

Aktualne imprezy / akcje i promocje

Brak wydarzeń w Informatorze.

Ocena użytkowników  

średnia: 0/5 (opinii:0)
Ocena ogólna Miejsce do przebrania
Toaleta dla dzieci Miejsce do przewijania
Miejsce do karmienia Miejsce do bawienia się dla dziecka
Zorganizowana opieka nad dziećmi Kolorowanki i kredki dla każdego dziecka
Wnętrze urządzone z myślą o dzieciach Dyplom, drobiazg na pożegnanie
Lokal wyłącznie dla niepalących Menu dziecięce
Krzesełka dla dzieci

Najpopularniejsze w Imprezowniku / Akcje i Promocje

Brak wydarzeń w Informatorze.

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.


Inne miejsca w miejscowości Kraków

Sprawdź również

Szukaj przyjaznych miejsc i usług

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj

Patronat eBobas.pl

eBobas.pl poleca