Ferie z Fregatą Swimming 2017: Termy Maltańskie

Adres: os. Piastowskie 53
Miejscowość: 61-154 Poznań, woj. wielkopolskie
Rozpoczęcie: 30.01.2017 07:30
Zakończenie: 10.02.2017 16:00
Wstęp: Pięć dni w największym parku wodnym w Wielkopolsce plus liczne dodatkowe poznańskie atrakcje to nasz sprawdzony przepis na udane ferie zimowe. Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat pełne zabawy i przygód półkolonie z Fregatą!
Zajęcia prowadzi: Szkoła Pływania Fregata Swimming
Obowiązują zapisy: www.fregata.com.pl
Organizator: Szkoła Pływania Fregata Swimming

Pięć dni w największym parku wodnym w Wielkopolsce plus liczne dodatkowe poznańskie atrakcje to nasz sprawdzony przepis na udane ferie zimowe. Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat pełne zabawy i przygód półkolonie z Fregatą!

Półkolonie w Termach Maltańskich to prawdziwa specjalność Fregaty. Organizujemy je zarówno latem, wykorzystując możliwości jakie daje otoczenie Malty, jak i zimą, kiedy to odkrywamy w okolicy zupełnie nowe atrakcje. Głównym punktem programu jest jednak przede wszystkim korzystanie z samych Term Maltańskich.

W programie zimowych półkolonii 2017 z Fregatą w Termach:

Co ich czeka w tym roku w ramach półkolonii w Termach? W programie naszych 5-dniowych turnusów znalazły się takie punkty jak:

Program:

Zabawa i nauka pływania w kompleksie rekreacyjnym aquaparku. Szkolenie pływackie odbywać się będzie z podziałem na grupy pod względem umiejętności.
Wyjście na lodowisko (dla chętnych). Odwiedzimy nadmaltańskie kryte lodowisko. Warunkiem jest zgoda rodziców i przy braku własnego sprzętu opłata 6zł na wypożyczenie łyżew. Wyjścia odbędą się w godzinach basenu.
Zmagania na ściance wspinaczkowej „Blokhaus” poznawanie tajników wspinaczki, zajęcia na małej wysokości bez asekuracji liny (grupa starsza).
Fabryka Śmiechu „Michałek” to największy placu zabaw dla dzieci w Wielkopolsce (grupa młodsza).
Zabawy integracyjne i gry zespołowe.
„Magiczna Pracownia Fregaty”, czyli warsztaty artystyczne z wykorzystaniem różnych technik plastycznych. Poprzez kreatywne tworzenie rozwijamy u dzieci wrażliwość artystyczna, pomysłowość, wyobraźnię oraz zdolności manualne.
„Planszomania” – turniej cieszy się ogromną popularnością i zagościł na stałe w naszym programie. W tak dużym gronie można spróbować swoich sił w różnych grach, nie tylko planszowych.
„Świat teleturniejów” – przeniesiemy się na plan rożnych teleturniejów telewizyjnych, będzie dużo śmiechu i zabawy, choć wiedza będzie również niezbędna!
„Fregatoczytanie” – w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” zawsze po obiedzie, w ramach sjesty, będziemy poprzez głośne czytanie zachęcać dzieci do takiej formy spędzania czasu.
Pokazy filmowe.

Uwaga, liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zapisów!

Terminy:
Półkolonie realizowane będą w 5-dniowych turnusach od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:30 do 16:00 z podziałem na grupy wiekowe.

I tydzień: 30.01 – 03.02.2017 r.
II tydzień: 06.02 – 10.02.2017 r.

Cena:
399 zł

Zapewniamy:

opiekę wykwalifikowanej kadry opiekuńczo-wychowawczej oraz instruktorskiej
ubezpieczenie NW
nadzór Kuratorium Oświaty
wyżywienie: obiad (zupa + drugie danie), napoje (woda niegazowana przez cały czas pobytu)Miejsce:
Termy Maltańskie, Ul. Termalna 1, 61-028 Poznań

Zapisy:
WYŁĄCZNIE ON-LINE
Dodatkowe informacje tel.: 061 87 59 527
e-mail: info@fregata.com.pl

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Komentarze

Brak dodanych komentarzy!

Szukaj w Informatorze

Wchodzisz na wagę po wakacjach i...:Zobacz wyniki ankiety, skomentuj

Patronat eBobas.pl

eBobas.pl poleca