Utworzono: 2015-07-02

Kalinka dla pluszaków - Hopek wraca do gry

 Ksiązka klinika dla pluszaków - Hopek wraca do gry opisuje Dosię z Emilką rozgrywajacą mecz futbolowy o Złoty Puchar Świata ! Jednak piłka w trakcie meczu robiła się miękka i była przez to coraz wolniejsza co utrudniało im rozgrywanie tego meczu. Emilka zabawiła się więc w doktora i zbadała piłkę, dzięki czemu okazalao się, ze piłka o imieniu Hopek ma dziurę i przez to ucieka mu powietrze. Dosia wzięła piłkę do swojej kliniki i zrobiła szczegółowe badania. Wyszło, ze Hopek ma za słabe ciśnienie. Dosia wystawiła diagnozę - " Cierpisz na ostrą postać wypowietrzania spowodowaną taką malutką dziurką." Hopek by zatem dobrze się odbijał musi mieć dużo powietrza. Wyjęła z torby pompkę z igłą i chciała napompować HOPKA, jednak on gdzieś ze strachu zniknął. Przyjaciele zabrali się za poszukiwania piłeczki, która ukryła się w domku dla lalek. 

Dosia opowiedziała mu swoją historię, ze tez się boi i mama zawsze ją przytula, dlatego poprosiła przyjaciół by przytulili HOPKA, by się nie bał i wtedy zaczęła pompować przyjaciela, robił się coraz większy i większy. I tak oto dzielny HOPEK wrócił do gry, a Dosia z Emilką mogły wrócić do rozgrywania swojego waznego meczu. 

Ksiązeczka ta jest bardzo kolorowa, wyrazista i bardzo ciekawie ilustrowana ! Zacheca dzieci już od najmłodszego wieku do przeglądania i nauki, dzięki czemu dzieci mogą czerpać wiedze i słowną i obrazkową - poznają nowe przedmioty , nowe słowa ! Postrzegają nowości, tórych dotąd nie doświadczyli, uczą się kolorów. 

 

 

Michałek z ksiażeczką

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Mam synka Michałka i jestem w drugiej ciąży.
Lipiec 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj