eBobasowe Aktualności - Biuro prasowe

Udostępniamy Państwu nie tylko informacje na temat portalu eBobas.pl i prowadzonych przez niego akcji, ale także aktualności o projektach i wydarzeniach, w których portal eBobas.pl uczestniczy.

Znajdziecie tu też Państwo stanowiska ekspertów związane z bieżącymi wynikami naukowych badań dotyczących ciąży oraz wczesnego okresu macierzyństwa czy też na temat nowych przepisów prawnych dotyczących rodziny.

Gorąco zachęcamy przedstawicieli mediów, szkół rodzenia, pacjentów i naszych użytkowników do korzystania ze wszystkich materiałów! Jedynym warunkiem, który trzeba przy tym spełnić jest rzetelność i powoływanie się na źródło, którym jest portal eBobas.pl.

 • 2011-03-01

  Urodzinowy konkurs fotograficzny "Z dwójką w tle"

  Dwieście lat, dwieście lat niech żyje eBobas nam! 20 marca eBobas.pl kończy dwa lata – i z tej okazji zaprasza wszystkich użytkowników do wyjątkowego konkursu urodzinowego „Z dwójką w tle”! Na zwycięzców czeka tym razem aż 30 atrakcyjnych nagród.

  czytaj

 • 2011-02-11

  Nieustający konkurs rysunkowy na eBobas.pl

  Zapraszamy dzieci – i rodziców - do nowego konkursu na eBobas.pl: „Ręką dziecka malowane”. Chwalicie się w konkursach zdjęciami swoich dzieci, czas zacząć chwalić się tym, co potrafią narysować, namalować czy nabazgrać.

  czytaj

 • 2011-02-11

  Konkurs fotograficzny "Walentynkowe całusy"

  Walentynki tuż, tuż! eBobas.pl zaprasza do konkursu fotograficznego „Walentynkowe całusy”. Czekamy na zdjęcia pełne czułości i miłości: tata daje całusa mamie, dziecko obejmuje rączkami tatę, mama, tata i dzieci tulą się do siebie - każdy dzień jest pełen miłości, nie tylko 14 lutego.

  czytaj

 • 2011-01-24

  Ogłoszenia. Nianie na eBobas.pl

  Jesteś lub chcesz być nianią? Załóż profil na eBobas.pl i daj się znaleźć potencjalnym pracodawcom! Rejestracja jest oczywiście bezpłatna.

  czytaj

 • 2011-01-04

  Konkurs fotograficzny „eBobas.pl i dziadkowie w plenerze”

  5 stycznia ruszy na portalu eBobas.pl nowy konkurs fotograficzny! Przygotuj zdjęcia, które wygrają! Do zdobycia 5 zestawów kijów do Nordic Walking wraz z pokrowcem i rękawiczkami. Poza tym prozdrowotne suplementy diety dla babć i dziadków!

  czytaj

 • 2010-12-06

  Bożonarodzeniowy konkurs fotograficzny

  Weź udział w bożonarodzeniowym konkursie fotograficznym „Podaruj dziecku gwiazdkę z nieba”. Na zwycięzców czeka lawina nagród i certyfikaty, poświadczające wygranie jednej z gwiazd w eBobasowych gwiazdozbiorach.

  czytaj

 • 2010-11-19

  Metamorfozy brzucha 2

  eBobas.pl i Miejska Farma Piękności znów chcą upiększyć zmęczone ciążą brzuchy mam! Trzy użytkowniczki, które zostały wybrane w pierwszej edycji naszej akcji, właśnie kończą kurację preparatem Sculptra. Ogłaszamy więc akcję „Metamorfozy brzucha 2”.

  czytaj

 • 2010-11-02

  Konkurs fotograficzny "ABC jesiennych zabaw"

  Hulajnoga Mini Micro i dwadzieścia innych nagród czeka na zwycięzców w nowym konkursie fotograficznym "ABC jesiennych zabaw" na eBobas.pl. Partnerem konkursu i fundatorem nagród jest sklep abcdziecko.pl

  czytaj

 • 2010-10-01

  Konkurs fotograficzny "eBobas.pl w brzuszku 2"

  Jesteś w ciąży? A może już urodziłaś, ale masz pamiątkowe fotki z czasów, gdy w twoim brzuchu mieszało maleństwo? Weź udział w konkursie fotograficznym „eBobas.pl w brzuszku 2”. Czekają nagrody i specjalne certyfikaty konkursowe.

  czytaj

 • 2010-10-01

  Szkoły rodzenia i poradnie laktacyjne na eBobas.pl

  Czy wiecie, że w Polsce do porodu w szkole rodzenia przygotowuje się co piąta przyszła mama? A w Europie Zachodniej, np. w Holandii - na zajęcia uczęszcza dwie trzecie ciężarnych. Ścigamy Europę we wszystkim, więc i popularność szkół rodzenia będzie rosła!

  czytaj

 • 2010-10-01

  Książeczka Zdrowia Dziecka - nowy konkurs na eBobas.pl

  Załóż Książeczkę Zdrowia Dziecka i prowadź ją starannie - masz szansę wygrać jeden z firmowych eBobasowych pendrive'ów! W nowym konkursie mamy nagrody dla tych, którzy Książeczkę dopiero założą i dla tych, którzy prowadzą ją od dawna!

  czytaj

 • 2010-03-28

  Najdłuższy marsz zaczyna się od pierwszego kroku

  Jak interpretować wybór roczniaka? Spytaliśmy o to wybitne osobistości zawodowo związane z przedmiotami, spośród których eBobas miał dokonać wyboru podczas urodzinowej wróżby. Na stole położyliśmy: monetę, lupę, stetoskop, kieliszek, różaniec i młotek. Przedmioty wymieniamy w kolejności narzuconej w głosowaniu przez użytkowników naszego portalu.

  czytaj

123
<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_next.png" class="img_paginator" alt="" />