powrót

rozmiar czcionki

|

2015-11-04

Bio-Oil przeciw rozstępom i bliznom

Bio-Oil zawiera cztery olejki roślinne: z nagietka, lawendowy, rozmarynowy i rumiankowy. Jest idealnym preparatem na rozstępy i blizny – olejki roślinne przywracają równowagę skóry i wyrównują jej koloryt.

Bio-Oil zapobiega powstawaniu rozstępów i spłyca już istniejące. Nie zlikwiduje głębokich rozstępów, ale systematyczna i staranna pielęgnacja tym preparatem sprawi, że staną się mniej widoczne – dużą skuteczność Bio-Oil ma zwłaszcza w przypadku rozstępów świeżych.

Sekretem receptury Bio-Oil jest PurCellin Oil™opracowany w trakcie wieloletnich badań przełomowy składnik, który pozwolił uzyskać olejek o niespotykanych dotąd właściwościach. Stał się idealną bazą dla stosowanych w kosmetyce od wieków składników aktywnych ale też pozwolił uzyskać produkt w postaci olejku, jednak o zupełnie niespotykanej wcześniej w takich produktach lekkiej i nietłustej konsystencji. Dzięki temu Bio-Oil idealnie się wchłania, dobrze odżywia i nawilża skórę, ale przede wszystkim – co potwierdzają liczne badania kliniczne - skutecznie poprawia jej wygląd (wygląd blizn, rozstępów i nierównomiernego kolorytu). PurCellin Oil™ działa też zmiękczająco na skórę, dzięki czemu staje się ona miękka, gładka i elastyczna.

Bio-Oil zawiera również witaminy A i E – ich zbawienne działanie na skórę zostało nie raz już opisane i udowodnione.

Jak działa Bio-Oil?

Olejek z nagietka ma właściwości regeneracyjne, poprawia ukrwienie skóry, łagodzi stany zapalne, wygładza skórę, również w miejscu większych blizn – np. pooperacyjnych.

Olejek lawendowy przyspiesza gojenie się świeżych rozstępów, zmniejsza także ryzyko powstania nowych rozstępów – dlatego polecany jest np. kobietom w ciąży.

Olejek rozmarynowy rozjaśnia blizny. Jednak z powodu innych jego właściwości nie mogą go – w czystej postaci – stosować kobiety w ciąży czy też małe dzieci. Jednak w preparacie Bio-Oil jego stężenie jest bezpieczne również dla ciężarnych.

Olejek rumiankowy rozjaśnia blizny i rozstępy, a także łagodzi i likwiduje obrzęki.

Witamina E to „witamina młodości”. To przeciwutleniacz, chroniący skórę przed działaniem wolnych rodników. Zapobiega uszkodzeniom komórek skóry.

Witamina A niszczy wolne rodniki, pobudza produkcję włókien kolagenowych i elastyny. Ponadto rozjaśnia skórę, wzmacnia też jej strukturę – skóra staje się mniej podatna na powstawanie nowych rozstępów.

Bio-Oil ma jeszcze jedną zaletę: pięknie pachnie. Stosuje się go z prawdziwą przyjemnością!

Zdjęcia do pobrania

powrót