czerwcóweczki 2013

Wysłane przez leydykiss 

Veroni (offline)

31-05-2013 19:45:34

Zduńska Wola
magagda pytałaś o ślub..Nooo oni mają właśnie na 19.pewnie koło 20 ze wszystkim się zakończy,przynajmniej towarzystwo dłużej trzeźwe będzie hehe smiling smiley no zerwało u nas dach na podstawówce.Nie wiem ale jakoś niedawno oddali ją znowu do użytku,czy coś.Nie wiem już czy to sala,czy basen bo jedni mówią tak a inni co innego.masakra sad smiley A ja się podniecałam,że blachy z Dino zerwało.Ech..
Kacper był ze mną ale nie wszedł.Chciałam żeby wszedł ale gin jakoś tak to zrobił,że nie było go ze mną :/


Dziewczyny w takiej sytuacji pewnie,że wolę CC ale przecież nie wiadomo czy łaskawie zrobią czy będą darli japy i zmuszali do SN.Muszę wyprosić skierowanie we wtorek.

Maja hehee aż jedną laskę z innego wątku zaintrygowało,że do fryzjera poszłaś mając na dziś termin tongue sticking out smiley ważne,że dałaś radę!!
No własnie najgorzej jakbyś musiała na szybko ściagać tą folię a tu włos nierozjaśniony do końca hehe grinning smiley nie no śmieję się spinning smiley sticking its tongue out

Jeśli chodzi o Lenkę toooo wszystko ok a właściwie nie ok bo nie rodzi.biega,lata,pełny serwis nawet nie ma kiedy zasiąść do kompa.po cycuszkach się szczypie i nic i ic..Także NIC SIĘ NIE DZIEJE.....


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]

Maajuniaa (offline)

31-05-2013 20:07:19

Ostrów Wielkopolski
magagda aaaa no to bezpieczniej niz ja troszke bo zawsze w razie "w" mozesz wyjsc grinning smiley ja grzywke troche cieniowalam ale z dlugosci nie scinalam.. ja zapuszczam a nie rosna sad smiley

Wercia eee ze kogo niby zaintrygowalo ?grinning smiley ja mysle ze przy takiej wadze malego na 10000% skieruja cie na cc.. winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PAOLKA (offline)

31-05-2013 21:00:58

Warszawa
Dziękuję za info o Lence uuuffff..... ja przez Nią urodzę wczesniej Buziak Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Ksenonka (offline)

31-05-2013 21:41:52

Skierniewice
Witam czerwcowe mamusie.
Jestem mamą małej Październikowej dziewczynki i będę mamą październikowego chłopca.
A ponieważ będzie chłopczyk to mam troszkę ubranek do sprzedania dla dziewczynki, może coś Wam się spodoba?
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
I kilka innych aukcji.
Życzę wam spokojnego rozwiązania i zdrówka dla maluszków.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

amdent (offline)

31-05-2013 22:22:36

Osada Pierwsza
Werka- nie mówiłam? Ale klopsik! Myślę,ze będa chcieli cc wtedy , gdy będzie mial4+ , bo wcześniej to raczej nie zetną. JEŚLI MAS OCHOTĘ NA SN TO od jutra na ROWER!(no chybaże uCiebie problem tkwi w wymiarach miednicy...?)

MAJA- PAŁEN SERWIS, od jutra spokojnie możesz rodzic swojego klopsika kochanego!

Monia- ja tam wole jednak 3,5 kg dziecko wyciskac, bo większe to raczej nie...tak mi się marzy góra tydzień zdychania po , a nie 3 tygodnie niesiadania na dupsku:0


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

Maajuniaa (offline)

31-05-2013 23:16:45

Ostrów Wielkopolski
amdent noo juz mi ciezko strasznie... sad smiley najgorzej jest jak maly sie obudzi i zaczyna wariowac w brzuchu... loo sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Daga_Olsztyn (offline)

01-06-2013 08:23:54

Olsztyn
Dziewczyny no i nadszedł czerwiec, życzę Wam szybkich i bezbolesnych porodów, proszę nie bać się CC, ja przeszła i juz w 3 dobie mnie wypuścili, w 4 dobie po cc prowadziłam samochód a od 5 doby śmigałam na spacerki, wstawałam sama do dziecka w nocy i jakoś to było, nie bolało za mocno - codipar pomagałsmiling smiley A jak już urodzicie to życie Wasze stanie do góry nogami i będzieci8e najbardziej spełnionymi kobietami świata. zdrowych bobasków życzęsmiling smiley

Mama Czerwcowego chłopca 2012


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Smoczyca (offline)

01-06-2013 09:38:15

Wrocław / Cork
Witajcie dziewczyny,

Cos malo sie ostatnio dzieje na forum... Chyba mamy juz lekko dosc koncowki ciazy...
Ja mialam wczoraj baaaaardzo intensywny nerwowy dzien i mialam nadzieje ze to moze ruszy Dawidka ale niestety....
Nic a nic. Nawet przepowiadajacych nie bylo... sad smiley
Myslalam tez ze jak wskocze do lozka to do poludnia nie wyjde taka bylam zmeczona a tu 5 rano oczy jak sowa wielkie oczy i pospane sad smiley

Pomalowalam paznokcie co by lepiej sie poczuc ze soba, zrobie jakas maseczke i sprobuje przetrwac ten dzien...

Maluszek jak sie rusza to strasznie boli... Rozumiem Cie Majunia w stu procentach. Jak sie porozciaga to caly brzuch mnie boli... Az przerazajaco to wyglada...

Nie narzekam juz. Sa pozytywy. Nie mam paciorka wiec chociaz jedno z glowy...

W nastepna niedziele bede miala mame na dwa tygodnie winking smiley)) nie moge sie doczekac! A gdyby Dawidek sie pojawil przed jej przyjazdem to by bylo idealnie.
Na to niestety wplywu nie mam. Pozostaje trzymac kciuki.

Dawidku zapraszam...


[link widoczny po zalogowaniu]

Veroni (offline)

01-06-2013 09:55:22

Zduńska Wola
Amdent teraz to ja muszę zaciskać nogi i chociażby srały skały to albo do wtorku urodzić LOL albo dopiero po 24 LOL i mi wcale nie jest do śmiechu jestem wręcz WKURWIONA!!! ja głupia myślałam,że on przy końcówce czerwca weźmie urlop a tu jeb masz Verciu pecha..

Swoją drogą jakby miał się podpasować pod każdą pacjentkę która jest na wylocie to chyba wakacji by nie miał..heh

boję się jak to będzie rozwiązane.nie ufam żadnemu innemu lekarzowi z mojego szpitala!! Po prostu nie!! i nie dam się zmuszać do SN! Nie i chuj!

Dzisiejsza noc to trgedia.ie dość,że K mnie wkurwiał bo miał zły humor a on wtedy jest gorszy ode mnie (nie wiedziałam,że się da) i jego fochy znosić musiałam.Mówię że jak się nie podoba to niech jedzie do domu bo ja nie muszę znosić jego humorów..I został..A ja wierciłam się z boku na bok..Tzn.waliłam się za przeproszeniem w tym łóżku bo inaczej tego nazwać nie można.Jak za długo leżałam na jednym boku to zaraz bolał no to jeeeeeeeee przewracamy się na drugi..Hmm..Ale jak się przewrócić skoro ten brzuch boli?? No tragedia.aż stękałam.On jest ciężki jak....

W dodatku od nocy ciągle leje i leje zero słońca sad smiley chciałam jakąś kieckę na mieście obejrzeć ale nie ma opcji.Nosa nie wystawiam nawet do warzywniaka!


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]

monika0101 (offline)

01-06-2013 10:01:24

Tłuszcz
Czesc Dziewczynki:-)
Kasiu co tam u Ciebie powiedz jak sie trzymasz?
Amdent 3,5 to tak w sam raz dla Dziewczynki nie za mało nie za duzo... ja to sie stresuje,zeby za mało nie było.. bo taka kruszynke 2kg z czymś to bede sie bała ubierac itd...
Dawno nie miałam usg bo zawsze cos i chyba dwa miesiace temu mialam to nie byla zbyt duza 1400 plus minus200g
Kolezanki moje ostatnio urodzily w terminie Chlopców jeden mial 2950 i drugi podobnie nie przekroczył 3kg mierzyli tez nie wiele bo 53 i 54cm co podobno Chłopcy zawsze więksi ...


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547540, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.