Kalkulator ciąży i terminu porodu

Kiedy urodzi się Twój bobas?

Jesteś w ciąży? Oblicz z nami termin porodu. Ustal daty zakończenia I i II trymestru ciąży – to ważne momenty w życiu Twoim i Twojego bobaska. Określ tydzień ciąży, w którym jesteś. Pamiętaj – kalkulator ma charakter pomocniczy. Datę porodu oblicza Twój ginekolog, posiłkując się nie tylko terminem OM, ale i wynikami USG.

Kalkulator

Forum dla ciężarnych

Poczytaj o ciąży

 • Czy możliwe jest powiększenie piersi bez użycia skalpela?

  W tej chwili to już jest rzeczywiście możliwe. Dzięki zabiegowi Aguafilling bodyline kobiety mają możliwość powiększenia biustu bez konieczności interwencji chirurgicznej. Zabieg ten można również wykonywać dla poprawy kształtu piersi.

  czytaj

 • Powiększanie piersi metodą Aquafilling bodyline - szybko, bezboleśnie, bezpieczne

  Powiększanie piersi bez użycia skalpela? To możliwe. Na rynku pojawiła się nowa metoda powiększania biustu - Aquafilling bodyline. Jest małoinwazyjna i bezpieczna dla pacjentek w każdym wieku. Mogą z niej korzystać również kobiety, które w przyszłości chcą być mamami – zabieg nie wpływa w żaden sposób na możliwość naturalnego karmienia. 

  czytaj

 • Czego nie powinna jeść kobieta w ciąży?

  O tym, które produkty spożywcze mogą zaszkodzić przyszłej mamie i jej dziecku rozmawiamy z dr n. med. Katarzyną Walicką – Serzysko, specjalistą chorób dzieci, pulmonologiem z Przychodni Specjalistycznej Prosen.

  czytaj

 • Poronienie. Najczęstsze przyczyny, starania o kolejną ciążę

  Poronienia stanowią jedną z najczęstszych nieprawidłowości ciąży i dotyczą przynajmniej 15 proc. ciąż. Następują zwykle w pierwszym trymestrze. Po jednym poronieniu kobieta ma niemal takie same szanse na urodzenie zdrowego dziecka jak ta, która ciąży nie straciła. Po dwóch kolejnych poronieniach te szanse wynoszą 70 proc. Dopiero po trzech spadają do 50 proc.

  czytaj

 • Poronienie. Jak przeżyć żałobę po utraconym dziecku

  O tym, co przeżywają rodzice po stracie dziecka, rozmawiamy z Tatianą Ostaszewską–Mosak, psychologiem z Europejskiego Centrum Macierzyństwa InviMed.

  czytaj

 • Rusza cykl spotkań dla młodych rodziców

  Bycie rodzicem to coś więcej niż tylko przeżywanie sielskich chwil rodem z reklamy. Rodzicielstwo to także niepokój, pytania „czy wszystko robię dobrze?” oraz gonitwa myśli, które ciężko poukładać. Wówczas nie pomoże nam wózek za pięć tysięcy, potrzebna jest wiedza – mówi Małgorzata Burda – Orłowska, pomysłodawczyni konferencji dla młodych rodziców.

  czytaj

 • Poduszka-Fikuszka. Polubi ją mama i dziecko

  Ciąża to piękny czas, ale komfort nie jest tym, co najczęściej odczuwa ciężarna, zwłaszcza w ostatnim trymestrze ciąży. Niewygodnie jest wtedy nie tylko w pozycji stojącej czy siedzącej ale nawet, bardzo często, w leżącej. No, chyba że się ma pod ręką Poduszkę-Fikuszkę. Z nią łatwiej ciężarnej mamie znaleźć pozycję, w której można wygodnie odpocząć i się zrelaksować.

  czytaj

 • Przygotowania do powitania – nowa funkcjonalność na portalu eBobas.pl

  Osobisty Interaktywny Kalendarz Ciąży to miejsce pozwalające na prowadzenie intymnych, osobistych wpisów – widocznych wyłącznie dla właściciela konta. Ale przecież w czasie ciąży nie brakuje powodów, by chwalić się przygotowaniami na powitanie maluszka. Dlatego Osobisty Interaktywny Kalendarz Ciąży właśnie wzbogaciliśmy o nową sekcję „Przygotowania do powitania”.

  czytaj

więcej artykułow o ciąży »

Udane wakacje kojarzą mi się z:Zobacz wyniki ankiety, skomentuj

Udane wakacje kojarzą mi się z:Zobacz wyniki ankiety, skomentuj

Zapraszamy!

Zarejestruj się na eBobas.pl , a uzyskasz dostęp do wybitnych ekspertów wszystkich specjalności i medycyny, bezpłatnych ogłoszeń w Bazarku, interaktywnej internetowej Książeczki Zdrowia Dziecka i wielu innych atrakcji. Np. konkursów, które u nas są non stop!

Załóż konto

Załóż na eBobas.pl konto biznesowe swojej firmy lub firmy, w której pracujesz! To nic nie kosztuje!
Do zyskania: za darmo reklama i promocja działalności skierowanej do rodzin z dziećmi.

Po dodaniu miejsca lub usług przyjaznych dziecku i rodzinie, możesz zapraszać uczestników na organizowane przez siebie akcje i wydarzenia!

Załóż konto

Posiadasz już konto? Zaloguj się!