Kalkulator ciąży i terminu porodu

Kiedy urodzi się Twój bobas?

Jesteś w ciąży? Oblicz z nami termin porodu. Ustal daty zakończenia I i II trymestru ciąży – to ważne momenty w życiu Twoim i Twojego bobaska. Określ tydzień ciąży, w którym jesteś. Pamiętaj – kalkulator ma charakter pomocniczy. Datę porodu oblicza Twój ginekolog, posiłkując się nie tylko terminem OM, ale i wynikami USG.

Kalkulator

Forum dla ciężarnych

Poczytaj o ciąży

 • ExpectingBaby. Aplikacja dla przyszłych mam

  Ciąża to dla każdej kobiety czas przygotowania do nowej życiowej roli. Z myślą o przyszłych mamach, cieszących się oczekiwaniem na dziecko, powstała aplikacja mobilna ExpectingBaby, dostępna na popularne smartfony.

  czytaj

 • Poronienie. Jak przeżyć żałobę po utraconym dziecku

  O tym, co przeżywają rodzice po stracie dziecka, rozmawiamy z Tatianą Ostaszewską–Mosak, psychologiem z Europejskiego Centrum Macierzyństwa InviMed.

  czytaj

 • Rusza cykl spotkań dla młodych rodziców

  Bycie rodzicem to coś więcej niż tylko przeżywanie sielskich chwil rodem z reklamy. Rodzicielstwo to także niepokój, pytania „czy wszystko robię dobrze?” oraz gonitwa myśli, które ciężko poukładać. Wówczas nie pomoże nam wózek za pięć tysięcy, potrzebna jest wiedza – mówi Małgorzata Burda – Orłowska, pomysłodawczyni konferencji dla młodych rodziców.

  czytaj

 • Poduszka-Fikuszka. Polubi ją mama i dziecko

  Ciąża to piękny czas, ale komfort nie jest tym, co najczęściej odczuwa ciężarna, zwłaszcza w ostatnim trymestrze ciąży. Niewygodnie jest wtedy nie tylko w pozycji stojącej czy siedzącej ale nawet, bardzo często, w leżącej. No, chyba że się ma pod ręką Poduszkę-Fikuszkę. Z nią łatwiej ciężarnej mamie znaleźć pozycję, w której można wygodnie odpocząć i się zrelaksować.

  czytaj

 • Przygotowania do powitania – nowa funkcjonalność na portalu eBobas.pl

  Osobisty Interaktywny Kalendarz Ciąży to miejsce pozwalające na prowadzenie intymnych, osobistych wpisów – widocznych wyłącznie dla właściciela konta. Ale przecież w czasie ciąży nie brakuje powodów, by chwalić się przygotowaniami na powitanie maluszka. Dlatego Osobisty Interaktywny Kalendarz Ciąży właśnie wzbogaciliśmy o nową sekcję „Przygotowania do powitania”.

  czytaj

 • Akcja "Intymne piękno". Podsumowanie

  Użytkowniczki portalu eBobas.pl miały okazję skorzystać z bezpłatnego zabiegu w Gold Clinic Medycyna i Ginekologia Estetyczna w ramach akcji „Intymne piękno”.

  czytaj

 • Porada prawna direct dla mam!

  Alimenty i kwestie związane z umowami o pracę. Kobiety, które zadzwoniły na bezpłatną infolinię podczas akcji „Porada prawna direct dla mam”, współorganizowanej przez portal eBobas.pl i firmę prawniczą Availo, właśnie o te dwie kwestie pytały najczęściej. Łącznie była to blisko połowa udzielonych porad.

  czytaj

 • Czy kobiety w ciąży są szczególnie narażone na żylaki?

  Ciąża jest największym szczęściem dla kobiety pragnącej dziecka, ale w miarę wzrostu potomka jajo płodowe, schodząc do miednicy, powoduje coraz większy ucisk wszystkich narządów miednicy małej oraz podatnych na ucisk głównych żył – biodrowych.

  czytaj

więcej artykułow o ciąży »

Podstawa wyprawki dla noworodka to Twoim zdaniem:Zobacz wyniki ankiety, skomentuj

Podstawa wyprawki dla noworodka to Twoim zdaniem:Zobacz wyniki ankiety, skomentuj

Zapraszamy!

Zarejestruj się na eBobas.pl , a uzyskasz dostęp do wybitnych ekspertów wszystkich specjalności i medycyny, bezpłatnych ogłoszeń w Bazarku, interaktywnej internetowej Książeczki Zdrowia Dziecka i wielu innych atrakcji. Np. konkursów, które u nas są non stop!

Załóż konto

Załóż na eBobas.pl konto biznesowe swojej firmy lub firmy, w której pracujesz! To nic nie kosztuje!
Do zyskania: za darmo reklama i promocja działalności skierowanej do rodzin z dziećmi.

Po dodaniu miejsca lub usług przyjaznych dziecku i rodzinie, możesz zapraszać uczestników na organizowane przez siebie akcje i wydarzenia!

Załóż konto

Posiadasz już konto? Zaloguj się!