ukryj

Imię dla chłopca

Jan, Jakub czy Mikołaj? Czasem o wyborze imienia dla dziecka decyduje rodzinna tradycja (np. wszyscy chłopcy w rodzinie mają imiona zaczynające się na „M”, albo najstarszy potomek dziedziczy imię po sławnym prapradziadku).
Czasem o wyborze imienia decyduje przypadek. Ale najczęściej jest to wynik długich poszukiwań i trwających tygodniami negocjacji. Nierzadko ze sporządzaniem list pozytywnych (jakie imiona wchodzą w rachubę) i negatywnych.
eBobasowy imiennik jest nieocenioną pomocą dla wszystkich rodziców, którzy chcą wybrać imię w sposób świadomy. Wybieracie imię dla chłopca? Wszystko co chcecie wiedzieć na ten temat, znajdziecie u nas!

Podjęłabym decyzję o powiększeniu rodziny, gdyby:Zobacz wyniki ankiety, skomentuj

Zapraszamy!

Zarejestruj się na eBobas.pl , a uzyskasz dostęp do wybitnych ekspertów wszystkich specjalności i medycyny, bezpłatnych ogłoszeń w Bazarku, interaktywnej internetowej Książeczki Zdrowia Dziecka i wielu innych atrakcji. Np. konkursów, które u nas są non stop!

Załóż konto

Załóż na eBobas.pl konto biznesowe swojej firmy lub firmy, w której pracujesz! To nic nie kosztuje!
Do zyskania: za darmo reklama i promocja działalności skierowanej do rodzin z dziećmi.

Po dodaniu miejsca lub usług przyjaznych dziecku i rodzinie, możesz zapraszać uczestników na organizowane przez siebie akcje i wydarzenia!

Załóż konto

Posiadasz już konto? Zaloguj się!