Termin porodu maj 2018Głowa do góry!

Wysłane przez penelope85 

niunia88 (offline)

27-09-2017 06:25:24

bagillt
Widzę ze więcej nas po zlych przejściach. Ja juz mam dość tych nudnosci. Twajacych caly dzien. Zastanawiam sie czy nie isc do lekarza po jakies tabletki. Ja juz nie mam sily funkcjonowac


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

manusia89 (offline)

27-09-2017 10:48:08

Małomice
niunia88 jadłaś migdały? Ponoć pomagają.
Ja dzisiaj czuję się gorzej niż wczoraj. tak w kółko. W niedzielę nie mogłam się podnieść. Dobrze, że M w domu był zajął sę córką, a ja cały dzień przeleżałam. Dzisiaj znowu zaczyna mnie wszystko boleć, ale niestety mój ma najgorsze zmany i w sumie cały dzień jestem sama z dzieckiem. Leki które kupiłam w ogóle nie pomagają! W ogóle sad smiley

Wizytę mam 9 października. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.




Gosia100 (offline)

27-09-2017 11:16:06

Szczecin
A kiedy miałyście pierwsze USG? Słyszałyście już serduszko?
maniusia89 - będzie dobrze :* (jeśli można wiedzieć to w którym tygodniu poroniłaś wcześniejszą ciążę?) . Życzę dużo zdrówka (zajadaj się czosnkiem, miodem i cytryną, soki z malin i będzie ok ) smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

manusia89 (offline)

27-09-2017 18:41:38

Małomice
W sumie nie wiemy kedy. Po prostu zaczłam plamić, poszłam do ginekologa a on do mnie, że są dwa pęcherzyki. Plamiłam cały czas pomimo leków. Po tygodniu poszłam, pęcherzyki nie urosły, lekarz kazał odstawić leki i trzy dni później zaczęło się. Był to 4 może 5 tydzień. Zarodków nie było jeszcze.




niunia88 (offline)

27-09-2017 21:03:39

bagillt
Kochana probowalam juz migdalow imbiru picie wody przed wstaniem krakersy i to nic nie pomaga.... Ja nie jestem wstanie funkcjonować. Dzisiaj po pracy sie poryczalam. Mam dosc ciaglych mdłości. Nie moge nawet nic normalnie zjesc. Zapachy tez doprowadzaja mnie do szału... Czekam az to sie skończy . a jeszcze do tego ten strach ze strace dzidzie. Wszystko doprowadza mnie do flustracji


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-27 21:09 przez niunia88.

penelope85 (offline)

02-10-2017 17:12:00

Wioska
dziewczyny jestem w 10 tygodniu ciazy w 7 tygodniu mialam usg transwaginale teraz w 13 tygodniu znów mam mieć transwaginalne usg. A czy to nie powinno już być normalne usg przez brzuszko? To jest moja pierwsza ciąza wiec nic nie wiem na ten temat.

manusia89 (offline)

02-10-2017 19:18:44

Małomice
Myślę, że o rodzaju USG dcyduje lekarz. Może obawia się, że dzidzi jeszcze nie będzie widać przez brzuszek. Ja w pierwszej cąży bodajże miałam w 12tc ale lekarz i tak powiedział, że spróbujemy bo to nie jest pewne, że zobaczymy smiling smiley

Jak tam dziewczyny? smiling smiley




niunia88 (offline)

05-10-2017 18:31:52

bagillt
Dziewczyny ja jutro na usg ale się nie mogę doczekać. A zaraz potem na pogrzeb babci. Ostatnio dużo leżę bo stres się trochę ma nas odbija. Ja pamiętam że w 12 tyg miałam normalnie przez brzuch. Ale też z zaznaczeniem że jak nie będzie widać to dopochwowo. Więc to chyba zależy od lekarza


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Patkaaaaa (offline)

05-10-2017 18:57:17

Olkusz
Hej dziewczyny smiling smiley.
Mam 24 lata. Dwójkę dzieciaczków Fabian lat 6 i Alicja 16 Msc smiling smiley. Obecnie jestem w 3 ciąży i termin mam na 28 maja smiling smiley. Na wizycie byłam 26 września i wszystko było w porządku jak na ten etap ciąży smiling smiley . Następna wizytę mam 13.10 smiling smiley.


A co do USG to chyba w dużej mierzę zależy od sprzętu i od tego czy ktoś ma sadełko tongue sticking out smiley przynajmniej mi tak lekarka tłumaczyła.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

af_rybka (offline)

07-10-2017 09:55:15

Hej dziewczynysmiling smiley
Jestem w 10 tygodniu. Terminu jeszcze nie mam. Ale wydaje mi sie, ze bedzie to maj. Jestem po pierwszym USG ale lekarz nie podał mi konkretnej daty. W srode mam drugie USG wiec dowiem sie więcej i zobaczę Maleństwosmiling smiley
Moja pierwsza ciąża smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.