sierpnioweczki 2015 ciąża Miłego dnia!

Wysłane przez angelika_najdyhor 

bllondii (offline)

19-05-2015 13:14:19

A-stów
Kass super wiadomosc! Masz racje wszystko w swoim czasie smiling smiley

Majowa ja mialam chyba jedne z tanszych ale mialam ich chyba z 20 par hehe
Mialam takie[link widoczny po zalogowaniu] i takie[link widoczny po zalogowaniu]
I te drugie mi sie rwaly wiec bardziej bylam zafowolona z tych siatkowanych chociaz nie nalezaly do najmocniejszych i tak delikatnie trzymaly ale na te 3 najgorsze dni byly w miare.

Aaa i mi sie przypomnialo ze mozecie do szpitala kupic sobie pidklady na lozko ja bede kupowac bo normalnie kilka razy dziennie moja posciel wymagala wymiany przez te fale krwi a tak pidklad pod pupe i mozna go wymieniac zamiast przescieradel smiling smiley

Czy boli was dziewczyny brzuch jak na okres? Bo mnie ostatnio czesto... W czwartek mam wizyte.


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

bllondii (offline)

19-05-2015 13:19:37

A-stów
Ewela teraz na internecie ich patrzylam wygladaja na lepsze jak ja mialam moze w takuch majtkach spodenkowych tak przeciekac sie nie bedzie hmmm.

Co do podkladow to u nas szpital daje takie badziewne dosyc ale ( nie pamietam czemu ) wolalam je od swoich kupionych chyba byly wieksze i bardziwj chlonne


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anna1987 (offline)

19-05-2015 13:23:33

Rybnik
Kass89 to super wiesci. Widzisz nie jest tak zle.
Ewela. Warto sledzic olx bo czasem moze sie trafic fajna okazja i akurat kupicie fajne łóżeczko.
A podklady i majtki to sprubuje z rossmana badz jakies z apteki choc wiem ze w aptece pewnie droższe.
Ja narazie nie mam rzadnych boli- tylko plecy mnie bola rano jak wstaje. Tak z pod łopatki do krzyza. Maly mi sie tak wierci ze nie umiem sie ułożyć w nocy. sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

beatrix (offline)

19-05-2015 14:11:01

kass89 fajnie ze szyjka lepiej,

anna1987 w aptece napewno drozsze zobacz na all.

blondi daj znac jak z bolami?rozumiem ze nie ma zadnych plamien..

mi wlasnie przyszedł termometr,dziekuje za polecenie,jest swietny.

w sumie podpasek bedzie tzreba dokupic, ale to moze w rossmanie...


[link widoczny po zalogowaniu]

Doris85 (offline)

19-05-2015 14:14:20

Świecie
Kass ładnie zaszalałaś z tymi ciuszkami smiling smiley I świetne wiadomości! smiling smiley Oczywiście nadal trzymamy kciuki, żeby wszystko było ok.

Majowa - widzę, że mamy te same dylematy. Mój uparciuch też wciąż leży pupą w dół. Codziennie go proszę, żeby się odwrócił winking smiley Zobaczymy czy posłucha matki... Oby!

Blondii - też mam czasem takie bóle i jeszcze jakby mnie jajniki ciągnęły. Na szczęście kręgosłup mi nie dokucza - chociaż coś dobrego smiling smiley

A co do majtek - ja mam póki co 2 szt, ale czytając Wasze wpisy to chyba jeszcze dokupię ze 2 pary. Ogólnie szpital, w którym będę rodziła zapewnia dużo rzeczy dla mam i maluszków - do porodu oprócz standardowych kosmetyków dla mamy, 2 koszuli nocnych, klapków czy szlafroka trzeba mieć tylko pieluszki, chusteczki i krem na pupę dla maluszka. Reszta jest dostępna na oddziale. W czerwcu się wybiorę osobiście na porodówkę i sprawdzę czy faktycznie wszystko jest tak jak to napisali w internecie winking smiley


izabela_zuza_zuza (offline)

19-05-2015 14:19:31

legionowo
Anna1987 --> U mnie też ciężkie noce. Zbawienne są popołudniowe drzemki grinning smiley wtedy można jakoś funkcjonować. Na dodatek zaczynaja mi się zdarzać skurcze łydek w nocy, nie codziennie, ale boli jak cholera.


[link widoczny po zalogowaniu]

Anna1987 (offline)

19-05-2015 14:45:17

Rybnik
iza. ja też mam czasem skurcze- raz prubowałam ie rozciągnąć troche aby kręgosłup wyprostowac i jak mnie złapał skurcz w łudce. oj bolało. ale też rzadko bo teraz staram sie nie wyciągać winking smiley
Beatrix . tez własnie tak mysle ze w aptece podkłady drogie , ale coś znajde. jak nie to na allegro poszukam.
esli macie zamiar kupowac kosmetyki dla maleństw z niwa baby to od 21.05 bedą na promocji w auchan- jesli ktoś ma dostęp to warto tam zaglądnąć. ja tam pobuszuje. winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-19 14:45 przez Anna1987.

izabela_zuza_zuza (offline)

19-05-2015 16:00:09

legionowo
Jak tam pogoda u was?? smiling smiley ja z rana czułam upał z okna. Myślałam, że chociaz do 14:00 będzie goraco, a tu rozczarowanie. Ciepło jest ale słońce mi sie schowało. Nawet wiaterek fajny ciepły jest. Zbiera się na deszcz, ale tak jak by chciało, a nie mogło... A by mogło popadać, powietrze by się zmienilo.
A mały się kręęęęci, jak by chciał na spacer juz wyjść smiling smiley Od rana buszuje, a mnie już wnętrzności bolą od jego aktywności.


[link widoczny po zalogowaniu]

wanda1989 (offline)

19-05-2015 16:38:47

Bydgoszcz
Doris a czy ja dobrze pamietam ze chcesz rodzic w msw w bydgoszczy?? Jak tak to mozemy sie wybrac razem jesli masz ochote ;-) bo tez mam zamiar sie wybrac ;-)


[link widoczny po zalogowaniu]

bllondii (offline)

19-05-2015 17:21:08

A-stów
Iza mnie tez lapia skurcze lydek w nocy czasami ale p. Dr mowila ze to normalne i tyle.

Beatrix bole mam z 3-4 razy dziennie takie jak na miesiaczke najczesciej wieczorami ostatnio kilka razy musialam wziaxc na rece niunia i mam nadzieje ze to nie od tego

Ja mam problem sie z ulozeniem w nocy jak za dlugo funkcjonuje w wtedy wszystko mnie boli i w mam wrazenie ze w zadnejji nie moge odpoczac


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546590, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.