Starające, którym się udało smiling smiley

Wysłane przez ulinka 

eva2009 (offline)

09-11-2012 22:25:41

Beatka dzięki- kuknę smiling smiley

beata1988 (offline)

09-11-2012 22:27:49

płock
Ja nie oglądałam ....
Mój M śpi już z godzinę, Zosia prawie 2 więc mam wesoło grinning smiley jedno z prawej, drugie z lewej chrapie grinning smileygrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

09-11-2012 22:31:37

Ludu a ja dopiero pod prysznic się wybieram smiling smiley Ale mój Borciu też już dawnooo chrapie słodziak smiling smiley

No więc zmykam pucować się do łazienki smiling smiley

Co jutro robisz na obiad? Może znów zgapię smiling smileygrinning smileygrinning smiley

hanka_01 (offline)

09-11-2012 22:34:02

Witam i ja kurcze trzeba troche poswiecic czasu na czytaniewinking smiley
Ja Was wszystkie lubie i bede wszedzie siedziec nie wazne czy przeznacze caly wieczor czy cala noc musze Wam wszystkim cos odpisac i z kazda z Was byc. Wczoraj nie zajrzalam bo naprawde ostatnio kiepsko sie czuje oj koncowka...

Eva fajnie ze Borciu juz ''chodzi''smiling smiley

Beata Zosienka jest cudna z ta grzyweczka moja ma dluzsza i wyglada jak zbojsmiling smiley Slicznego Zosia ma pieska ja planuje kupic Amy na Mikolajki takiego co chodzi szczeka i ma smyczwinking smiley

Daria mialam napisac ale chyba zapomnialam wiec bede sie moze powtarzac co to znaczy leniwe oko? Poszukalabym w googlach ale juz tyle sie dzis naczytalam ze mam dosc;p

HeloPoli trzymam kciuki byscie sie dowiedzieli co nosisz pod serduszkiem (chociaz taka niespodzianka jaka ja bede miec jest tak ekscytujaca ze coraz bardziej nie moge doczekac sie porodu)smiling smiley

Narobilyscie ochoty tymi nadziewanymi nalesnikami chyba jutro zrobimysmiling smiley

Pozno juz strasznie...

Jeszcze pytanko czy jest to mozliwe bym miala juz skurcze ktore wychodza na KTG?

Za dlugo siedze naprawde watroba mnie boli;/

DOBRANOC Milego weekendu


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

09-11-2012 22:45:46

płock
Hanka- fajnie, że jesteś ale wybacz mowę mi odjęło twierdzisz, że pani U dobrze zrobiła wypieprzając nas na zbity pysk skoro źle się z nami czuła a teraz nagle.... pomyśl jak byś Ty coś nie tak napisała i nagle wchodzisz i nie możesz się zalogować, myślisz sobie "pewnie coś się wiesza"próbujesz znowu i znowu i znowu i nadal nic i nagle dociera do Ciebie "moderator Cię wypieprzyl na zbity pysk" no i jak byś się wtedy poczuła powiedz?dobrze zrobiła bo co ?bo to jej forum ?ja myślałam, że NASZE . Wiesz mój M też założy NAM forum i będzie to NASZE forum nie MOJE i jeżeli kiedykolwiek dojdzie do jakiejś sytuacji- mam nadzieję, że nie to nigdy w życiu nikogo nie wyrzucę tylko sama grzecznie podziękuje za współpracę i posprzątam po sobie swoje zabawki ....

Evcia- na jutro mam gołąbkismiling smiley a Ty zawsze robisz obiad na 1 dzień ?? ja to na 2-3 smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-09 22:48 przez beata1988.

beata1988 (offline)

09-11-2012 22:55:08

płock
wtulam się w M i zasypiam ,mam już dość tego wszystkiego chce żeby przez weekend się to skończyło tzn usunąć wszystko i zapomnieć , że kiedykolwiek poznałam panią U , niestety boli jak ktoś traktuje Cię jak zabaweczkę i przekłada ją z kąta w kąt a później jak gdyby nigdy nic udaje niewiniątko,jakby tematu nie było i gra taką miłą, pokrzywdzoną, zranioną przez 2 furiatki kobietę.....
dobranoc Kobietki, miłego weekendu Wam życzę


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

09-11-2012 22:57:30

Jakiś alarm mnie przyciągnął i M się pucuje a potem pójdę ja smiling smiley

Beatka ten obiad miał być na 2 dni ale M poprosił czy mógłby też na kolację dostać ! Naprawdę jestem w ogromnym szoku że tak mu smakowały naleśniki których nigdy nawet nie próbuje smiling smiley

Hanka witaj na starych śmieciach smiling smiley Każdy ma prawo do swojego zdania i szanuję Twoje choć uważam że Ulina nie miała prawa bo forum było nasze- tak jak napisała Beata. Przeniosłyśmy się z naszego forum na nasze nowe forum. Tylko Ulina perfidnie wykorzystała swoje uprawnienia- nadużyła ich. Ot tyle bo rzygam już tym tematem. A teraz do rzeczy czyli miłych spraw smiling smiley
Myślę że na ktg jak najbardziej mogą być już skurcze. Jeśli są to ktg pokaże smiling smiley

eva2009 (offline)

09-11-2012 23:01:26

Beatka do tego trzeba mieć charakterek winking smiley Wiem że jak stworzymy swoje nowe prywatne forum(a dokładnie Twój M jeśli zechce winking smiley dla wszystkich nas) to się do tego nie posuniesz- nie wierzę żeby którakolwiek z dziewczyn posunęła się do takiego zagrania. Cieszmy się swoim towarzystwem i forum i nie wspominajmy tego co sprawia że wnętrzności wykręca winking smiley Mój M zawsze mi powtarza (teraz też bo chodzę i mu nadaję smiling smiley) "Pamiętaj że jak będziesz się oglądać na każdego psa który łapie Cię za nogawkę to nigdzie nie zajdziesz" O!!! i zamierzam motto mojego M czynnie wprowadzić w życie smiling smileyIDĘ DO PRZODU i Ciebie biorę za łapkę i ciągnę za sobą smiling smiley

Buziole kissiole i do jutra smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-09 23:11 przez eva2009.

beata1988 (offline)

10-11-2012 07:12:32

płock
hej kobietki wczoraj nie mogłam zasnąć i założyłam nam forum smiling smiley nie wiem czy bd działało ale mam taką nadzieję, nie znam się na tym i szczerze nie bardzo chce poznawać. Nie wgłębiam się w to co może a czego nie może admin przeczytałam po krótce, że każdemu można takie uprawnienia nadać dlatego też jak się już zalogujecie to wszystkie takie uprawnienia dostaniecie bo nie będę rządziła tam JA tylko MY I mnie nie wolno tam nic więcej niż WAM. Za chwilę na pw podam adres forum i zapraszam do rejestracji smiling smiley
podaję do tych dziewczyn które wyraziły chęć dalszej współpracy z niecierpliwością czekam również na Kanak, Misię,Agusię,Goniutka którym również wszystkie namiary podam


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

10-11-2012 07:40:44

płock
dziewczynki ja próbuje pomału ogarniac bo jestem laikiem w tych sprawach


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.