Starające, którym się udało smiling smiley

Wysłane przez ulinka 

beata1988 (offline)

09-11-2012 09:05:13

płock

eva2009 (offline)

09-11-2012 09:07:31

Superowo- wybiorę się smiling smiley Czekamy na zdj Zosi smiling smiley

Ja byłam wczoraj po wizycie u Beaty w Auchan. Kupiłam mega zapas chusteczek Pampers-a bo był 6-pak za 22 zł smiling smiley

HeloPoli (offline)

09-11-2012 09:39:47

hej
Hi hi to ja napisałam ze mi przykro że wspominacie że np "mówiłam Ci przez tel" wiedziałam że bedzie "dym" o to młody kozak nie chodzi o to że rozmawiacie, fajnie że macie bliski kontakt, że sie spotykacie, tylko że jakąś sprawę obgadujecie przez tel, a reszte dziewczyn nie wie o co chodzi.

U nas Elizka troche lepiej, choć w nocy znów kaszlała. Potem jedziemy wszyscy do gin, Elizka do dziadków, ciekawe czy zrobi mi usg. 19 tydz, teraz.

Eva my mamy z Befadoo, jakbys przez neta kupowała to numeracja zanizona, teraz Eliza ma 24 rozm, a papcie 22. Szkoda że my auchan nie mamy, bo bym sobie zapasy porobiła i chusteczek i kiedyś pampków.

Beata to danie z nalesników, raz mi B zrobil, chyba na dzień kobiet, potem wpadlismy na pomysł, zamiast nalesnika stosowac tzw. placki pieczone na blasze, co dawniej się robiło na piecu kaflowym, tesciowa robi takie, i pycha.

Daria hi hi do Ciebie gdzie mam odpisywać? A migreny Alinki się skończyły?

Zmykam na śniadanko, bo niedawno wstałysmy, dzidziuś kopie juz jak szalony, jejku ciekawe czy synek czy córusia, juz nie moge się doczekać.

[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

09-11-2012 09:44:48

HeloPoli ale przecież nie ma o to dymu. Szkoda tylko że nie powiedziałaś że może też byś chciała. Jeśli chcesz podam Ci nr i możesz do mnie dzwonić smiling smiley Beatka na pewno też chętnie poda. Jestem o tym przekonana.

Zresztą Beata nie raz pisała do WSZYSTKICH dziewczyn że jedzie tam i tam i proponowała wspólny wyjazd lub spotkanie. Tylko Oliwia i Kasia skorzystały bo miały taką możliwość i im akurat pasowało. Ale zaproszenie było do Wszystkich smiling smiley

Daj znać koniecznie co u gina!!
No Auchan czasem fajna sprawa smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-09 09:55 przez eva2009.

HeloPoli (offline)

09-11-2012 10:05:45

Zastanawiam się czy ojca nie wkrecic w zakupy, bo jedzie akurat do Rzeszowa. A tam Auchan jest. Ale czy jeszcze bedą?

eva2009 (offline)

09-11-2012 10:06:56

HeloPoli trudno powiedzieć. ALe u nas wczoraj wieczorem było jeszcze dużo.

beata1988 (offline)

09-11-2012 11:47:33

płock
Jesteśmy smiling smiley Zochna zasypia. Ludzi multum jak zawszesmiling smiley
Wczoraj z M leżymy sobie już po sexie i patrząc na niego z miłością wyznałam "Ty mój ogrze" mój M zdębiał ,oczy na mnie i tekst"Ty to chyba się shreka naoglądałaś, chyba Ci o ogiera chodziło co ?" myślałam, że padnę ze śmiechu smiling smiley
moje serduszko kochane

Uploaded with [link widoczny po zalogowaniu]
HeloPoli- w auchan są często na prawdę fajne promocje na pampersy i inne rzeczy. Kochana żadnej afery nie ma i my dzwoniąc do siebie nikogo nie obgadujemy i skoro mój numer był ogólnie dostępny to znaczy, że każdy może zadzwonić tak? ja pierwsza wykonałam telefon do Oliwi i Evci i się zaczęło , z Oliwią i Kasią mamy do siebie blisko i na prawdę dziewczyny są mi baaardzo bliskie zwłaszcza Oliwia z która nie jednego drinka wypiłam grinning smileygrinning smileygrinning smiley i to wszystko dzięki temu forum . Super może dzisiaj płeć już poznasz-czekamy smiling smiley

Evcia- pokaż Marysieńkę smiling smiley

wczoraj z M rozmawiałam na temat tej zaistniałej sytuacji na forum bo może się to pewnej osobie okazać dziwne ale tak przeżyłam to , że ktoś chce wszystko rozpieprzyć oczywiście pocieszył i pow. że mam się nie przejmować bo Ci prawdziwi zawsze będą. I ponaglam prośbę o usunięciu mojej galerii bo mój M również sobie nie życzy aby jego zdjęcia znajdowały się na forum którym "zarządza" desperatka więc szanowna pani U skoro nie dałaś mi możliwości abym zrobiła to sama to zrób to Ty ale jak najszybciej bo nie życzę sobie aby coś na mój temat tam było mam do tego święte prawo. !!!! Ty miałaś prawo do zrobienia po sobie "porządku "więc graj fair i pozwól też zrobić to nam bo mamy PRAWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 i nie udawaj, że tego nie słyszysz!

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-09 12:00 przez beata1988.

eva2009 (offline)

09-11-2012 12:01:15

Beata dobre z tym ogrem grinning smileygrinning smileygrinning smiley Kurcze nie wiem czy mam aktualną Marysieńkę bo wczoraj oczywiście nie miałam aparatu a tak pięknie się bawili grinning smiley To moja kolejna bolączka- NIGDY nie pamiętam aby zabrać aparat ...

Bardzo ładnie Zosi w grzywce smiling smiley Ja chyba mojego Borcia tez zaprowadzę niebawem do fryzjera winking smiley

Jaką będziemy mieć gwarancję że desperatka usunie nasze zdjęcia? Ona nie działa racjonalnie...

eva2009 (offline)

09-11-2012 12:03:10

Beatka nie denerwuj się ona na pewno już nie raz tu zajrzała winking smiley

beata1988 (offline)

09-11-2012 12:04:22

płock
Wiesz na tamtym forum mam przyjaciół więc się dowiem tylko przestaje mnie to bawić bo nadal moje dane są a ja sobie tego cholerka nie życzę. Napisałyśmy jasno , że z forum rezygnujemy tak ?? nie czekamy na łaskawe przywrócenie bo mamy w nosie i jeszcze gdzieś panią U więc czemu tego nie robi ???
To jest nie fair i mam na to straszne ciśnienie
Dlatego teraz mam prośbę do Ciebie Daria i HeloPoli- jesteście też tam , poproście panią U aby nas dopuściła na moment do forum abyśmy po sobie "posprzatały " obiecuję, że słowem się nie odezwę bo nie mam zamiaru zniżać się do poziomu tej pani, po prostu chce usunąć z jej widoku moją rodzinę chyba mam prawo co ?

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5288, Posty: 1332864, Użytkownicy: 73137.
Ostatnio dołączył/a fall_apart.

Statystyki tego forum
Wątki: 362, Posty: 110959.