Starające, którym się udało smiling smiley

Wysłane przez ulinka 

eva2009 (offline)

09-11-2012 07:56:36

Beata czekam więc na fotki po balu- bardzo ciekawa jestem..

A jakie to naleśniki???

Ja się strasznie cieszę z tych ubrań grinning smiley No moja Monia też poszkodowana ale ja mam sąsiadkę co ma 2dziewczynki i czasem od niej kupuję po jej córeczkach i Moni zawożę więc też ma sporo smiling smiley

Co do możliwości wykasowania naszych danych to uważam że było to zagranie poniżej pasa.. Swoje sobie kasowała pisząc bajeczki że odchodzi a nas bez słowa zblokowała (dobroduszna) i wsio. Dziś sobie myślałam o logice tego wszystkiego:
"dziewczyny głosujcie, wywalimy kogoś i będzie miło " WOW smiling smiley A co jak byłby remis winking smiley sese to był żart. Tak na poważnie to w głowie mi się nie mieści kim trzeba być żeby dorosłe, poważne kobiety postawić przed tak durnym wyborem,,,,

beata1988 (offline)

09-11-2012 08:01:50

płock
Trzeba być panią U smiling smiley
tylko, że żal mi strasznie, że dorosłe kobiety dały się w to wmieszać ! Dziewczynki na prawdę Was szanuję ale to był cios poniżej pasa, poczytajcie, poanalizujcie, pani U zrobiła z głowy sieczkę

Herbaciana- strasznie przykro ale ja nie dam się przestawiać z kąta w kąt ps. masz bardzo przyjazny głos smiling smiley

Evcia- a dzisiaj mam np. z mięsem mielonym, serem, papryką, ogórkiem konserwowym a do naleśniki zamiast na słodko mnóstwo ziół daję pychotka

[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

09-11-2012 08:03:22

Beata a napisz mi jak to się robi? Ale tak dokładnie bo ja nie jestem super kucharą! Kurka brzmi cuddniiieee

daria (offline)

09-11-2012 08:18:28

italia
Dzien doberek.
Jestem i ja chociaz przyznam sie, ze pisze tu i tu. Przykro mi, ze zaistniala taka sytuacja ale nie chce mi sie juz o tym mowic.

Bylam wczoraj u neurologa bo tez mam czeste bole glowy i powiedzial, ze mam migreny. Musze jeszcze zrobic rezonans i inne badania. dzisiaj mam okuliste na 10. mam nadzieje, ze szybko mi pojdzie bo wczoraj wrocilam o 19 bo bylo opoznienie.

Evcia robilam zabie udka i wyszly super. mezowi bardzo smakowaly, zrobilam z piertuszka i papryka ale bez pieczarek bo nie mialam. Pyyyyyyyyyyszne.

beata to te mielona dajesz do nalesnikow????? Musze sprubowacsmiling smiley

Sorki dziewczyny musze leciec bo jade do laboratorium z siuskami Aliny a nie moge znalezc skierowania.

Bede popoludniu, milego dnia

daria (offline)

09-11-2012 08:19:20

italia

eva2009 (offline)

09-11-2012 08:27:17

Daria fajnie że jesteś smiling smiley Super że smakowało! Spróbujcie kiedyś z pieczarkami- jest jeszcze lepsze! A migrenę się jakoś leczy??
A co chcesz od tego zdjęcia? Ja muszę suwaczki i wszystko inne na nowo porobić. Skopiowałabym sobie moje stare no ale.. Jak znajdę chwilkę to do tego usiądę smiling smiley Teraz lecę bo szykuję papiery dla księgowej a M się bawi z Borciem na dole smiling smiley

beata1988 (offline)

09-11-2012 08:56:15

płock
Evcia- ciasto do naleśników normalnie tzn
-jajka
mąka
-mleko
przyprawy :sól pieprz, duużo oregano, duuużo bazylii

nie podam proporcji bo daje na oko

farsz: mięso mielone, cebula, papryka, ogórek konserwowy robisz normalnie smażone

No i smażysz nalesy ale tak delikatnie tylko
później do każdego farsz , posypujesz serem startym i zamykasz i wtedy dopiero na bieżąco na patelkę żeby się ser roztopił....
Jasne czy nie bardzo ?w razie pytań wal smiling smiley sa przepyszne, pracowałam kiedyś w naleśnikarni takiej i stąd czerpie inspirację tylko tam był naleśni z farszem a u mnie jest farsz z naleśnikiem smiling smiley

Daria- cudnie, że jesteś ! Ale nie musisz nam się tłumaczyć z kim i gdzie piszesz smiling smiley u nas nie ma wyborów możesz być z każdą z nas smiling smiley boooże współczuję migreny-siostra ma straaaaaasznie się męczy

eva2009 (offline)

09-11-2012 08:58:24

Beatka chyba jasne!! Zrobię na pewno !!!

eva2009 (offline)

09-11-2012 09:04:00

Pytanie mam grinning smiley
Mój Borys zaczyna chodzić na nóżkach. Kiedyś pisałyście o fajnych paputkach ze sztywną piętką. Befado?? W jakim sklepie kupuje się tą firmę?? Chyba pora zakupić pierwsze domowe kapcie smiling smiley

beata1988 (offline)

09-11-2012 09:04:45

płock
polecam bo są palce lizać smiling smiley zamiast mielonego na zmianę daje szynkę, kurczaka zależy kto na co ma ochotę smiling smiley
Idę się wyszykować i jadę z Zochną i Mamcią do auchan , Zosia też u fryzjera była smiling smiley grzywkę ma!! dam później smiling smiley kochaniutka moja
miłego dnia kobietki

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5288, Posty: 1332853, Użytkownicy: 73137.
Ostatnio dołączył/a fall_apart.

Statystyki tego forum
Wątki: 362, Posty: 110958.