Starające, którym się udało smiling smiley

Wysłane przez ulinka 

eva2009 (offline)

08-11-2012 18:39:47

Hellloo smiling smiley

Dopiero wróciłam smiling smiley Idę na dół bo chcemy troszkę czasu z M spędzić- potem wpadnę smiling smiley

beata1988 (offline)

08-11-2012 20:04:01

płock
Cześć dziewczynki. Zosia zasypia, M się pucuje w łazience więc zaglądam smiling smiley Byłam dzisiaj u fryzjeragrinning smileygrinning smiley ale tylko zniszczone końcówki ścięłam i grzywkę mam taką długą na bok smiling smiley ładnie ale nie mogę się oswoić, że coś mi dyndasmiling smiley
wiecie co strasznie mi przykro, że tak to wszystko się potoczyło i mam ogromny ŻAL do szanownej pani administrator , że nie dała nam się wypowiedzieć i robi jakieś śmieszne "głosowanie" no to teraz drogie panie prawa ręka w górę kto jest za Uliną! a lewa w górę kto jest za mną i za Evcią... no chore ja w tym udziału nie biorę i mam głęboko w tyłku ją i to całe forum oczywiście nie mam na myśli żadnej z dziewczyn bo każdą szanuję no ale w takich momentach poznaje się prawdziwych przyjaciół .... Ulina wykorzystała to, że jest moderatorem i nas perfidnie wypieprzyła na zbity pysk bo taki miała kaprysik a tearz zbiera głosy i za każdy serdecznie dziękuje no choooooooooore i przykre, że dziewczyny dają się mieszać w to .... ja nie jestem dzieckiem i nie dam się rzucać z kąta w kąt i nie chce ani jednego głosu na mnie bo moja noga tam nie stanie nigdy więcej....
rozmawiałam z M i powiedział , że przy wolnej chwili stworzy nam takie prywatne forum po to aby nikt nas nie podczytywał ....
Nie kumam też czemu komuś przeszkadzją nasze rozmowy telefoniczne...
kurcze z Kasią i Oliwią mamy szanse sie spotykać, gadac i wspólnie wódke pić ! i mamy prawo być ze sobą związane bardziej niż z pozostałymi ....
Z Evcią również od samego początku kontakt mamy dobry i nie widzę powodów dla którego miałybyśmy ze sobą nie rozmawiać przez telefon ....
Mam nadzieję, że te prawdziwe się jeszcze tu pojawią

SZANOWNA PANI ULINO PROSZĘ O SKASOWANIE WSZYSTKICH MOICH ZDJĘĆ I KONTAKTÓW BO NIE ŻYCZĘ SOBIE ABYŚ MIAŁA DO TEGO DOSTĘP WYBACZ JAK KUBA BOGU TAK BÓG KUBIE
Nigdy nie użyłam w Twoim kierunku wulgarnego słowa ani nic więc uważam, że owszem nadużyłaś prawa administratora usuwając mnie z tamtego forum
serdecznie Cię pozdrawiam smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

kasia25 (offline)

08-11-2012 20:08:15

Płock
Widzę że tylko my tu jesteśmy.

eva2009 (offline)

08-11-2012 20:40:12

Dobry wieczór smiling smiley

Beatka czekam na nową fryzurkę- tzn zdjęcia smiling smiley

Co do zaistniałej sytuacji to chciałam powiedzieć że podpisuje się dwoma rękoma pod Beatką. Nie w imię chorej solidarności. Ale jest DOKŁADNIE TAK JAK NAPISAŁAM WCZEŚNIEJ: Ulina wykorzystała to że jest administratorem nadużywając tego!! Zablokowała nas nie dając nam nawet możliwości wykasowania NASZYCH zdjęć. Zablokowała bo JEJ się nie podobałyśmy. Zablokowała NAJPIERW a teraz robi durne głosowanko "kto ma zostać ja czy one" Wzruszające... Stara baba a zachowuje się jak dzieciak. I ma czelność pisać że to ja mam dorosnąć.. Co więcej oczernia nas i jedzie po nas wielka bohaterka bo my już prawa głosu nie mamy. Informuję szanowną Panią administrator że forum nie było ani Twoje Ulino ani Twojego męża więc jego głos w tej sprawie powinien znaczyć tyle co zeszłoroczny śnieg. Jakaż Ty dobroduszna! Kazał nas wywalić a ona nas TYLKO ZBLOKOWAŁA. Serduszko mi mocniej zabiło jak przeczytałam jaka ona litościwa i dobroduszna.. Bo nie mogła tego zrobić nie jest aż taka ochhhh....
Teraz po nas jedzie że my się czepiamy ale nie trzeba być wybitnie inteligentnym żeby zauważyć że jak łaskawie po 2 dniach się pojawiła to jedyne co z siebie wydusiła to że nie pisze bo się boi że znów... I kto tu wraca do starych tematów? Kto prowokuje? Pominęłam to milczeniem wtedy. Ale cwaniara zablokowała mi PW (było jak byk napisane "aministrator zabronił Ci..." ) Jeśli jest na forum inny administrator to niech się ujawni...bo ja nie znam innego. Potem nagle odblokowane i oczernianie mnie że szukam zaczepki!! Śmieszne.

Co do rozmów telefonicznych.. Jeśli którejś z Was jest przykro że gadamy przez tel. serdecznie zapraszam smiling smiley Chętnie podam nr każdej smiling smiley Ostrzegam że u mnie z tym kiepsko. Wiecznie albo nie słyszę że ktoś dzwoni, albo mam ściszony i zapomnę zgłośnić, albo zapomnę tel (pewno przez to że mam 2). Mój M się śmieje że do mnie trudniej się dodzwonić niż do Prezydenta. Ale jak macie cierpliwość jak Beatka to zapraszam smiling smiley Więc nie ma co się fochać tylko jak macie też chęć to zapytajcie wprost. Bo nie jesteśmy wstanie się domyślić że ta czy tamta chciałaby też. Beatka wzięła mój nr i to dzięki niej mamy taki kontakt.

Lubię Was wszystkie - Agusia Ciebie też- naprawdę (chyba wiesz że ja nie z tych co słodzą) Było mi z Wami BARDZO BARDZO miło od 2009r (byłam na forum jedną z pierwszych) Strasznie mi będzie Was brakować jeśli się tu nie pojawicie ale decyzja jest każdego indywidualna. Szanuję Was wszystkie i nie wyobrażam żebym mogła postawić Was przed tak durnym wyborem "ja albo ona" . Pozdrawiam Was ciepło i ściskam Wasze Kochane dzieciaczki bardzo mocno.

Oliwia28 (offline)

08-11-2012 21:18:39

Warszawa
ja tez się melduję ale na moment... dostałam dziś @ ledwo przeżyłam w pracy, w domu po pracy robiłam spagetti odganiając się od Olci która oczywiście baaardzo chciała na ręce... a M był w domu ale miał cos pilnego, odbierał telefony i na lapku siedział więc jakby go nie było sad smiley
Jeszcze był pan zamontowac zmienione materialy w roletach w pokoju Olci . Kurde w dzień wygląda inaczej a teraz jak za oknem jest ciemno zupełnie inaczej!!!! sad smiley niestety... no ale zobaczymy jak będzie światło dzienne...
dobra zmykam zajrzę pewnie w weekend na dłużej...musze jeszcze się na jutro przygotować do pracy...
beatka - pokaż fotke włosów???

eva2009 (offline)

08-11-2012 21:27:38

Oliwia też dostałam dziś @. Ale o dziwo czuję się ok. Wiesz ja tak bardzo marzyłam żeby mój Borciu raczkował, pełzał czy w inny sposób się przemieszczał.. No i się doczekałam. I teraz ta pchełka jest wszędzie a ja tylko patrzę gdzie śmiga i co planuje znów poznać smiling smiley Takie uroki. Ale jak gotuję i Borciu się wspina na mnie to nie jest mi do śmiechu bo boję się że coś z garnka na niego pryśnie, chlapnie. Czekamy w weekend! Trzymaj się.

eva2009 (offline)

08-11-2012 21:30:03

A co nie podoba Ci się kolor tych rolet?

herbaciana (offline)

09-11-2012 05:50:45

Białystok
hej laseczki,Beata mi mówiła przez telefon co się porobiło.
i przykro mi z tego powodu.

eva2009 (offline)

09-11-2012 06:36:31

Hej hej

Borciu wstał o 5 na jedzenie i zasnął sobie dalej a ja już nie mogłam więc postanowiłam troszkę popracować ale przed oczywiście zajrzeć na forum smiling smiley

Szukam pomysłu na obiad smiling smiley Czekam na Wasze menu na dziś smiling smiley Ciekawe jak Darii wyszły "żabie udka"

Miłego dnia smiling smiley

beata1988 (offline)

09-11-2012 07:49:19

płock
hejsmiling smiley Zochna śpiocha jeszczesmiling smiley

Evcia- ja na dzisiaj mam naleśniki wytrawne smiling smiley i będę robiła z mamcią później 2 ciasta dla siostry na jutrzejsze imieniny. Zazdroszczę Ci tych worków ubrań po siostrze ale ja bym chciała a nie mam nikogo takiego...jakby Zosia chłopcem była to bym brała po Maksie bo ma cud, cudeńka ale niestety ....smiling smiley
oj taaaaak do Ciebie się dodzwonić graniczy z jakimś cudem!

Oliwia- wiem jak to jest z tym wspinaniem też zawsze się boję bo chwila nie uwagi i chlap.... a coś nie tak z roletami??

zdjęcie pokaże po balu ok ?nie chce mi sie teraz robicsmiling smiley

Wczoraj rozzmawiałam z moim M i pow. ze TAK MAMY PRAWO skasować nasze zdjęcia a PANI ADMINISTRATOR nie ma prawa nam tego zabronić
Więc szanowna pani kasować proszę wszelkie moje dane w trybie PILNYM bo to MOJA rodzina

wiecie ile nas jest nie ważne.... najwierniejsze są a jak ktoś zostaje tam tylko po to bo jest prywatne to jego sprawa chociaż żałuję strasznie i już mi dziewczyn brakuje bo zżyłam się z nimi cholernie ale nie jest typem pani U i prosić się o łaskę nie będę i nikogo na litość nie wezmę " jak zdecydujecie to odejdę chociaż będzie mi ciężko" no nie tego ode mnie dziewczyny nie usłyszą bo jestem DOROSŁĄ osobą i nikogo nie będę nakłaniała do "wyborów"tak było w podstawówce "Jak ze mną nie usiądziesz w ławce to już Cię nie lubię "
także pani U do piaskownicy zapraszam.

Boooże zmieniam i zmieniam posta bo ciągle mi się coś przypomina smiling smiley
Dziewczynki mające dostęp do bobaska proszę napiszcie Darii, że napisałam jej meila

Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-09 07:55 przez beata1988.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5288, Posty: 1333182, Użytkownicy: 73137.
Ostatnio dołączył/a fall_apart.

Statystyki tego forum
Wątki: 362, Posty: 110967.