Starające, którym się udało smiling smiley

Wysłane przez ulinka 

daria (offline)

09-11-2012 15:16:17

italia
Jestem i dopiero teraz moze pisac bo wczesniej nic nie widzialam wielkie oczy wielkie oczywielkie oczy Okulista powiedzial, ze mam "leniwe oko" i na to nie ma rady (kiedys w polsce tez mi to powiedziano. Te wade leczy sie u dzieci do 9 lat. Nawet okularkow mi nie dal bo te co mu zawiozlam a szkla mam na astygmatyzm to sa ok. Bole glowy na pewno nie sa od tej wady wzroku co mam.

Beata nikt mi nie przekazal, ze mam zajrzec na poczte i dopiero teraz to zrobilam, dzieki za meila.

Evcia tak szczerze mowiac to ja ci wyslalam kiedys moj nr a od ciebie otrzymalam tylko Dzieki. No ale nie wazne ja mieszkam daleko i nasze rozmowy by pewnie duzo kosztowaly ale czasmi smsik dodaje usmieszku i poprawia humor.

Alinie jakby troche przeszly te migreny.

Helo poli jak widzisz pisze to samo tu i tam wiec mozesz mi odpowiadac gdzie chcesz.

Boze juz po 15 musze jechac odebrac Lorka. Klikne pozniej.

PS przekaze Uli, ze chcecie usunac fotki ale wieczorkiem.

pa

[link widoczny po zalogowaniu]

Rurcia (offline)

09-11-2012 15:24:46

Ujazd/Tomaszów Maz.
Hej

Jestem i ja. Szczerze jestem i tu i tu bo mi każdej brakuje więc nie umiem wybrać.
Szkoda że wyszło jak wyszło, ale niestety nikt nie jest bez winy sad smiley Cała trójka przegieła, (prosze się na mnie nie obrażać teraz za to co napiszę) ale pod koniec zanim odeszłyście to Wy jej nie dawałyście żyć na forum nie na odwrót. Myslę że Ulinka da wam możliwość wykasowania zdjęć i reszty.

Dobra tyle w tym temacie, bo on już strasznie męczy.

Nie wiem czy wiecie ale Kondziu od poniedziałku się nocnikuje i całkiem nieźle mu idzie smiling smiley czasem nie zdąży i popuści ale jest dzielny smiling smiley w dzień już całkowicie bez pampka, jedynie na drzemkę ale ostatnio wstał z suchym. Zobaczymy jak dzisiaj. No i na noc koniecznie ale i tak jest mniej mokry niż zawsze smiling smiley Jestem z niego mega dumna.

U mnie dziś na obiad zalewajka z grzybami smiling smiley

Beata Zosia jak zawsze urocza czekam jeszcze na Twoją fryzurkę smiling smiley a kiedy macie ten bal?

Coś miałam jeszcze napisać i zapomniałam.

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Rurcia (offline)

09-11-2012 15:26:48

Ujazd/Tomaszów Maz.
Daria ja już to zrobiłam. Napisałam Ulince żeby dała mozliwość dziewczynom usunięcia fotek i innych info.

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

kasia25 (offline)

09-11-2012 17:01:56

Płock
Cześć dziewczyny.

Kurcze Laurunia zasnęła jak jechałam autem i teraz pewnie długo będzie rozrabiała. Daniuś
oglada sobie na youtube ciężarówki.

beata fajne Zosia wygląda w tej grzywce.Ostatnio też zastanawiałam się nad taką u Lauruni. Ach gołabki uwielbiam!!!!Powiedz mi co z tym domkiem na mazurach?

daria jeśli masz ochotę to ja Ci przeslę swój numer i możemy w każdej chwili pogadać,Skypa tez mamsmiling smiley

To tyczy się też wszystkich dziewczyn które maja ochotę ze mna mieć kontakt przez tel i nietylko.

Rucia gratulacje za pierwsze sukcesy nocnikoww.Super chłopak z Kondzia.

helopoli pisz szybko kogo nosisz pod serduchem.Ja mam przeczucie że córeczkę.

Krzysiek niebawem będzie w domku więc jestem happy.Chciał mnie zaprosić jutro do kina i
jakiejś knajpki ale nie mamy z kim dzieci zostawić więć zabieramy je ze sobą.Zrobimy sobie
wypad rodzinki na jakieś dober jedzonko.
Laura dziś powiedziała do dziadka -dziadzia patrz,albo lala bach.Powoli rozkręca się moja niunia.

beata1988 (offline)

09-11-2012 19:21:39

płock
Daria- mój skype to beti092 możemy pogadać smiling smiley kamerkę też mam więc dzieci się zobaczą smiling smiley jezu "leniwe oko" brzmi nieźle..Lorciu ciągle zadowolony ze żłobka ??

Rurcia- braaaaaaaawo dla Kondzia , mądry chłopczyk smiling smiley jeszcze tylko Karinka i po pieluchach smiling smiley bal mamy 24tego jeszcze tylko 2 tygodnie
Kochana nie chcę oczywiście się spierać i dociekać bo już mam dość szanownej pani U i bokiem mi wychodzi ale nie zgodzę się bo ja po moim poście w którym się z nią nie zgodziłam słowem się już nie odzywałam po prostu traktowałam jak powietrze i tyle... ale ok nie rozmawiajmy już o tym bo na prawdę mam już dość!!! chce tylko wejść posprzątać po sobie i niech pani U sobie sprawuje władzę dalej z dala ode mnie bo ja na jej dwie twarze patrzeć już nie mogę !

Kasiu- tamtn domek zajęty, M od pon szuka- znajdzie na pewno smiling smiley Wiem, że M dzisiaj rozmawiał z Twoim K i w nd się widzimy smiling smiley super!!!! zobaczysz niedługo Laurcia będzie konwersowała z Zosieńką smiling smiley

Na zajęciach super oczywiście smiling smiley Zosia się kąpie teraz z Tausiem .Jutro fajny dzionek, M w pracy tylko do 13 pobędziemy razem do 16 i się rozdzielamy smiling smiley Zosia pomyka z Babusią na imprezkę a my z M na meeeeeeczsmiling smileysmiling smileyjea jea i wracając z meczu odbierzemy dziewczynki .

eva2009 (offline)

09-11-2012 19:48:37

Jestem i ja smiling smiley

Napisałam posta i mój mały bzyk swoimi małymi łapkami coś wdusił i mi wcięło. Więc jestem dopiero teraz bo musieliśmy go wykąpać, kolacyjka i sobie usypia smiling smiley

Byliśmy na spacerku i zrobiłam pysszzznnyyy obiadek z dzisiejszego przepisu Beatki smiling smiley Dziewczyny naprawdę polecam!! Mój M nie lubi ŻADNYCH naleśników. Mimo to zaryzykowałam. Odchodził od stołu objedzony straszebnie grinning smiley (zrobiłam farsz z naleśnikami winking smiley) i zapytał czy znalazłoby się jeszcze trochę na kolację! smiling smiley To sukces u mojego antynaleśnikowego M smiling smiley

Daria kurcze nie chciałam żebyś pomyślała że Ciebie olałam. Absolutnie nie miałam tego na celu. Jakoś tak bezmyślnie to zrobiłam. Nie chcę się teraz głupio tłumaczyć bo nie ma sensu ale to nie było umyślne i na pewno nie było tak że nie chciałam dać mojego nr. Pewno nawet nie przyszło mi na myśl że powinnam odpisać numerem a nie "dzięki" Wiesz nie wiem jak to było że Beatka i Oliwia mają mój nr ale dam sobie łepetynę obciąć że to była ich inicjatywa bo ja naprawdę w tych sprawach jestem taka bezmyślna że czasem mi głupio bo mam obawy czy np Beata nie pomyśli że ją zlewam sad smiley Mam 2 nr tel. Jeden ma tylko M, moje siostry i mama. Ten mam zawsze przy sobie. Inny dla znajomych, rodziny i klientów (niestety) I ten 2 zwykle albo ściszę, albo gdzieś zostawię. Zapytaj Beaty. Ona czasem do mnie dzwoni i zwykle skapnę się po jakimś tam czasie. Naprawdę nie celowo.. Przepraszam jeśli zrobiło Ci się przykro że tak odpisałam. Jeśli masz chęć podam Ci mój nr tel i gg ale na priw (z wiadomych powodów winking smiley)
A co to jest "leniwe oko"? Da się to rozpoznać? Tzn np widziałabyś gdyby dziecko to miało?

Rurcia nie musisz wybierać. To jest jakieś chore. Nie chce mi się wałkować tematu (szkoda czasu, prądu i klawiatury) ale ja już napisałam w poście (tym tutaj zaraz jak się pojawiłam) wszystko na temat. Omijałam szerokim łukiem żeby smrodu nie było ale debila robić z siebie nie dam.
Brawa dla Kondzia - jesteś dumna co? Pamiętam jak pękałam z dumy jak Szymek zaczął wołać. smiling smiley Kurcze jak to leci, dopiero się kruszynek urodził.. A powiedz co z Karinką po wizycie u lekarza?
A co to jest zalewajka?

Kasia nie znoszę jak Borciu mi się tak zdrzemnie w aucie. Potem ani wyspany ani zmęczony taki nijaki.Super taki rodzinny wypad smiling smiley Nawet się nie obejrzysz a Laurka zacznie tak nawijać że będziesz błagać o minutę ciszy smiling smiley (moja Beata już czasem nie może grinning smiley )

Beata masz jeszcze jakiś cudny przepis? Ty to niezła kuchara jesteś co?? smiling smiley

beata1988 (offline)

09-11-2012 21:49:21

płock
Evcia- ale zrobiłaś farsz z mielonym ?? naleśniki wyszły ? mówiłam, że cudne są smiling smiley u mnie M z mamcią zażerają się , że hej smiling smiley co Ty żadna tam ze mnie kucharka smiling smiley robię tylko dobre nalesy, łazanki i pomidorową grinning smiley

Kasiu- ja np, dzisiaj miałam z M dość gadania Zosigrinning smiley no nawijała jak szalona przed zaśnięciem opowiadała nam niestworzone historie i nie było końcagrinning smiley

eva2009 (offline)

09-11-2012 22:14:58

Beatka nie- nie miałam mielonego. Ba! Nie miałam mięsa na mielone (robię sama) Zrobiłam z cycuszkiem kurczaka grinning smiley Ale nigdy w życiu bym nie wpadła dodać ogórka konserwowego! Z mielonym to pewno byłoby jeszcze lepsze! Naleśniki wyszły super.No pychaaaaaa. A jakie jeszcze robiliście tam farsze?

beata1988 (offline)

09-11-2012 22:24:04

płock
a proszę bo duuużo tego smiling smiley
ja też nigdy nie kupuję gotowego zmielonego ale mam sklep gdzie mielą na miejscu co tylko dusza zapragnie smiling smiley

eva2009 (offline)

09-11-2012 22:25:08

Dziewczyny oglądałyście "tylko taniec"? Bo ja nie ale widziałam kilka odcinków. I dziś głosowałam na Krzysztofa Kozaka- tego chorego na SM. I WYGRAŁ!!!!! Aż się poryczałam. Taki dzielny człowiek- zasłużył wg mnie.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5288, Posty: 1333182, Użytkownicy: 73137.
Ostatnio dołączył/a fall_apart.

Statystyki tego forum
Wątki: 362, Posty: 110967.