Starające, którym się udało smiling smiley

Wysłane przez ulinka 

herbaciana (offline)

21-04-2011 21:11:27

Białystok
Beata no ja właśnie nie wiem co z tym nivea jest:/ taki jakiś do d***.
Ulinko ja dziś kupiłam właśnie taką czapeczkę a la robioną na szydełku,jutro niuni założę zobaczę jak w niej będzie się czuć.
Kanak zakupki się udały to super!pokaż buty bom strasznie ciekawa.
Agab maluszek wam rośnie jak na drożdżach.
no nic lecę dalej prasować,brrrr sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

agab (offline)

21-04-2011 22:07:41

Lublin
Herbaciana ja też mam problem jak małego ubierać dziś chyba za ciepło go ubrałam, niby się nie spocił, ale gorący był...też za mną sterta prasowania więc współczuję, co do nivea też mam mieszane uczucia, większość kremów z filtrem trzeba nakładać 20-30 mni. przed wyjściem spróbuj tak może pomoże
Evcia co do zmęczenia...to nie wiem czy jest jakiś złoty środek, ja maże tylko o porządnej kawie z expresu, nie mogę się takiej doczekać po tych dwóch dniach
Ulinka no z przedszkolami to jest straszny problem, ostatnimi czasy...zobaczymy co da odwołanie, wózeczek faktycznie ciekawy, Piotrusiowi przypomniały się stare dobre czasy:wozek:


[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

21-04-2011 22:31:33

Gdynia
agab Ten wózek to jest właściwie na 2 dzieci, ta dziewczynka siedziała na podnóżku winking smiley No i to siedzisko mozna zdemontować, wtedy jest pojedynczy. Piotruś to właściwie lubi prowadzić wózek z Madzią, tylko ostatnio stwierdził ze skoro samochody przejeżdżają przez progi zwalniające to wózek też może i przy każdym progu chce zjeżdżać na ulicę.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

bidonek86 (offline)

21-04-2011 22:33:07

Świętoszów
agab we wtorek po świętach mam dzwonić i umówić się na pierwszą wizytę odnośnie monitoringu cyklu więc myslę że to będzie gdzieś w środe jak się spotkam z moim ginem
ulinko sory ale zadam ci jeszcze jedno pytanie jak rozumiem gdy dostałaś zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka to od tego dnia się staraliście przez trzy dni tak?


[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

21-04-2011 22:42:28

Ulinka a może go nie posyłaj do przedszkola? I tak jesteś z Madzią w domu.Haha dobre z tymi progami!

Herbaciana dziękuję dobrze smiling smiley Spać mi sie chce okrutnie. I jak się zmęczę to mam takie dziwne skurcze tam na dole. Poza tym cudnie smiling smiley Pokaż nam Gabi smiling smiley- już pewno duża dziewczynka smiling smiley

Misia masakra jakaś sad smiley Ja nie wiem co bym zrobiła.. Pogadaj z M. Może faktycznie wydać go to jedyne wyjście...

Kanak super że Miki już daje się wykąpać bez płaczu- widzisz smiling smiley A tak się martwiłaś smiling smiley Zakupy na poprawę humoru są najlepsze! Ja właśnie coś zamierzam zakupić- jutro. Dziś miałam tak ciężką klientkę (z super mężem ale bezradnym ) że muszę odreagować. Mój M myślałam ze ją udusi- tak była wnerwiająca. I jak to się skończyło to powiedział ze zasługuję na medal za moją cierpliwość i mam sobie wybrać co będzie tym medalem smiling smiley Już ja sobie z tym poradzę winking smiley

Bidonku kochana ja wyniki mam do odbioru dopiero jutro po 12. Więc pojedziemy po wynik i prosto do gin.

Beata powodzenia! jutro pewno będzie jeszcze gorzej. Choć i z dzisijszym dniem się nie pomyliłaś- masakra.... Kupujesz balerinki?? grinning smileygrinning smiley

Agab wynik będzie jutro smiling smiley Kurcze pewno na brak ochoty na seks nakłada się zmęczenie i wszystko inne (hormony?) Nie wiem co poradzić bo jeszcze tego nie przechodziłam... A kawy nie pijesz? Ja nie piję tak na wszelki wypadek. dziś zakupiłam bezkofeinową ale nie smakuje mi sad smiley

ulinka (offline)

21-04-2011 23:37:22

Gdynia
bidonku Taksmiling smiley

eva Teraz jest nabór na rok szkolny 2011/2012 czyli od września. Muszę go dać do przedszkola bo Madzia jak się uda od września pójdzie do żłobka (Piotrek jest już za duży na żłobek i paradoksalnie za mały na przedszkole) a ja muszę iść do pracy bo inaczej z jedną pensją nie damy sobie rady a musimy zmienić mieszkanie bo tu już są za wysokie opłaty. Mi też bezkofeinowa nie smakuje ale i tak ją piłam w ciąży a taką normalną od czasu do czasu. Jutro wielki dzień smiling smiley Trzymam kciuki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Oliwia28 (offline)

22-04-2011 08:13:57

Warszawa
dzień dobrygrinning smiley
Wczoraj już nie zaglądałam bo spadek kondycji miałam... Ale w temacie półek się dzieje coś-to dobrze (potem napiszę). Poza tym porządki w 3 dużych szufladach porobiłam ze szpargalami, papierzyskami, gazetkami i wyrzuciłam całą reklamówkę śmiecigrinning smiley Czuję się częściowo oczyszczonagrinning smiley
My od 7.00 nie śpimy, ale nocka gładko przeszła więc super wypoczęci jesteśmysmiling smiley
Pranko wstawione, kawka wypita, forum nadrobionegrinning smiley Mogę na zakupy jechać na bazarek: bazie, gałązki, bukszpan i takie tam drobiazgismiling smiley A na 16.00 mamy dziś spotkanie w szpitalu z pediatrą. Kurde kto to wymyślił na Wielki Piątek??confused smiley

evcia - ja na szczęscie zakupy mam za sobą, tylko napoje dziś dokupimy, choć wiem że będą kolejki to zamierzam skorzystać z kolejki dla uprzywilejowanychgrinning smiley a co juz nie długo nią nie będęgrinning smiley
Odnośnie zasypiania, to miejmy nadzieję, żę najsliniejsze objawy miną Ci po pierwszym trymestrze i dalej będzie łatwiejsmiling smiley Tzn dojdzie coś innego, ale to nicgrinning smiley TRZYMAM KCIUKI ZA WYNIKI:*
A Ty zamówiłaś te butki z niebiesko-czerwona kokardką?
aga - w takim razie olej to i daj ile uważasz, 2 dni po komunii wszystko wróci do normalnego rytmu i nikt o niczym nie będzie pamiętałgrinning smiley
ulinka - może ja w dniu narodzin powinnam jakieś podanko wypełnić o przedszkole czy żłobek?grinning smiley A nie sory, jeszcze aktu urodzenia nie będę miałagrinning smiley Dobre z tymi progami zwalniającymigrinning smiley
herbaciana - raz nie śpi, raz nie je - ważne że nie wszystko narazgrinning smiley
misia - kurde temacik zarzuciłaś trudny... a co na to Twój mąż? Rozmawialiście już?? Ja nigdy nie mialam dużego zwierzaka w domu (poza chomikami w dzieciństwiegrinning smiley )... nie wiem jak bym zrobiła...
kanak - nie ma to jak śliczny ciuszek co?grinning smiley I widzę, że z kolorkami szalejesz-żywe, letnie super, a na te nogi uważajsmiling smiley Ja mam 1 na koturnie i średnio mi się w nich chodzi, ale bardziej przez to że pilują mnie w palce, bo mają bardzo twarde czuby...
beatko - Ty to widzę, ze zabiegana jesteś, pewnie przygotowania świąteczno-chrzcinowesmiling smiley kurde a dużo jest formalności w kościele przed chrzcinami?smiling smiley
agab - wow ale rośnie supersmiling smiley czy to możliwe 8cm w miesiąc? A już jakieś ubranka są za małe?smiling smiley Ortopeda z bioderkami tak? Odnośnie postu to jestem z Tobąsmiling smiley Poza powiedz swojemu M że jeszcze nie minęło 6 tygodnigrinning smiley A potem będziesz się martwićgrinning smiley A wogóle to co wykombinowałaś z ginem? Zapisałaś się gdzieś skoro tamtej Twojej nie ma?

Tak wogóle to niedziela u nas...sądziłam, że pojedziemy do teściowej, no ale wyszło że u nas. Dziś robię sałatkę jarzynową i piekę ciasto cytrynowe i wywar na żurek. Jutro jajka faszerowane i żurek + święconka + wizyta u taty....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

agnieszkawruck (offline)

22-04-2011 08:44:38

Wejherowo
Hej smiling smiley Ja z moim Michalem staralismy sie ok rok o naszego syncia ;P Ale sie udalo grinning smiley I teraz jestesmy szczesliwymi rodzicami Kostka grinning smiley

herbaciana (offline)

22-04-2011 09:02:02

Białystok
hej porankowo
Agab-no ja smaruję 15min przed wyjściem z domu,a potem średnio co godz na podwórku.strasznie zdradliwe te wiosenne słońce.
Evcia-najważniejsze że w brzuszku ci kiełkuje,reszta to tylko dodatek do ciąży.
zdj małej aktualne wstawię po świętach do galerii.teraz aparat rozładowany a w tym przedświątecznym pierdolniku nie wiem gdzie ładow. jest


[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

22-04-2011 09:02:39

Dzień dobry smiling smiley

dziś ważny dzień ale jakoś się nie stresuję bardzo. Troszkę tak ale myślałam że będzie gorzej. Pewno dopiero w poczekalni mnie weźmie. A mój M jak zawsze optymista grinning smiley

Ulinka aaa rozumiem. Mam nadzieję że chociaż Madzi się uda dostać do państwowego. A drogie jest przedszkole prywatne? Co do cen mieszkań (czynszu) to wczzoraj widziałam się ze znajomą. Mają mieszkanie w TBS-ach. I jak mi zaczęła opowiadać to za głowę chwyciłam. Czynsz 930 zł (za 2 pokoje z kuchnią) + do tego opłaty. Naliczyli im że muszą dopłacić za wodę zużytą 1000zł, za śmieci 150 - chciaż to płacili regularnie. I jeszcze spłacają kredyt 900zł mies. Ona pracuje w budżetówce więc pensja wiecie jaka i on też kokosó nie zarabia. Mają 3 dzieci. Masakra te TBS. Odkąd mieszkaają (rok) podnieśli im czynsz z 730 właśnie na te 930 sad smiley
Dzięki smiling smiley trzymaj mocno kciuki
A miałam pisać że z 2 maluchów to dopiero wyczyn- jak się chce spać grinning smiley ale widać sobie radzisz- a za jakiś czas będzie super. Moja mama miała nas 3 co 1,5 roku i mówi żee początek trudny a potem fajnie. Tylko moja mama jest duracel grinning smiley tak ma do dziś smiling smiley

Oliwia dzięki smiling smiley Trzymajcie do 13,20 tak na wszelki wypadek winking smileyJak piszesz o tych porządkach to sama nabrałam ochoty smiling smiley


Agnieszkaw witaj smiling smiley napisz coś o sobie smiling smiley

Herbaciana no kiełkuje kiełkuje- żeby jeszcze się ładnie zagnieździł ten mały ktoś smiling smiley

lecę wstawić kawkę w ekspresie- bezkofeinową grinning smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-22 09:03 przez eva2009.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546250, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.