Wasze opinie po testach butelek LOVI Aktywne ssanie

Wysłane przez LOVI 

Asia_T88 (offline)

16-12-2014 12:23:40

Kraków
U nas nie było problemów z paczka. Nie dostaje maili i butelki przyszły szybciutko


[link widoczny po zalogowaniu]

mychamk (offline)

19-12-2014 11:56:52

Gdynia
Butelki mam okazję testować od pierwszych dni zycia mojego dziecka. Maleństwo szybko zaakceptowało butelkę (nie wszystkie akceptuje) i ładnie z niej pije. Smoczek jest zrobiony tak ze faktycznie dzidzia musi sie wysilić w trakcie picia podobnie jak przy ssaniu piersi. Butelka dzięki kształtowi wygodna w trzymaniu. Używałam tych butelek 5 lat temu przy pierwszym dziecku. Zarówno wtedy jak i teraz jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecić mamom i ich pociechom.

mamusia_karolka (offline)

20-12-2014 19:22:03

Warszawa
Ja również jestem bardzo bardzo zadowolona, nie ma łatwo trzeba się troszke wysilić żeby wypić mleczko w butelce Lovi, świety produkt, testowanie jak najbardziej udane!

aleks25 (offline)

21-12-2014 20:27:34

Mój maluch polubił butelki Lovi, przydają nam się gdy nie mogę go karmić piersią. Trochę bałam się, że butelki mogą u niego zaburzyć odruch ssania piersi, ale w przypadku tych butelek nic takiego się nie stało. Mój maluch tak samo dobrze ssie smoczek, a i pierś.

gellwetka (offline)

23-12-2014 15:23:05

Błogocice
Butelki przyjęły się znakomicie. Maleństwo je okazyjnie ale zawsze chętnie, jakby w ogóle nie zauważała różnicy między maminą piersią a smoczkiem Lovi smiling smiley

Na_Tayla (offline)

03-01-2015 19:22:09

Ostrzeszów
I my mamy zaszczyt testować butelki LOVI aktywne ssanie smiling smiley
Muszę przyznać że sprawdzają się dobrze! Synek od razu je polubił - fajny kształt smoczka, super przepływ i dobra jakość wykonania.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PATRZĄC Z BLISKA WIDZISZ NAJMNIEJ!

ZAUFANIE - WCHODZI PO SCHODACH, ZJEŻDŻA WINDĄ.

krolljoanna (offline)

08-01-2015 18:36:36

Wujskie
Mojej córeczce trudno jest zaakceptować jakikolwiek smoczek, kiedyś piła, a teraz bierze do ręki i bawi się. Doskonałym rozwiązaniem jest właśnie kubeczek przy buteleczce. Nim podaję od czasu do czasu picie. Dzisiaj nawet dorobiliśmy do tej zakrętki dwie małe rączki, wycięliśmy z takich plastikowych uchwytów na szklanki, i córeczka ma taki malutki kubeczek. Sugerowałabym wyprodukowanie takich zakrętek z uchwytami. smiling smiley

kerocna (offline)

12-02-2015 09:37:38

Sławno
Butelka LOVI aktywne ssanie rzeczywiście nie zaburza naturalnego odruchu ssania, dzięki czemu można jej bezpiecznie używać podczas karmienia piersią. Smoczek butelki powoduje, że dziecko musi się napracować aby pokarm płynął - podobnie jak w przypadku karmienia piersią. Butelka jest wygodna w użyciu, podziałka jest narysowana widocznym kolorem dzięki czemu nie ma trudności w przygotowaniu odpowiedniej ilości pokarmu. Butelka jest zgrabna, dobrze się ją trzyma, jednakże jej kształt powoduje, że pokarm zatrzymuje się na ściankach przez co trzeba mocno butelkę przechylić aby dziecko mogło zjeść do końca.

Modzelka8 (offline)

15-02-2015 20:44:49

Biała Piska
Ja karmię maluszka piersią ale przez chwile dokarmiałam synka i używaliśmy butelki aktywne ssanie. Według mnie sprawdza się w 100%, wygodna w użyciu i ma przystępną cenę ;-)

serori (offline)

30-03-2015 12:58:01

Warszawa
świetna jest ta butelka




[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 4, Posty: 119.