Wasze opinie po testach butelek LOVI Aktywne ssanie

Wysłane przez LOVI 

wojtaszek (offline)

21-11-2014 19:14:29

Tarnów
Podpowiedź jak korzystać z kubeczka.

Noworodki można karmić przy pomocy kubeczków takich właśnie jakie otrzymałałyśmy od firmy Lovi. Na stronie Lovi - produkty - jest dokładny opis wszystkich produktów w tym również kupeczka do pojenia Lovi. Proszę oglądnąć film który bardzo fajnie przedtawia jak korzystac z kubka. Polecam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-21 19:16 przez wojtaszek.

MBElla (offline)

21-11-2014 19:38:17

Mławka
Buteleczki są bardzo estetyczne i dobrze trzymają się w reku dzięki wyprofilowaniu. Bardzo spodobała mi się miarka,która w porównaniu do innych buteleczek jest bardzo wyraźna. Smoczek rzeczywiście przypomina kobiecy sutek,dzidziuś musi pracować wargami i wysilić się tak jak przy ssaniu piersi. Buteleczka i smoczek spełniają więc swoją rolę. Przy dłuższym używaniu będę mogła napisać jak jest z tymi kolkami.

katia161 (offline)

21-11-2014 20:22:44

Parczew
Przyszła do nas dzisiaj paczka, pierwsza została cofnięta przez GLS z Lublina do Warszawy a ta jest niestety nie kompletna ;( przyszły tylko 2 smoczki 3m+ Mogę spodziewać się drugiej paczki z butelkami czy tylko te smoczki miałam otrzymać? Czy tylko ja dostałam taką wybrakowaną paczkę? Nie wiem jak mam wyrazic swoją opinię bez butelek ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-21 20:28 przez katia161.

natalia_baran (offline)

21-11-2014 23:31:06

W końcu doszły buteleczki od jutra wielkie testy młody kozak

Nauzyka (offline)

22-11-2014 08:10:49

Chabie
Mycie w zmywarce poszło pozytywnie. Synek w miarę szybko przekonał się do nowego "cycusia" winking smiley choć przyznam że nie zamierzam od razu rezygnować z oryginału. Przy czwartej próbie pociągnął juz śmiało. Jak pisała jedna z mam - przezroczysta zakretka na butelkę rzeczywiście ułatwia podawanie mleka- widać kiedy się kończy. Butelka jest też zadziwiająco lekka co jest dla mnie bardzo wygodne, a gdy mały podrośnie i będzie sam trzymał butelkę będzie mu po prostu lżej smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-22 08:12 przez Nauzyka.

jackie (offline)

22-11-2014 13:38:13

Sopot
Właśnie odebrałam przesyłkę z Parcel Shopu. Teraz już chyba mam cały zestaw. Dziękuję LOVI za paczkę smiling smiley Wkrótce przystąpię do testów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-22 15:03 przez jackie.

donnavito (offline)

22-11-2014 22:26:11

Iława
Butelka jest super, na razie użyłam mniejszej, nadaje się dla tych mam, które karmią piersią, ale czasem są zmuszone podać butelką np. glukozę jak ja przy zółtaczce dziecka. Smoczek nie odzwyczaja od piersi. Butelka pozatym dobrze się trzyma w dłoniach, jest estetyczna, dla mnie wazne jest tez że nie zawiera bisfenolu A, jak niegdyś znane inne butelki, teraz zwracam na to uwagę zawsze. Podziałka jest tez praktyczna. Polecam.

Habibi (offline)

24-11-2014 15:15:55

Łyżwy
Otrzymałam butelki do testowania. Moje pierwsze wrażenia są pozytywne, butelki są bardzo lekkie, ładne, są dobrej jakości, mają wyprofilowane miejsca na trzymanie, super sprawa. Podziałka na butelkach jest bardzo wyraźna i dokładna, co umożliwia przygotowywanie posiłków mlekiem modyfikowanym. Smoczek wyglądem przypomina pierś, myślę, że dziecku będzie kojarzył się właśnie z piersią i lepiej umożliwiał karmienie. Bardzo podoba mi się to, że butelki są przezroczyste, ponieważ dzięki temu łatwo można obserwować, jak dziecko zjada mleko i ile go jeszcze pozostało. Podziałka na zakrętce to też znakomite „wyjście” do odmierzania mleka, a w przyszłości posłuży dziecku jako kubek do samodzielnego picia. Zaczynamy testowanie smiling smiley

malinka023 (offline)

24-11-2014 15:31:26

Raszówka
Hej mamusie ! jak podobają się wam butelki Lovi? my z córeczką jesteśmy zachwycone ! idealnie się sprawdzają córcia nie zachłystuje się pije równomiernie i ze smakiem. super spawa te butelki

katia161 (offline)

24-11-2014 15:54:15

Parczew
czy tylko ja dostałam same smoczki bez butelek?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545982, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 4, Posty: 119.