Wasze opinie po testach butelek LOVI Aktywne ssanie

Wysłane przez LOVI 

akuriata (offline)

16-11-2014 20:46:45

Wrocław
Cytuj
angelika_kasprzyk
gdzie wyniki i lista wygranych? bo dostalam 2 powiadomienia ,pierwsze ze sie dostalam do testu a drugie ze nie wiec niewiem juz ...

Ja mam tak samo i nie wiem o co chodzi.
Na dniach może się wyjaśni.

gellwetka (offline)

17-11-2014 11:11:33

Błogocice
U nas butelki przeszły pierwszy, ważny dla mnie test - mycie w zmywarce. Butelka innego wiodącego producenta ostatnio zafarbowała się w zmywarce na kolor pomarańczowy... niby dalej da się korzystać ale jakoś mnie już od niej odpycha. LOVI po pierwszym myciu są przejrzyste jak szkło smiling smiley Drugą zaletą, którą już zdążyłam zauważyć jest skala na zakrętce smoczka. Korzystam ze sterylizatora elektrycznego, gdzie wlewam odmierzoną ilość wody - dzięki zakrętce mogę schować miarkę i mam o jeden rupieć na blacie kuchennym mniej.

Ponieważ karmię dziecko piersią, czekamy teraz na okazję wykorzystania butelki przez Małą Eskpertkę. Ja już nie mogę się doczekać! winking smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-17 11:17 przez gellwetka.

izabela_prymula (offline)

17-11-2014 12:26:59

Komorniki
To link, gdzie znajdują się wybrane mamy do testowania

[ebobas.pl]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-17 12:27 przez izabela_prymula.

rose92xxx (offline)

17-11-2014 13:23:17

Kobyla
Właśnie otrzymaliśmy buteleczki cą fantastyczne winking smiley tylko mała wstanie od razu zaczynamy testować winking smiley

rose92xxx (offline)

17-11-2014 14:08:28

Kobyla
pierwsze karmienie nową butelką za nami Lovi spisała się na 6+ jesteśmy bardzo zadowolone.
Jessi od samego początku chwyciła smoka bez żadnego problemu ponieważ jest bardzo podobny do piersi winking smiley
z innymi butelkami różnie to wyglądało niestety czesto miała odruchy wymiotne natomiast w tym wypadku niczego podobnego nie było..polecam wszystkim mamusią



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-17 14:17 przez rose92xxx.

rose92xxx (offline)

17-11-2014 14:18:26

Kobyla
pierwsze karmienie nową butelką za nami Lovi spisała się na 6+ jesteśmy bardzo zadowolone.
Jessi od samego początku chwyciła smoka bez żadnego problemu ponieważ jest bardzo podobny do piersi winking smiley
z innymi butelkami różnie to wyglądało niestety czesto miała odruchy wymiotne natomiast w tym wypadku niczego podobnego nie było..polecam wszystkim mamusiąpłaczące dziecko

dorota_szczesnik (offline)

17-11-2014 14:19:39

A do nas jeszcze niestety butelka nie dotarła sad smiley Mam nadzieję, że wkrótce zostanie do nas wysłana sad smiley

natalia_baran (offline)

17-11-2014 21:13:47

Pytanie do pozostałych testujących, czy któraś z was dostaje dziwne komunikaty od firmy GLS, że nie odebrano paczki mimo że nikogo nie było?

jackie (offline)

17-11-2014 23:21:05

Sopot
Ja dostałam takiego maila. Że adresat nieobecny i pozostawiono awizo (nikogo nie było i w skrzynce pusto). Później otrzymałam wiadomość,że paczka została zostawiona w punkcie GLS. Kilka dni temu LOVI przesłało informację,żeby zignorować wiadomość od GLS i już zgłupiałam,bo nie wiem-ta paczka jest przeznaczona dla kogoś innego czy mam ją odebrać?

Sporo zamieszania z tymi paczkami...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-17 23:27 przez jackie.

dorota_szczesnik (offline)

18-11-2014 09:01:29

Cytuj
jackie
Ja dostałam takiego maila. Że adresat nieobecny i pozostawiono awizo (nikogo nie było i w skrzynce pusto). Później otrzymałam wiadomość,że paczka została zostawiona w punkcie GLS. Kilka dni temu LOVI przesłało informację,żeby zignorować wiadomość od GLS i już zgłupiałam,bo nie wiem-ta paczka jest przeznaczona dla kogoś innego czy mam ją odebrać?

Sporo zamieszania z tymi paczkami...

U mnie to samo. Dostałam info od GLS, że paczka jest w doręczeniu, potem od LOVI aby zignorować komunikaty od GLS i czekać cierpliwie.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547280, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 4, Posty: 119.