Czerwiec 2018 smiling smiley

Wysłane przez daga198110 

Stecia012 (offline)

02-06-2018 08:41:04

Świnoujście
O jaaaaa i znowu łzy z rana grinning smiley

ona GRATULACJE!!!! WITAMY MAJĘ NA ŚWIECIE!!!! zdrówka dziewczyny!!! Odpoczywaj ile tylko się da, ogromny wysiłek już za Tobą.... :*


Czekamy na Naszą Córeczkę
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Stecia012 (offline)

02-06-2018 08:42:24

Świnoujście
Ona a co do fotek ja nie mogę przez telefon wstawiać sad smiley
Więc chyba pokombinuj już z domu z komputera


Czekamy na Naszą Córeczkę
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

gniewczanka (offline)

02-06-2018 08:55:33

Mieroszyno
Dziewczyny jeśli chodzi o dodawanie fotek to mi wchodzi przez fotosik.pl .. Dodajesz foto, zaznaczasz ze na fora i wklejasz podany link.. Tylko nie bezpośrednio w tekst a przez ten obrazek pod pogrubionym B i wchodzi.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

gosiarozkosia (offline)

02-06-2018 09:47:29

Ona85 gratuluje!!teraz my dziewczyny po kolei no juz czerwiec ,Mazda znas urodzi super nice move die doczekac malego trzymac na rekach


daga198110 (offline)

02-06-2018 09:52:02

Klonówka
ona85 Gratuluję serdecznie zdrówka życzę :*. Ja nadal chodzę hehe nawet mąż nie pomaga no i po sexie cisza;p jeszcze mój najmłodszy przeziębiony a starszy angina masakra taki upał lodów się najadł i są skutki sad smiley teraz to bym nawet wolała poczekać parę dni by się unormowało z nimi. Czuję sie jakoś ale nogi nawet po nocy mam jak balony będę musiała w poniedziałek jechać do lekarza bo nie może tak być wstaję już z balonami na nogach sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Karolina_88 (offline)

02-06-2018 10:13:23

Dziadówki
Daga ja tak mialam ze rano byly takie balony jak caly dzien i nie wazne ze spalam z nogami na podwyzszeniu, w prawej nodze az skora miedzy palcami mi popekala, ale pech chcial ze sie zaczelo w poniedzialek gdzies tak grubo i lekarze na urlopach a do tych co byli nie chcialam isc i w koncu z czwartku na piatek w nocy cala woda zeszla ze mnie (wedrowalam co godzine do wc w nocy) a rano wstalam i noga ok, tylko delikatnie obrzeknieta ale to tak jak wczesniej
Fakt nie jadlam wgl soli i cukrow, a staralam sie jesc moczopedne owoce, a i oklady robilam mokra scierka obwijalam stopy
Trzymam kciuki zeby Ci troche odpuscilo :-) i zenys wytrzymala do lekarza w poniedzialek :-)


Stecia012 (offline)

02-06-2018 11:29:53

Świnoujście
Gniewczanka dalej nie czaję.
Dodałam zdjęcie na fotosik, zaznaczyłam fora dyskusyjne i wygenerował się taki kod

URL=https://www.fotosik.pl/zdjecie/b3ca5e7db994a862][MG]https://images83.fotosik.pl/1084/b3ca5e7db994a862med.jpg[/IMG][/URL

I co z tym co mam wkleić żeby wygenerowało się zdjęcie tongue sticking out smiley

Usunęłam specjalnie kwadratowe nawiasy na początku i na koncu


Czekamy na Naszą Córeczkę
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-02 11:31 przez Stecia012.

gniewczanka (offline)

02-06-2018 12:09:37

Mieroszyno
Nie wiem co jest grane ale nie mogę dodać teraz zdjęcia w ten sam sposób co tydzień temu a dodatkowo jak cofne się na forum żeby zobaczyć tamto to już tego poprzedniego zdjecia nie ma. Dziwne..


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Stecia012 (offline)

02-06-2018 13:42:42

Świnoujście
Hm, coś blokneli....
Właśnie wróciłam do domu i usiadłam. Od 10 byłam na nogach na dworku, stopy baloniki LOL

Jedna starsza pani mnie zaczepiła na mieście i powiedziała "oj jak pani współczuję na koniec w takie upały chodzić" LOL


Czekamy na Naszą Córeczkę
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

gniewczanka (offline)

02-06-2018 14:06:48

Mieroszyno
Stecia my jak my.. Moja koleżanka ma termin na sierpień.. Całe lato z brzuszkiem zaliczy biedna.. A nam to tylko końcówkę łapnie grinning smiley

Kobietki a macie FB? Może zrobimy swoją zamknietą grupę i tam będzie łatwiej chwalić się fotkami?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.