Czerwiec 2018 smiling smiley

Wysłane przez daga198110 

gniewczanka (offline)

01-06-2018 08:27:08

Mieroszyno
Ona85 trzymam kciuki żeby szybko poszło grinning smiley

Stecia będziesz nastepna heh grinning smiley

A my biedne sobie jeszcze poczekamy grinning smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Stecia012 (offline)

01-06-2018 08:33:19

Świnoujście
Gniewczanka mam nadzieję że jesteś dobrą wróżką i tak będzie tongue sticking out smiley
Póki co trzymamy kciuki za Ona85, oby szybko poszło

Czekamy na Naszą Córeczkę

aneczkaa736 (offline)

01-06-2018 08:42:49

Kraków
Neti gratulacje smiling smiley super ciesze sie razem z toba smiling smiley

gosiarozkosia (offline)

01-06-2018 09:20:25

Hej wszystkim w dniu dziecka,stecia012 to chyba oczyszczanie przed porodem,mnie tez ciezko w nocy SPAC nogi mi dretwieja Neti062 geatuluje!!! Juz masz zasoba,teraz kolej na nas buziaki

daga198110 (offline)

01-06-2018 10:35:42

Klonówka
trzymam kciuki za kolejna mamusię ja to chyba jak słoń będę chodzić mam biegunkę też od wczoraj bóle brzucha i nogi najgorzej bo po nocy i tak jak balony są mój się śmieje że do terminu się dochodzę bo tak zawsze jest takie mocne objawy a rodzę w terminie smiling smiley oby każdej z nas szybko poszło

ag1234 (offline)

01-06-2018 10:39:01

Nowe Wierzbno
Neti062 gratuluję! Zdrówka życzę. Ona85 trzymam kciuki. Stecia i Daga, wy już pewnie niebawem, tez mocno trzymam kciuki. Powodzenia dziewczyny. A co się stało z Ola K?

aneczkaa736 (offline)

01-06-2018 11:02:52

Kraków
Daga jeszcze u Ciebie 2 tyg do terminu jezeli masz sklonnosc do porodow w terminie to i tym razem tak bedzie chybw ze będziesz miec cc. Ja urodziłam tydzien po dlatego tym razem tez sie tak nastawiam mimo tego ze lekarz mowi ze dziecko juz gotowe i organizm moj tez sie przygotowuje, rozwarcie, miekka szyjka i glowka wstawia sie w kanal. Ja mam 12 dni do terminu i trzymam sie pierwszego terminu bo te kolejne z usg nie sa miarodajne bo kazdy dzidzius ma inne wymiary smiling smiley

gniewczanka (offline)

01-06-2018 11:47:43

Mieroszyno
Aneczkaa z tymi terminami to nie tak chop siup. My z om mamy 06.06 .. W klinice miałam usg prenatalne, echoserca małego, połówkowe i 3trymestru i wszystkim wychodził właśnie 6-7 czerwiec. A mój pierwszy lekarz ustalił temin na 15 czerwca z usg z 25.10 (czyli wtedy wg usg 6t5d a wg om 8t0d) bo wtedy pierwszy raz widzieliśmy bijące serduszko. A na następnym usg 20listopada już z usg przeskoczył na 11t6d i termin na 05.06 a i tak upierał się przy terminie z pierwszego usg i wpisał wielkimi literami, podkreślił w karcie ciąży smiling smiley
Teraz już mały musi zdecydować co do terminu a zacznę się bać jak będzie się przeciągać bo boję się że trafię na lekarzy którzy będą trzymać się terminu 15czerwiec, będą czekać w nieskończoność a potem wiadomo mogą wystąpić komplikacje. A na razie tak się zapowiada bo nikt nic nie mówi ani o kontrolnym ktg ani nic. Nawet był temat żebym na wizycie pojawiła się 19czerwca dopiero ehh.. Jak za tydzień dalej nic nie będą robić, mowić - będę zmuszana szukać pomocy w klinice ehh a żeby tego uniknąć usilnie mówię do maleństwa że mamusia już by chciała go mocno przytulić smiling smiley

aneczkaa736 (offline)

01-06-2018 12:04:40

Kraków
gniewczanka moze synek poslucha mamusi lub bedzie uparciuch smiling smiley moj wystraszyl sie chyba wywolywania bo mialam sie zglosic w poniedziałek do szpitala ze skierowaniem a z niedzieli na poniedziałek w nocy sie urodzil hehe smiling smiley

Karolina_88 (offline)

01-06-2018 16:09:31

Dziadówki
Neti super i gratulacje :-)
Ona tez trzymam mocno kciuki :-)

Co do zdretwialych rak to ja niestety od tygodnia mam non stop zdretwiala prawa dlon i nogi puchna (dzis o dziwo bylam chyba 6 razy w nocy w toalecie i opuchlizna zeszla :-) ) ale juz wraca :-( i tez prawa mam jak balon, az mi skora peka miedzy palcami taka jest nabrzmiala i w japonka nie wchodzi :-/

Tez mowie do brzuszka ale odwrotnie, mowie synkowi zeby jeszczw chwile poczekal hehe, mamusia moze urodzic dopiero po 4.06 a termin oficjalny mam na 19.06...
Od wczoraj czuje jakbym miala kamien w podbrzuszu... Skorczy nie mam ale ani moja mama ani siostra tez nie mialy... Odchodzily im wody i dopiero wtedy sie zaczynalo wiec sie troche martwie ze mnie zaskoczy... :-(

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-01 16:11 przez Karolina_88.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5287, Posty: 1332561, Użytkownicy: 73136.
Ostatnio dołączył/a AgaPrintu.

Statystyki tego forum
Wątki: 790, Posty: 147610.