Czerwiec 2018 smiling smiley

Wysłane przez daga198110 

Stecia012 (offline)

01-06-2018 19:13:40

Świnoujście
Wlasnie, OlaK, jesteś tam?????

Ag1234 a jak u Was? Opowiedz jak się macie.

Daga już coraz bliżej! Ostatnia prosta smiling smiley

Gniewczanka Ty to się masz z tymi terminami wielkie oczy i nie dziwię się przy tym stresować wielkie oczy

Aneczka no zobaczymy jak będzie tym razem u Ciebie grinning smiley

Karolina zwykle tak jest że to nas zaskakuje grinning smiley

Ja dziś kilometry przelazilam, chatę wysprzatalam.... Idę na kolejny spacer!!!! LOL

Czekamy na Naszą Córeczkę
[link widoczny po zalogowaniu]

gniewczanka (offline)

01-06-2018 19:21:50

Mieroszyno
Stecia widzę że działasz ostro jak ja.. Rano spacer, porządki, gotowanie obiadu, 2h przerwy i znów spacer grinning smiley właśnie wróciłam i siedzę z nogami u góry bo mnie stopy bolą jak diabli heh
Ale jak chodzę to skurcz za skurczem więc może kogoś zmusimy do ewakuacji max do połowy miesiąca grinning smiley
Dzisiaj nawet zaliczyłam dwa pierwsze bolesne skurcze z bólem w krzyżu więc jest nadzieja heh grinning smiley chyba po czyszczeniu dywanu na kolanach grinning smiley

Karolina_88 (offline)

01-06-2018 22:09:46

Dziadówki
Ja wczesniej mialam takie tempo, praca, spacery z psem 3 razy dziennie, gotowania i sprzatanie, weekendami dodatkowa praca albo studia, ale od wczoraj siedze na tylku i szalu dostaje hehe, brzuch sie obnizyl i boje sie zaskoczenia w ciagu 3 najblizszych dni, potem juz moze zaskakiwac i pewnie wroce do dawnego trybu wlasnie, chyba ze wczesniej oszaleje LOL

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-01 22:11 przez Karolina_88.

Ona85 (offline)

01-06-2018 23:22:57

xxx
Cześć

Chciałam Wam przedstawić moje córkę Maję☺urodzona 1.06.2018 r o godz. 20,waga 3240 gram i 57 cm,10 pkt.Rodziłam naturalnie,ale to co przeszlam to nie do opisania..Leżę już z małą na sali i jestem szczęśliwasmiling smiley

Dziękuję za kciuki i trzymam tez za Wassmiling smiley

Karolina_88 (offline)

02-06-2018 00:26:54

Dziadówki
Gratulacje Ona85, najwazniejsze ze cale i zdrowe jestescie :-)
Teraz pomalu to same gratulacje sie beda sypac bo kazda z nas po kolei bedzie juz miala swoje malesntwa przy sobie :-)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-02 00:27 przez Karolina_88.

DoMi87 (offline)

02-06-2018 00:40:07

Kembs
Ona, moje gratulacje! Ale fajnie ze dzieciątko masz juz ze sobą.. długa dziewczyna sie urodziła dziecko ze smoczkiem

Ja dzisiaj tez dużo na nogach wlasnie czekam aż ostygnie galaretka , zalewam tort co zrobiłam i lecę spać.. od rana cos robię i robię.. jutro tez cały Dzien będzie intensywny.. rano jedziemy z corka na finał konkursu recytatorskiego w Polskiej Szkole w Bazylei (do której uczęszcza w soboty wlasnie), a o 15.30 schodzą sie koleżanki na jej urodziny.. 19ego ma 10 latek.. jak to zleciało..
Wyprawiamy wczesniej imprezkę bo jednak niewiadomo co przyniosą następne dni.. lepiej dmuchać na zimne ciąża
Rano latałam po urzędach .. Od 13ej do 15.30 ozdabiałam girlandami i serpentynami salon i taras..maz w pracy wiec sama skakałam po krzesłach haha pot z tylka leciał bo upał dodatkowo .. balony zostawiam na jutro. O 16.00 po dzieciak8 jechałam i zaraz potem o 16.45 z synem bylam na dniach otwartych jego szkoły co będzie chodził od września.. i po powrocie zabrałam sie za szykowanie dalsze zabawy..
Popakowalam paczuszki ze słodkościami dla gości, zrobiłam tort i blachę ponad 20mufinek z borówkami amerykańskimi. Jutro jeszcze po konkursie mam zamiar zrobić masę kremowa i je ozdobić..
Posze głupoty bo galaretka wolno stygnie Hahaha dalej goraco mimo ze juz środek nocy.. i gdzie to ma ostygnąć? Ehhhhh
Ale fajnie ze juz czerwiec i każda praktycznie „na dniach”(albo godzinach) moze urodzić.. mój synuś wciska mi sie czymś w pachwiny.. raz w lewa raz w prawa.. takie uczucie jakby mi w kość sie wpychał aż do nogi.. nie przypominam sobie czegos podobnego we wcześniejszych ciążach..
pozdrawiam usypiająco.. dziś chyba nie bede sie budziła wcale po takim dniu..

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-02 00:43 przez DoMi87.

ag1234 (offline)

02-06-2018 02:37:44

Nowe Wierzbno
Ona85 moje gratulacje!!!! Dużo zdrowia!!!

gniewczanka (offline)

02-06-2018 04:57:49

Mieroszyno
Ona gratulacje! Ucałuj malutką od cioć internetowych ❤❤❤

Marta90 (offline)

02-06-2018 08:01:01

Wrocław
Ona, Cudowniesmiling smiley gratulacje!

Ona85 (offline)

02-06-2018 08:04:01

xxx
Dziękujemy Wam ślicznie smiling smiley

Na razie Nas badaja,mi pobrali krew i małej.Wstawilabym Jej fotke,ale nie wiem gdzie..
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5136, Posty: 1269452, Użytkownicy: 72663.
Ostatnio dołączył/a BSmosar.

Statystyki tego forum
Wątki: 759, Posty: 147395.