Czerwiec 2018 smiling smiley

Wysłane przez daga198110 

Stecia012 (offline)

30-05-2018 14:45:34

Świnoujście
Gniewczanka czekamy na wieści!! Co do ubrań do karmienia mam tylko jedną bluzeczkę, reszta z dużym dekoltem da radę tongue sticking out smiley

Daga chyba to może jednak nastąpić lada moment! smiling smiley

Ona, to Cię wybadają wzdłuż i w szerz smiling smiley co do dziewczyny co leży obok Ciebie, oby to nie było to... Moja koleżanka przez to urodziła jakoś w 19tygodniu... Słuchajcie dziecko zdrowe ma już 5 lat...

Neti a krwawilas po masażu?
Ja po tym masażu od wczoraj krwawię.... Leci galareta, jakby budyń czekoladowy, wybaczcie obrazowość ale sporo tego , czekam jak na szpilkach na rozwój sytuacji i nie wiem co o tym myśleć mam :-(

Czekamy na Naszą Córeczkę
[link widoczny po zalogowaniu]

Neti062 (offline)

30-05-2018 15:04:30

Bielsko-Biała
Dziewczyny wlasnie odszedl mi czop śluzowysmiling smiley jak bylo u Was w poprzednich ciążach, juz niedaleko do rozwiniecia akcji?

Neti062 (offline)

30-05-2018 15:07:51

Bielsko-Biała
Stecia mam caly czas plamienia od tego masazu, lekarka mowila mi ze to normalne, tak samo położna mowiłasmiling smiley

gniewczanka (offline)

30-05-2018 15:31:37

Mieroszyno
Hey kobietki. Ja z wizyty wyszłam załamana. Po pierwsze szyjka twarda i zamknięta, ani minimalnie nie przygotowuje się do akcji.. A po drugie straciłam zaufanie do lekarza..
Z pomiaru główki mowił ze wychodzi mu 10czerwca (wcześniej 5-6) ale to nic bo dopiero w domu na wydruku zobaczylam ze mu wyszło na 14 czerwca a nawet 17 grinning smiley i nie wiem co mam myśleć. Do tego na pytanie o wagę małego usłyszałam odpowiedź w stylu "jak pochodzimy jeszcze do tego 10 czerwca to tak ponad 3kg bedzie.. Może 3.5kg ale duży nie będzie, taki w sam raz ale to chyba dobrze bo duży nie musi być" .. Wyszłam z gabinetu w szoku. Ordynator w dużym szpitalu, opinie wśród pacjentek cacy a ja czuje jakby usg robił mi student pierwszego roku heh..
O wodach powiedział że jeszcze są. Łożysko ok.
Może to wina usg w tej przychodni bo ja na nim prawie nic nie widze heh .. 8 mam wizytę u lekarza do którego chodzilam w 1trymestrze. Zobaczymy co wtedy wyjdzie. Może załapie sie na drugi gabinet bo tam jest chyba nowsze usg.
Z nowinek to schudłam od ostatniej wizyty grinning smiley

Ciśnienie rozkurczowe znów podniesione i boli mnie głowa ale to po wizycie w mieście bo trochę pobiegałam i pozałatwiałam spraw smiling smiley teraz czekam na męża i lody bo mami kupić po drodze z pracy..

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-30 15:32 przez gniewczanka.

Stecia012 (offline)

30-05-2018 15:31:56

Świnoujście
Neti myślę że mi czop odchodzi cały czas bo to pełno śluzu z krwią... U Ciebie też z krwią poszło?
To czekamy! Czop może odejść w dniu porodu ale równie i parę dni przed

Stecia012 (offline)

30-05-2018 15:34:22

Świnoujście
Gniewczanka, ale numer. Małemu dobrze w brzusiu smiling smiley ale reguły nie ma, szyjka dziś może być twarda i zamknięta a za 3 dni już rozpulchniona

Neti062 (offline)

30-05-2018 15:46:28

Bielsko-Biała
Stecia od tego masazu caly czas mam takie brazowe plamienia, a dzis ewidentnie odszedl mi czop, wlasnie taka galareta w rozowym kolorze..

Gniewczanka dokladnie tak jak Stecia napisala, szyjka podobno moze w ciagu kilku dni sie skrocic, moja lekarka byla zaskoczona jak u mnie szybko poszlo w porownaniu do poprzedniej wizyty. A lekarz, no cóż, moze miał gorszy dzien..ale faktycznie mało precyzyjny. A z tym terminem to moze od poczatku masz za wczesnie wyliczony, nie martw siesmiling smiley

DoMi87 (offline)

30-05-2018 16:57:38

Kembs
Neti u mnie kilka godzin po odejściu czopa rozowego synek był na świecie.. wiec byc moze majowy dzidzius sie zdarzy..

Stecia u ciebie tez widać akcja sie rozkręca cały czas cos sie dzieje to dobrze,. Życzę zeby sie Wam rozhuśtały na dobre i szybko postępował poród.

U mnie od czasu do czasu twardy brzuch, lekkie pobolewanie ale póki co spokojnie.
7.06 mam spotkanie w szpitalu z położna.
Nie wiem czy wtedy będzie tez jakieś badanie? Czy tylko pogadamy i zarezerwujemy pojedynczy pokoj po porodzie.
Licze ze synek dotrwa w brzuszku do 22.06...
upały mnie męczą , w dzien podjadam lody dla ochłody i w porównaniu z Tobą Gniewczanka u mnie po troszku kg do przodu... ehhhhhh
W nocy jak sie dziś przebudziłam to od 2giej juz nie spałam.. rożne mysli chodzą po głowie na które nie mam czasu w ciagu dni turlanie po kanapie
Sprzedałam samochód wczoraj, trzeba kupić drugi bo o jednym to nie mamy łatwo
02.06 organizuje córce 10te urodzinki, poerwszy raz tak wcześnie.. ogólnie ma 19ego ale kto wie czy wtedy juz w szpitalu nie bede... nie przewidzi sie tego..

Pozdrawiam serdecznie, upalnie poszłooo!

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-30 16:58 przez DoMi87.

Neti062 (offline)

30-05-2018 17:38:06

Bielsko-Biała
O kurcze, DoMi czyli to moze byc szybka akcja. Teraz siedze jak na szpilkach

daga198110 (offline)

30-05-2018 19:56:22

Klonówka
mamuśki moje nogi wołają o litość tak mam spuchnięte że normalnie szok bolą pękają i ten ból w broszce no masakra nogi rozkraczam i czuje kucie takie bolące jak nic normalnie idzie jajo znieść czopu nie mam odtygodnia i dalej nic dziś dopuszcze męża niech działa winking smiley

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5141, Posty: 1271083, Użytkownicy: 72675.
Ostatnio dołączył/a Megibori.

Statystyki tego forum
Wątki: 761, Posty: 147416.