Czerwiec 2018 smiling smiley

Wysłane przez daga198110 

gniewczanka (offline)

30-05-2018 20:11:56

Mieroszyno
Daga rozbawiłaś mnie z tym dopuszczaniem męża grinning smiley ja mam plan od 1czerwca działać byle tylko nie przedłużało się za długo. I chyba kupię liście malin i będę pić napar bo ponoć pomaga w rozwoju akcji i jest bezpieczny smiling smiley spacery przy tym upale to chyba o 5 rano a nie chce mi się tak szybko zrywać z łóżka grinning smiley
Schodów w domu mam 3 wiec nie pomogą haha. Na strych i do piwnicy strome więc nie bede ryzykować heh

Kobietki te które już ruszyły z akcją - trzymam kciuki żeby ruszyło na amen grinning smiley Ja sobie jeszcze poczekam ... Byle nie do lipca grinning smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Ona85 (offline)

31-05-2018 11:14:29

xxx
Hejka dziewczynysmiling smiley

Wieść z ostatniej chwili,idę dzisiaj o 20tej rodzić..mam mieć założony cewnik Foleya i jestem cala przerażona.Byłam badana i wszystko pozamykane,w sumie to ile można bez sensu leżeć..jedynie jakieś zoltawe uplawy mam na wkladce i brzuch mnie pobolewa po kąpieli a tak to cisza..mam tylko nadzieję,że sprawnie pójdziesmiling smiley

A co tam u Was?coś więcej się rozkrecilo?

Milusiego dnia☺

Stecia012 (offline)

31-05-2018 11:18:27

Świnoujście
Ona to trzymamy kciuki!!! Mam nadzieję że pójdzie szybko. Nie bój się. Bądź dobrej myśli.
U mnie bez zmian... Śluz cały czas wyłazi, skurcze sporadycznie są..... Ech. Od poniedziałku co drugi dzień ktg, jak do 11go nic to wywołanie

Czekamy na Naszą Córeczkę

daga198110 (offline)

31-05-2018 11:24:08

Klonówka
hejka a ja umieram skurcze mam od wczoraj dość ostre ale nieregularne nadal ech wszystko boli nogi krocze oby coś się ruszyło bo zwariuję tutaj z tego upału sad smiley

Stecia012 (offline)

31-05-2018 11:35:34

Świnoujście
Daga mam podobnie.
Miska z zimną woda, wkładaj giry i siadaj w fotelu, czy na kanapie. Ręcznik zmoczony zimną wodą na kark i można trochę posiedzieć tongue sticking out smiley
Może akcja się rozwinie u Ciebie lada chwila

gniewczanka (offline)

31-05-2018 11:38:56

Mieroszyno
Ona85 trzymam kciuki i czekam na wieści smiling smiley
Czemu Cię nie ma w naszej tabelce? Czy ślepa jestem? smiling smiley

Stecia, Daga - zazdroszczę Wam że cokolwiek u Was się dzieje winking smiley

U nas cisza i błogi spokój smiling smiley Wycieczki dzisiaj nie zaliczymy żadnej bo gorąco i nie czuję się na siłach. W nocy i nad ranem znów obudził mnie ból brzucha i rwanie w nogach. Już nie wiem jak mam spać. Jak przez sen wyląduję na plecach to budzę się obolała i spięta i boje sie czy małego nie poddusiłam. Wtedy na bok i czekam na jakieś ruchy żeby się uspokoić.

U mnie nikt nie mówi o kontrolnym ktg a już niby 40tc sie zaczął.. Będę się tylko stresować z każdym dniem zwłoki..

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-31 11:41 przez gniewczanka.

Stecia012 (offline)

31-05-2018 11:45:35

Świnoujście
Gniewczanka ja wyszłam dziś z synem na plac zabaw przed 9:00 ino 11 wróciliśmy i do późnego popołudnia nie wynurzam nosa na zewnątrz.
Nie stresuj się. Obserwuj ruchy, wiem że to już czas niepokoju, fajnie było by mieć maleństwo już przy sobie i się nie bać. Ja też się boję ale to już tak musi być, wyjdą jak będą chcieli, jak nasz organizm będzie gotowy. Jak nie to trzeba będzie pomóc ale mamy na to jeszcze czas...

Odnośnie spania na plecach, też się na nich budzę... Wtedy boli wszystko... grinning smiley

Ona85 (offline)

31-05-2018 11:52:44

xxx
Gniewczanka nie chcialyscie mnie przyjąć☺żartuję oczywiście..nie ma mnie,bo ja ciągle z telefonu piszę i nie umiem się tam wstawić,z tym suwaczkiem tez mi coś nie poszło.Mozecie mnie dopisać jakby co..

A ja na temat krocza to się nie wypowiadam,bo rozrywanie to mało powiedziane,ale i tak jak tu jestem to mniej boli,bo przewagę dnia leżę,bo w takie ciepło to nie będę spacerowala..nawet myślę że o 20tej pójdę,żeby nie było takiego upału.Tu w budynku jest nawet przyjemnie,las do okola i cień..

gniewczanka (offline)

31-05-2018 11:55:48

Mieroszyno
Ona85 wyslij mi na pw dane do tabelki to wpisze. Ostatnio nawet zmieniłam nasza date z telefonu i przeszło. I zdjecie jak dodawałam to tez z telefonu grinning smiley zobaczymy czy teraz tez tak bedzie grinning smiley

gosiarozkosia (offline)

31-05-2018 14:23:35

Hej ja sie dzis nachodzilam z dziecmi I leze odpoczywam obolala ledwo doszlam do domu duszno ,ciezkonsie mi.oddycha

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5287, Posty: 1332561, Użytkownicy: 73136.
Ostatnio dołączył/a AgaPrintu.

Statystyki tego forum
Wątki: 790, Posty: 147610.