Czerwiec 2018 smiling smiley

Wysłane przez daga198110 

aneczkaa736 (offline)

31-05-2018 21:23:23

Kraków
Ja juz leze odpoczywam dzis bylismy nad woda. Ja caly czas na kocyku w cieniu a maz z synkiem szaleli w wodzie smiling smiley ale wrocilam padnieta. Jutro wybieram sie z mlodym na dzien dziecka jakies atrakcje ale maz do pracy i musze maszerowac 3 km w jedna strone dlatego mam nadzieje ze nie bedzie upalu smiling smiley fajnie ze u was sie akcja rozwija juz niedlugo wszystkie sie rozpakujemy smiling smiley podobno po weekendzie ma sie ochlodzic.

Neti062 (offline)

31-05-2018 23:23:16

Bielsko-Biała
Czesc dziewvzyny. Dzis o 18:27 przyszedl na swiat moj synus Marcel. Ma 55 cm, 3680g, dostal 10 pkt smiling smiley poszlam tylko na ktg do szpitala i tak sie skonczylo ze odeszly wody w szpitalu ok 12:30smiling smiley skonczylo sie cesarskim cieciem niestety po kilku godzinach prob, bo maluszek zle wstawil glowke. Teraz leze obolala ale szczesliwasmiling smiley

gniewczanka (offline)

01-06-2018 05:18:51

Mieroszyno
Neti gratulacje! Aż mi łzy staneły w oczach grinning smiley mimo że nie znamy się osobiście grinning smiley hormony grinning smiley
Zdrówka dla Was obojga smiling smiley

Ona85 czekam na wieści od Ciebie smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

DoMi87 (offline)

01-06-2018 05:29:11

Kembs
Neti! Ale historia.. super gratulacje! Witamy Marcelka na świecie!:joliecouette:chłopiec w łóżeczku
Zdrówka dla ciebie i maleństwa..dziecko z grzechotkądziecko ze smoczkiem

Ona, ciekawe co u ciebie.

Gniewczanka, widzę ze ty dziś tez ranny ptaszek dziecko skaczące po kanapie

Ja sie przebudziłam o 4ej i zasnąć nie moge.. a w Dzien dużo do załatwiania spraw ehhh na sama mysl mi sie nie chce..
mam zdrętwiałe ręce, bardziej prawa dłoń i promieniuje do łokcia.. przypomina mi sie sytuacja sprzed 3ech lat z ciazy z synkiem.. rano ledwo palcami ruszałam w 3cim trymestrze nie chce tego samego teraz wrr

No cóż. Kimne sie jeszcze, moze uda sie zasnąć na godzinkę .. pozdrawiam

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-01 05:32 przez DoMi87.

Neti062 (offline)

01-06-2018 06:12:06

Bielsko-Biała
Dziekuje dziewczynysmiling smiley jestescie kochane

daga198110 (offline)

01-06-2018 06:52:05

Klonówka
hej mamuśki Gratuluje kochana dużo zdrówka dla Was. My nadal sie kulamy mąż się śmieje że jakieś dziwne to nasze dziecko bo tak się wypina do wyjścia a tu cisza dopiero co się podniosłam a już nogi jak balony ech masakra.

Marta90 (offline)

01-06-2018 07:53:10

Wrocław
Neti, gratulacje! Dużo zdrówka dla Ciebie i Maluszka. :*smiling smiley

Ona85 (offline)

01-06-2018 08:11:33

xxx
Neti gratulacje☺☺☺super,że już po i szybko..

U mnie w skrócie..balonik wypadł rano,brzuch mnie bolał a teraz po prysznicu jestem na porodowce i mam kroplowke nawadniajaca a potem oksytocyna i nasza Księżniczka będzie już z nami☺liczę ze do południa
Boję się tego bólu..trzymajcie kciuki

ewick86 (offline)

01-06-2018 08:20:05

Wrocław
Neti gratulacje I dużo zdrówka dla Was.
Ona 85 Oby szybko poszło i będziesz miała swoje maleństwo przy sobie :-*

Stecia012 (offline)

01-06-2018 08:22:51

Świnoujście
Netiiiii!!!!!!! Gratulacje!!!!! Witamy Marcelka na świecie!!!!!
Ale się popłakałam! smiling smiley Trzymajcie się zdrowo i odpoczywajcie, możesz tulić w koncu swój skarb :* :* :*

Ona!! Kciuki zaciśnięte! Będzie dobrze!! Sala należy do Was!!!!!

Rany co za emocje z rana. Całą ciążę jesteśmy razem, dzielimy się ze sobą wszystkim, a teraz witamy kruszynki...

Aneczka to dobrze że ma się ochłodzić, końcówka w upale jest ciężka.

Domi mam to samo. Ręce z rana zdretwiale, nie można zacisnąć w pięść...

U mnie z kolei cała noc prawie zarwana. Miałam taką biegunkę, mam wrażenie że wyleciało ze mnie dosłownie wszystko sad smiley dzisiaj aż mi słabo... Ciekawe, czy to oczyszczanie przed porodem, czy może coś nie tak zjadłam ...

Czekamy na Naszą Córeczkę

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5192, Posty: 1279056, Użytkownicy: 72744.
Ostatnio dołączył/a xiaokengnao4.

Statystyki tego forum
Wątki: 785, Posty: 147488.