sierpnioweczki 2015 ciąża Miłego dnia!

Wysłane przez angelika_najdyhor 

izabela_zuza_zuza (offline)

19-05-2015 22:20:03

legionowo
majowa --> Nieee nawet o tym nie myślałam LOL
Żadne moje dziecko nie odziedziczy imienia po kocie, w żadnej formie grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kass89 (offline)

19-05-2015 22:25:42

Serock
Majowa - hahahahah szkoda że nie mogę kliknąć " lubię to" hhahaah

Iza pozdrów gandzie grinning smiley hahah dobre imię dla kota tongue sticking out smiley tego jeszcze nie słyszaam grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

izabela_zuza_zuza (offline)

19-05-2015 22:40:58

legionowo
Kass89 --> spoko, właśnie wróciła z dworu grinning smiley oj dziewczyny niespodziewalam sie, że mój kot zrobi furrore grinning smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Anna1987 (offline)

20-05-2015 08:19:32

Rybnik
Witamy kolejna przyszla mamesmiling smiley
Iza. Oryginalne imie dla kota smiling smiley
Ja wczoraj kupilam w biedronce proszek. Lovela - 14 zl za 1.8 kg jesli ktos potrzebuje to biegnac. smiling smiley
Hi hi ja tu ciagla Wam pisze o promocjach w sklepach. Moja tesciowa przynosi reklamy i stad jestem na bierzaco smiling smiley
Dzisiaj mialam straszny sen. Snilo mi sie ze przywiezli mi moje dziecko ze szpitala a ja nie mialam go w co ubrac bo nie mialam nic wyprane i wyprasowane. Chyba to przez ten kupiony proszek smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-20 08:22 przez Anna1987.

Kass89 (offline)

20-05-2015 10:40:50

Serock
Dziewczyny wychodzę dziś! co prawda na wlasne życzenie, ale nie ma żadnych przeciwskazać.. na usg przyjadę tu albo pojadę już do swojego lekarza.. ale nie dam rady tu leżeć ani dnia dłużej... Szyjka jest dłuższa i bedzie jeszcze bardziej bo i tak bede lezala.. ale w swoim lozku ze swoim skarbem! smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Anna1987 (offline)

20-05-2015 11:10:18

Rybnik
kass89. no to cieszymy się razem z Tobą.Jesli wiesz ze wszystko jest ok i nie boisz sie to fajnie. W domku wiadomo najlepiej, uwazaj na siebie i NIC nie rób bo zdrowie Twoje i Twojego malenstwa jest teraz najważniejsze. Pewnie nawet nie umiem sobie wyobrazić jaka jesteś teraz szczesliwadziecko skaczące po kanapie


[link widoczny po zalogowaniu]

wanda1989 (offline)

20-05-2015 11:34:16

Bydgoszcz
Kass89 super wiadomosc. Cieszymy sie razem z toba :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

bllondii (offline)

20-05-2015 11:44:22

A-stów
Kass super tylko uuwazacie na siebie smiling smiley

Witamy nowa mame winking smiley

Iza no imie rewelacyjne hehe

Majowa juz jutro wizyta wiec doczekam nie sa to straszne bole ale jednak niepokojace tym bardziej ze na internecie pisza ze to moga byc przepowiadajace skorcze ale to chyba za szybko jutro sie wszystko okaze jestem dobrej mysli winking smiley jutro bede miala USG nie moge sie doczekac szkoda ze to ostatnie no chyba ze prywatnie sie wybiore winking smiley


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Doris85 (offline)

20-05-2015 12:19:18

Świecie
Kass super wieści!!! Tylko, żebyś nic w domu nie robiła! Masz leżeć i pachnieć winking smiley hihihi

Wanda - chętnie, tylko ja nie wiem kiedy teraz w Bydgoszczy będę sad smiley Dam znać wcześniej jakbym miała się w jakiś konkretny dzień wybrać. Czeka mnie w czerwcu wizyta u endokrynologa tylko czekam na potwierdzenie daty i godziny - czasem się niestety zmienia...

Witamy nową mamuśkę smiling smiley


klaudiaaa1 (offline)

20-05-2015 12:31:06

Cześć Dziewczyny. smiling smiley

Fajnie Kasia, że wychodzisz. Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej. smiling smiley

Promocje w biedronce rzeczywiście są, kupiłam dziś chusteczki nawilżane plus pudełko na którym najbardziej mi zależało.

Kupiłam też cienki, bawełniany szlafrok i dwie koszule. Ile bierzecie piżam/koszul do szpitala ?

Co do podkładów i majtek to ja mam z babyono 5xmajtki i 10x podkłady. Majtki może jeszcze dokupię inne i podpaski. A podkłady na łóżko w sumie kupiłam takie do przewijania bobasa gdzieś, więc może je wezmę też.

Wasze Bobaski też są tak ruchliwe ? Jak się Mała zacznie wiercic to aż widzę jak mi wypycha swoje rączki czy nóżki, czasem mam wrażenie, że w końcu się tu do mnie przez skórę przebije. :p

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-20 12:32 przez klaudiaaa1.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546590, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.