sierpnioweczki 2015 ciąża Miłego dnia!

Wysłane przez angelika_najdyhor 

Doris85 (offline)

18-05-2015 13:06:06

Świecie
Ewela - mój mąż się bardzo angażuje w kompletowanie wyprawki smiling smiley Ostatnio sam wybrał nawet pościel do łóżeczka i naciska bardzo, żeby już brakujące rzeczy kupić i mieć wszystko gotowe smiling smiley A ja tam wolę zaczekać chwilkę i pod koniec maja po wypłacie wszystko zamówić... winking smiley Ogólnie to nie wiem jak wy zakupy robicie, że tak mało wydajecie winking smiley U nas same mebelki i wózek to 2 000 zł o innych rzeczach nie wspominając. Dobrze, że nie liczę wszystkich kwot bo bym na zawał pewnie zeszła grinning smiley


Kass89 (offline)

18-05-2015 13:37:32

Serock
dziewczyny to ładnie zaoszczędziłyście smiling smiley ja 1tys to na same ciuszki wydałam smiling smiley co prawda sa do roku, ale jednak i to nie wszystkie nowe! Nie chce mi sie nawet podliczac w tej chwili ile poszlo, ale to kwota dobrej, zagranicznej 2tyg wycieczki smiling smiley

Dziś na obchodzie, Pani ordynator wspomniała, ze jutro na kontroli jak będzie dobrze, to pomyślimy co dalej smiling smiley liczę na to, że dostanę wypis i będę mogła sobie wrócić do dooooomciu !!! Dziewczyny błagam Was trzymajcie mocno kciukasy a może się uda smiling smiley

Wrócę, mój na łóżko wywali mi wszystkie ciuszki przebiorę tak by mógl wstawić i pracowanie pozniej ale tak jak pisalam wczesniej to juz na siedząco na łóżku..

NIe mogę się doczekać jutrzejszego dnia, ale zarazem się bardzo boję, że się zawiodę sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

majowa (offline)

18-05-2015 14:10:22

Warszawa
Doris85 ja żadnych mebli dziecku nie kupowałam oprócz łóżeczka i jego wykończenia no ale z wózkiem to będzie 1400zł bo wózek kupujemy tani z allegro, ale sprawdzony smiling smiley także jak się chce to się da grinning smiley

Kass89 to ile Ty tych ubranek nakupiłaś?? grinning smiley Ja w sumie ceny tylko nowych liczyłam bo tych używanych ciągle dokupuje i ze 300zł pewnie na nie poszło xd ale muszę jeszcze przed porodem trochę nowych dokupić na większy rozmiar. Cieszę się, że tak się sprawy mają i myślę, że już jutro powie Ci kiedy będziesz mogła wrócić do domu smiling smiley trzymam kciuki!


Kass89 (offline)

18-05-2015 17:25:21

Serock
Majowa - cała wielka komoda to same ubranka smiling smiley jest tego koło 200szt tongue sticking out smiley ale to juz do roku czasu smiling smiley oczywiscie do szpitala biorę nowe ubranka smiling smiley

Dzień dziś mi się okropnie wlecze.. może to dlatego, że chcę już wtorek.. do 12godz powinnam wiedzieć już czy zostaje czy wychodzę... boje się usłyszeć ;/

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-18 17:26 przez Kass89.

majowa (offline)

18-05-2015 17:46:22

Warszawa
Kass89 no to powiem Ci przyszalałaś grinning smiley dobrze, że masz to gdzie trzymać bo zwykle rodzice jedne pakują, a drugie wyciągają. No do szpitala to i ja oczywiście nowe i zapewne przez pierwsze dni też smiling smiley Spokojnie, na pewno będzie dobrze, na próżno by nadziei nie robił smiling smiley


beatrix (offline)

18-05-2015 18:45:33

Kass 89 no to neizle,ale przy 1 dziecku to standard..

ja moze dalam 500-700zl z wozkiem no bez szafy liczac bo meble do nowych pomeiszcvzen i tak ztreba bylo kupic,ale powiem Wam ze teraz niewaidomo co dac na meijsce synka zabawek i ciuszkow..czlowiek przez te lata gniezdzil sie w3 w 1 pokoju i sie przyzwyczailam smiling smiley
maz sie angazuje w sensie praktycznym skreca meble i bedzie przy porodzie


[link widoczny po zalogowaniu]

Anna1987 (offline)

18-05-2015 19:31:46

Rybnik
Ewela 88. sorki ale nie wysle Ci tego ogłoszenia bo skasowałam go z zakładek a teraz nie umiem go znaleźć.
my wydaliśmy jakieś 1000 zł z wózkiem i łóżeczkiem. własnie zamówiliśmy reszte rzeczy i jak przyjdą to mam juz wszystko dla małego. Teraz musze porozglądać sie za rzeczami dla mnie. podpaski i majtki siateczkowe to kupie juz w aptece.
dzisiaj kupiłam Oliatum-emulsje do kąpania w rosmanie za 20 zl na karte rossne. akurat była promocja.
reszte to juz bede dokupywac potem jak juz bede prac i prasowac wszystko dla małego i szykowac walize do szpitala. uff. dobrze ze juz ogarnięte. chłopiec w łóżeczku


[link widoczny po zalogowaniu]

majowa (offline)

18-05-2015 20:21:18

Warszawa
A co do swojej wyprawki do szpitala to jakie podkłady kupujecie? Ja patrzyłam tylko te z rossmanna bo tanie, a i znanej firmy, ale cieniutkie.


beatrix (offline)

18-05-2015 21:10:10

majowa ja wlasnie mam te z rossmana..majtki poporodowe i maltan ..zamowilam tez z Seni takie probki pieluchomajtek..tzn takich grubszych podpasek tylko tantum rosa musze kupic i klapki ,bo koszule, podomki,szlafroki to mam..


[link widoczny po zalogowaniu]

Anna1987 (offline)

18-05-2015 21:22:08

Rybnik
Ja znalazlam jakies na allegro. Ale mysle ze kupie normalnie jakies w aptece lub drogerii. Czytalam ze tylko przez pierwsze 2 -3 dni krwawi sie dosc mocno a potem to wystarcza normalne podpaski. Tylko czy te majtki siateczkowe naprawde sie sprawdzaja? Pytanie kieruje juz do obecnych mam ?


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546680, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.