powrót do bloga

rss wpisy: 198 komentarze: 117

W obliczu miłości

Czyli o 28-latce, która w jednej osobie jest podwójną mamą, żoną, gospodynią domową, córką, przyjaciółką, a co najważniejsze po prostu kobietą.

Utworzono: 2013-12-10

Pasowanie na przedszkolaka

Muszę nadrobić zaległości blogowe, ale wieczny brak czasu doprowadza mnie do szaleństwa. Nie wiem gdzie wsadzić ostatnio palec, a gdzie tu naskrobać jeszcze kilka słów?!?

Otóż jesteśmy już pełnoprawnymi przedszkolakami. Co prawda cała uroczystość stała pod znakiem zapytania ze względu na stan zdrowotny Maluchów, ale po głębszych i bardziej szczerych rozmowach stwierdziliśmy, że nie ma co zabierać Im tej przyjemności i zapakowaliśmy się do przedszkola.

Lenka początkowo przerażona dziwną porą nie bardzo chciała zostać w klasie z przedszkolakami, ale w końcu wymknęłam się z sali i pełna nadziei poszłam pomagać ustawiać krzesła na sali.

Nadeszła godzina 16 i się zaczęło. Mimo początkowych problemów Lenka dzielnie maszerowała za innymi dziećmi wodząc tylko wzrokiem za rodzicami. Niestety kdwoje dzieci pokazywało swoje możliwości głosowe i zagłuszało płaczem miesięczną pracę przedszkolaków.

Z każdej minuty na minutę czułam sie bardziej dumna. Początkowo bałam się, ze jak zobaczę swoje Szkraby nie opanuje pocących się oczu jednakże duma i radość stanęły na pierwszym miejscu i oczy spokojnie i wodpowiedniej ostrości obserwowały moje Pociechy.

Dzieciaczki były zajęte pioesenkami i wierszykami, gdzie tam jakaś trema. Było super i bardzo się z tego cieszę, że stanęły na wysokości zadania i pokazały jakie są dzielne i mądre.

Po przedstawieniu czekała na nas wszystkich mała uczta. Dzieci przy osobnych stolikach i my zerkający na nich z boku.

Życzę każdemu takich emocji :)

 

 

 

 

 

 

 

Pasowanie

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Szczęśliwa i spełniona mama i żona, kobieta o wielu zainteresowaniach, uwielbiająca ludzi..
Czerwiec 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj