powrót do bloga

rss wpisy: 198 komentarze: 117

W obliczu miłości

Czyli o 28-latce, która w jednej osobie jest podwójną mamą, żoną, gospodynią domową, córką, przyjaciółką, a co najważniejsze po prostu kobietą.

Utworzono: 2013-04-25

Fundacja - kolejne spotkanie

 Ja jak zwykle nadrabiam zaległosci. Wiosna, uwilbiam ją, ale z drugiej strony brak na wszystko czasu, a korzystanie z telefonu jest nie lada wyzwaniem. Lubię jak wszystko działa szybko i sprawnie, a jak jest na odwrót dostaję białej gorączki.

Ale nie o tym miałam pisać. Kolejne spotkanie  fundacji odbyło się w miniony piątek w naszej gminnej bibliotece. Tym razem, ustaliłyśmy to wcześniej, zajęliśmy się malowaniem, a żeby było jeszcze fajniej malowaniem swoich wagoników od ciuchci. Każdy dostał kartonik takiej wielkości, aby śmiało mógł się w niego zmieścić, a nasz był na tyle duzy, ze zmieścił się i Nikoś i Lenusia. 

Nikoś już od samego rana pytał się kiedy będzie mógł malować kolorkami. W bibliotece też tylko o pytał, ale trzeba było poczekać na spóźnialskich i nie bardzo się Mu to podobało. Lenka zajęła się bieganiem wokół półek, a Nikoś stał przy nodze i tylko kolorki i kolorki były Mu w głowie.

W końcu podłoga pokryła się folią malarską, w misieczkach czekały farbki, a dzieciaczki dostały pędzelki. W tym momencie dzieci umilkły i było tylko słychać Ich cudne sapanie. Właśnie wtedy przydała się wygrana płytka z serii "Muzyka Bobasa", która wypełniła powstałą lukę.

Malowania nie było końca. Oprócz pięknie pomalowanych kartoników, pięknie pomalowane równiez były dzieci i ich rodzice. Lenka nie potrafiła usiedzieć w miejscu i to tu, a to tam mnie upaćkała, a zeby była równowaga to i z tyłu zostałam pomalowana przez innego Malarza ;) 

Tak wykończyła Ich ta zabawa, że po malowaniu większość zaczęła marudzić i rozeszliśmy się do domu, a Lenka wsadzona w  fotelik natychmiast zasnęła

2013-04-19

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Szczęśliwa i spełniona mama i żona, kobieta o wielu zainteresowaniach, uwielbiająca ludzi..
Styczeń 2021
PN WT ŚR CZ PT SO ND
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj