Na blogu można będzie przeczytać o przygotowaniach naszej rodziny (tzn. mnie, małżonka, 9-letniej córeczki i kota) do przyjścia na świat naszego wyczekiwanego bobasa. Mowa tu będzie o szykowaniu wyprawki dla dzieciątka i wszystkich potrzebnych mu rzeczy (łóżeczka, wózka, wanny...) oraz o radościach, rozterkach i dolegliwościach przyszłej mamy. Już tylko 3 miesiące do rozwiązania.

Utworzono: 2014-03-21

Materacyk od e-bobas. Dziękuję. :))

Dopiero co pisałam o wygranej na ebobas, a wczoraj przyszedł materacyk "Fikuśny sen". Jest fantastyczny, antyalergiczny i co ciekawe, na jednej stronie materacyka kładzie się dziecko w wieku 0 - 12 miesięcy, a na drugiej od 12 do 36 miesięcy. A zdjęcie dzieciątka - rozczuliło mnie kompletnie. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy przyczynili się do otrzymania przeze mnie materacyka: komisji oceniającej oraz sponsorowi fantastycznych nagród. Dziękuję za docenienie mojej "pracy", choć przyznam, że jest to dla mnie nie lada przyjemnością i nawet jak urodzę dzieciątko będę zaglądała, jakie dziewczyny biorące udział w konkursie poczyniły postępu w kompletowaniu wyprawki. :)) Tymczasem zmykam do łóżeczka, bo dopiero co wyszłam ze szpitala, a znów mi nogi puchną. Ograniczenie do minimum chodzenia nie wystarcza, w pozycji siedzącej też opuchlizna nie schodzi. Trzeba leżeć. Poczytam więc o bobaskach. Jeszcze raz pięknie dziękuję za nagrodę i życzę powodzenia wszystkim dziewczętom, biorącym udział w konkursie "Przygotowania do powitania". Jeszcze jest kilka miesięcy, by zdobyć ten cudowny materacyk. Acha! Wasze poduszki - fikuszki ze zdjęć - fantastyczne. Gratuluję. :))

Dziękuję za cudowny materacyk. :))

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Jestem pedagogiem z wykształcenia i zamiłowania, szczęśliwą mamą 9-letniej córeczki i jednocześnie przyszłą mamą. Narodziny dzieciątka w kwietniu. :) Lubię wyszywać haftem krzyżykowym i czytać książki. Interesują mnie podróże, chętnie testuję różne produkty, a obecnie nadszedł czas szykowania wyprawki dla bobasa i dostosowania naszego niewielkiego mieszkanka do jego przyjścia na świat. :)
Luty 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      
  • Avatar

    Kasiunia (Katarzyna)

    Urodziny: 07.06.2004

    Imieniny: 25.11

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj