Na blogu można będzie przeczytać o przygotowaniach naszej rodziny (tzn. mnie, małżonka, 9-letniej córeczki i kota) do przyjścia na świat naszego wyczekiwanego bobasa. Mowa tu będzie o szykowaniu wyprawki dla dzieciątka i wszystkich potrzebnych mu rzeczy (łóżeczka, wózka, wanny...) oraz o radościach, rozterkach i dolegliwościach przyszłej mamy. Już tylko 3 miesiące do rozwiązania.

Utworzono: 2014-03-20

Dalsze zdobywanie wyprawki w internecie. :))

Jestem. Troszkę nie pisałam, bo znalazłam się w szpitalu. Wróciłam do domku. Do rozwiązania pozostał miesiąc. Ze względu na wypadek, który przeżyłam podczas studiów będę miała cesarskie cięcie i wiem już, że dzieciątko przyjdzie na świat po 14, a najpewniej 15.04.2014 r. Kontynuuję więc zdobywanie wyprawki dla dzidziusia. Dziś o zdobytych rzeczach i dalszej mojej "walce" w zdobywaniu wyprawki dla maleństwa w internecie.

Obecnie czekam na:

- materacyk od ebobas-a, który wygrałam dzięki swojemu udziałowi w konkursie e-bobasa "Przygotowania do powitania". Wielkie buziaki e -bobas. :) Jestem strasznie ciekawa materacyka. :)) A czytającym polecam pisanie o Waszych przygotowaniach - aby zdobyć ten wspaniały prezent :))

- kosmetyki Nivea Baby, które zyskałam dzięki swojej "pracy" w Radzie Mam, a dokładniej dzięki zamieszczaniu na ich stronie wartościowych porad odnalezionych w internecie. Za każdą zamieszczoną poradę otrzymuje się 5 punktów. Za zdobycie 100 i 150 punktów przysługują zestawy kosmetyków Nivea dla dzieci. Zdobyłam 150 punktów i czekam na duuużą przesyłkę z kosmetykami dla dzidziusia. Wymagało to ode mnie około 1,5 miesięcznej "pracy" w serwisie. Codziennie wysyłałam 5 rad do zatwierdzenia przez położną (więcej nie można) odnalezionych w internecie. Na około 20 porad udało się zatwierdzić 2, 3, czasem 4 lub 5, ale warto było być wytrwałym. :)) Polecam tym, które mają jeszcze czas do rozwiązania. http://radamam.pl/

A biorę jeszcze udział w 2 konkursach.  

Jeden dotyczy testowania niezbędnika poporodowego, potrzebnego mamusi w połogu, w którego skład wchodzą: 2 opakowania podkładów poporodowych, 2 opakowania majtek siateczkowych oraz wkładek Canpol Babies. Jeśli dostanę się do testów do 30 kwietnia muszę napisać opinię o produktach. A termin zgłaszania do testów trwa do dziś. Jeśli się dostanę na początku kwietnia otrzymam przesyłkę, więc wszystko pięknie współgra z datą mojego rozwiązania. Teraz, do 26.03. czekam na wyniki, a zainteresowanym podaje link. Pamiętajcie, że można zgłaszać się jeszcze tylko dzisiaj.

http://www.babyboom.pl/testy/jak_przygotowujesz_sie_do_porodu_test_canpol_babies.html

No i drugi konkurs. Baaardzo liczę na dostanie się do testów laktatora elektrycznego Canpol Babies. Tutaj rzecz polega na zgłoszeniu się do testów poprzez stronę

http://www.bangla.pl/promocje/t95/przetestuj-laktator-elektryczny-easystart-canpol-babies?sid=g0h94i4mkvq5fnkuo39me81cg7

i później udzielanie się w dyskusji na temat: "Co najlepszego możesz dać swojemu dziecku w pierwszych miesiącach jego życia?". Dyskusja jest bardzo ciekawa. I dzięki niej dowiaduję się właśnie co robić, aby zwiększyć swoje szanse karmienia naturalnego, które niestety przy poprzedniej córci mi się nie powiodło.

Biorę też udział w jakichś mniejszych konkursach, aby zdobyć wyprawkę dla dzidziusia - na razie bez efektu, bo szanse dużo mniejsze. 5 nagród na 200 - 500 uczestników, ale kto nie próbuje, ten nie ma. ;)

Za to udało mi się w konkursie walentynkowym Tymbarka na facebooku wygrać voucher na zgrzewkę Tymbarka ze zdjęciem. Dziś do mnie przyszła świetna nagroda od Tymbark. Baaardzo dziękuję. :))

Wygrana w konkursie Tymbark

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Jestem pedagogiem z wykształcenia i zamiłowania, szczęśliwą mamą 9-letniej córeczki i jednocześnie przyszłą mamą. Narodziny dzieciątka w kwietniu. :) Lubię wyszywać haftem krzyżykowym i czytać książki. Interesują mnie podróże, chętnie testuję różne produkty, a obecnie nadszedł czas szykowania wyprawki dla bobasa i dostosowania naszego niewielkiego mieszkanka do jego przyjścia na świat. :)
Maj 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
  • Avatar

    Kasiunia (Katarzyna)

    Urodziny: 07.06.2004

    Imieniny: 25.11

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj