Ex Staraczki czyli te, którym się udało ciąża karmienie piersią

Wysłane przez Jersey 

magdalena_ka (offline)

08-10-2016 22:44:33

Witam serdecznie i gratuluję wszystkim Mamom! smile Sama mam trzy córeczki, więc wiem jak wielkie to szczęście smile Jestem studentką na kierunku Psychologia Kliniczna Uniwersytetu SWPS. Piszę pracę magisterską dotyczącą sytuacji kobiety przed ciążą i w trakcie ciąży, a różnymi wymiarami macierzyństwa. Byłabym wdzięczna za wypełnienie krótkiego kwestionariusza (nie więcej niż 20 min), w okresie do 8 tygodni po porodzie. Kwestionariusz jest w pełni anonimowy i możliwy do uzupełnienia w formie elektronicznej.

docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfnFZ2OdlWaWWxYubEY6Wj8ILtDd6LepIt3EdR3kfc9F1JklQ/viewform?c=0&w=1

Z góry bardzo dziękuję! smiling smiley

minimousedot (offline)

09-10-2016 04:24:43

Kraków
Uuuu... moje dziecko pierwszy raz wstalo od karmienia o 22 grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

09-10-2016 12:39:02

Kraków
Dziewczyby, co myslicie o alkoholu na przyjeciu po Chrzcie? Zeby bylo jasne nie chodzi mi o jakies mocniejsze trunki typu wódzitsu, tylko lampke wina do obiadu i ewentualnie do deseru? Bo wybrałam sobie menu i pozwalaja przyniesc wlasny alkohol i tort, jak powiedzialam mamie o ewentualnym winie to bardzo sie oburzyla, ze alkohol na Chrzcie... wydaje mi sie, ze chyba lampka wina nie bedzie az tak zlym pomyslem...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

zaczarowana22 (offline)

09-10-2016 15:13:48

Mini ja uważam że to dobry pomysł smiling smiley U nas nie ma z tym problemu smiling smiley


AnimaVilis (offline)

09-10-2016 15:16:01

Gliwice
Młody się rozchorował.. całą noc wymiotował, nic dzisiaj nie je, brzuch go boli... mieliśmy iść do teatru na spektakl dla dzieci i bilety przepadły... sad smiley Nie wyobrażam sobie jak to będzie jak będzie drugie dziecko... jedno całe obrzygane, drugie będzie zapewne w tym czasie płakać w łóżeczku, a ja się nie rozdwoję... ogólnie Bóg czuwał, ze spałam dzisiaj z młodym, bo by się mógł udusić... wymiotował na leżąco na plecach! Ja myślałam, że zawału dostanę... dobrze, że mała lampka cały czas świeciła...
Mini my mieliśmy na chrzcie wódkę z wesela i wino...


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kokosek (offline)

09-10-2016 16:16:28

Prabuty
Hmm Mini no moim.zdaniem.to nic strasznego. My na chrzest też myślimy o jakimś.winku :-)

Anima całe szczęście ze bylas obok..


Anonimowy użytkownik (offline)

09-10-2016 16:56:55

Mino, kazdy robi jak uwaza. W moich stronach zawsze jest alkohol na przyjeciu po chrzcie. Co innego na tym po I Komunii sw.
U nas byla i wodka i wino :-)
Anima, przykro mi z powodu choroby synka sad smiley zdrowka dla niego
Powiem Ci, ze ja mam dokladnie takie same obawy, ale bardziej ze wzgledu na zachowanie starszaka:/ ostatnio jest nieznosny, nie moge sie doprosic, zeby sie ubral rano, chce zeby mu wszystko podac, marudzi przy jedzeniu, zdarzaja sie brzydkie slowa, fochy.... w kosciele niegrzeczny, u znajomych niegrzeczny... ehhh moze Bog sprawi, ze jego siostra bedzie grzeczniejsza...

minimousedot (offline)

09-10-2016 17:42:10

Kraków
No u nas mocniejszego alkoholu nie bedzie bo tesc jest bylym alkoholikiem, wiec wiedzac to nieelegacko byloby postawic wodke przed nim, poza tym z pijacych jest tylko moja tesciowa, moja mama, szwagier (brat meza), matka chrzestna i jej partner, ja to tak nie bardzo, a reszta albo kierowcy albo w ciazy...
I na plus dla restauracji maja pokoj dla mamy z dzieckiem, zeby spokojnie nakarmic czy przewinac...

Anima biedny Miloszek, moze sprobuj rumianku? Moze troche mu ulzy a jak poslodzisz to chetnie moze wypije...

Kokosek rodzisz cholera czy nie? Bo to sie juz nudne robi xD

Lena dziewczynki to jednak sa cholery winking smiley a u Tymka moze po prostu bunt mlodzienczy...? Ja raczej nie bede sie pisac na drugie dziecko swiadomie, nie dalabym sobie rady z polczortem i noworodkiem...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

09-10-2016 18:47:19

Mini, nie pocieszasz, nie pocieszasz :/

A ja dzis odwiedzilam kolezanke, ktora ma termin na 23pazdz. i poki co oznak zblizajacego sie porodu brak. Dziewczyna jest swiezo po przeprowadzce i na chwile obecna nie spieszy jej sie az tak :-) lepiej, mloda fika jak chce- dlugo byla poprzecznie, w koncu sie odwrocila glowka w dol, a za chwile juz znow poprzecznie i tak teraz sobie lezy... i nie wiadomo jaki bedzie porod.

Anonimowy użytkownik (offline)

09-10-2016 18:51:05

Mi sie stary rozchorowal :/ i mi cos sie juz robi goraco i glowa mnie boli... niech szlag trafi ta pogode! sad smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.