Ex Staraczki czyli te, którym się udało ciąża karmienie piersią

Wysłane przez Jersey 

minimousedot (offline)

08-10-2016 17:30:29

Kraków
Anima i jak tam? Opowiadaj, no i oczywiście czy bedzie Tomcio czy Milosz juz inne wymyślił winking smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

kokosek (offline)

08-10-2016 19:43:38

Prabuty
Pigwa ! Co za entuzjazm ! Az się udziela mi ! :-)
Na.pewno uda się i niedługo nam.tu wstawisz fotki z usg maluszka ! Chlopcy rosną, staja się samodzielni -super oby tak dalej !
Malta przepiękna bylam w tamtym roku na wakacjach.. skuper skomunikowana no i ta pogoda.. mmmm !! :-) przeniesiecie sie jak.cos wsZyscy??

Ja mam kota i kot śpi w kolyske, leżaczku, przewijaku i łóżeczku. Jak tylko.mu się uda okupuje wozek i fotelik. Jakoś nie.martwię sie o małego.. kazdy panikuje.co zrobimy z kotem.i psem hmm no cóż bedziemy.mieć trójkę dzieci :-)

Lena tak tak sama z siebie wstalam.. obudzilam.sie po 5 jakos 5:40 wytrzymalam do 6:10 i poszlam robić śniadanie :-)

Moje dziecko dzis bardzo aktywne, ale kopie.na.wysokosci pępka wiec chyba daje.coś te skakanie na.piłce :-) :-)

Anima.jak.sie czujesz? Jak sprawy z mężem??

Ewa2060 (offline)

08-10-2016 20:27:32

Katowice/UK
b]Mini[/b] tak, kocur jest wykastrowany, ale mi sie wydaje, ze po tym całym zabiegu to mu palma zaczęła odbijać.
Zabolinka smiling smiley.
Kokosek ja tam tez sie nie boje o małą, tylko myslalam, ze może są jakieś specjalne zwyczaje dla zwierzat na przywitanie nowego czlonka rodziny grinning smiley, nigdy zwierzaka w domu nie miałam, to jestem nowa w temacie grinning smiley.

kokosek (offline)

08-10-2016 20:52:34

Prabuty
z kotem.to chyba nie..dac.obwachac i tyle :-) bynajmniej my tak zrobimy :-)

AnimaVilis (offline)

08-10-2016 21:05:40

Gliwice
Mini na razie odpuściliśmy z imieniem.. pomęczymy go za jakiś czas jak się ze wszystkim ogarniemy... Może w styczniu... smiling smiley Wiesz ja mam chrześniaka Tomka.... :/ Bardzo nie lubię jak się imiona powtarzają.. tongue sticking out smiley

Ja czuję się bardzo dobrze.. młody kopie.. przytyłam na razie tylko 2kg...z mężem się uspokoiło.. luteiny nie biorę, cycki mi z powrotem zmalały, przytulanki nie są fajne, ale staram się aby były raz w miesiącu...

Ewa2060 jak będziesz z dzieckiem po porodzie w szpitalu to niech mąż weźmie obśliniona pieluszkę tetrową do domu i da ją kotu powąchać... kot zdąży się przyzwyczaić do nowego zapachu i nie będzie dla niego aż tak wielkiego szoku.. i przede wszystkim niech przed narodzinami kot ma dostęp do łóżeczka, wózka... niech zdąży się przyzwyczaić do nowych mebli, rzeczy, a potem do nowego członka rodziny, bo na hurra nowe meble, wózek, wrzeszczące dziecko to za dużo... smiling smiley Mój kot lata temu po kastracji też zwariował... i nie wiem jak oni go wykastrowali, jak on na jesień i wiosnę kiedy zaczynają się ganiania miauczy pod drzwiami i ciśnie się do sieni.. smiling smiley

Prosimy o kliknięcia:

minimousedot (offline)

08-10-2016 21:36:29

Kraków
Kokosek ja Cie blagam! Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej! Bynajmniej my tak zrobimy oznacza tyle ze wy tak wlasnie nie zrobicie...
Jestes zla? Bynajmniej... czyli ze nie jestem! To akurat tak mnie wkurza! xD

Ja dalam gadom powachac mala w foteliku, jak kto chcial, bo jeden to w ogole olal temat...

kokosek (offline)

08-10-2016 21:40:19

Prabuty
Aaa Mini !! Faktycznie ! :-) zakrecilam.się :-)

kokosek (offline)

08-10-2016 21:51:16

Prabuty
Ale mam wkurwa.. nie wiem w sumie czemu ale wkurza mnie wszystko ! Nawet że koc się zsunal z oparcia.. to że emek je jabłko i chrupie.. ooo zaraz wybuchne !!

Ewa2060 (offline)

08-10-2016 21:54:40

Katowice/UK
Dzięki dziewczyny za wasze rady, dam mu powachac dzieciaka i zobaczymy co będzie smiling smiley, mam nadzieje, ze będzie dobrze smiling smiley, zresztą nie jestem pierwsza która ma je domu kota smiling smiley.
Anima ja nie wiem czy mój A zdąży przyjechać z ta pielucha ze szpitala, u nas w ten sam dzień idzie sie do domu eye rolling smiley.
kokosek nie ma jak hormony przy końcówce ciąży, a może to oznaka, ze za niedługo cos sie rozkreci smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-08 21:56 przez Ewa2060.

kokosek (offline)

08-10-2016 22:25:58

Prabuty
Daj Boże żeby się zaczęło :-)

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 9540, Posty: 1272415, Użytkownicy: 72621.
Ostatnio dołączył/a Aliali.

Statystyki tego forum
Wątki: 446, Posty: 107266.