imię dziecka - czym się kierujecie, wybierając je

Wysłane przez ptysiowa_mama 

JoannaP (offline)

08-01-2010 13:31:36

Bielsko-Biała
[link widoczny po zalogowaniu]

Nasz Patryczek


pozdrawiam Joanna Pająk

Fionka27 (offline)

09-01-2010 11:06:57

Pierwsze wybraliśmy sami, tylko pilnowałam, żeby po polsku było, bo nie podobają mi się te wszystkie Sandry i Samanty. Więc już w szpitalu drugiego dnia po porodzie zdecydowaliśmy się na Andrzeja smiling smiley Drugie i teraz trzecie to dzieło Pierworodnego. Czyli Julka ( bo jak Ją zobaczył to gadał do niej w kółko Jala - a że Jola to nie to co nam się podoba to stanęło na Julce - niezbyt oryginalnie jak się później okazało). I ma być Sebastian. Teraz tylko mam problem, bo z usg wynika, że będzie chłopiec, a mi dziś w nocy przyśniło się, ze urodzę dziewczynkę. Może to głupie, ale wesoło by było, gdyby po kilku miesiącach oczekiwania i pogodzeniu się wszystkich z wyjątkiem Taty Bartka, że będzie kolejny Mężczyzna udało się urodzić Dziewuszkę. Ja tam bym wolała opcję damską. A jak będzie to się okaże na 100 % do końca miesiąca, bo pewnie znów przenoszę. smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anuszka2106 (offline)

31-01-2010 17:06:05

wraz z mężem już zanim się dowiedzieliśmy że jestem w ciąży postanowiliśmy imię dla chłopca- Robert, kierowaliśmy się tym że to była bliska osoba i teraz na pewno też czuwa nad nami, drugie imię będzie po dziadku smiling smiley gdyby była dziewczynka to byłaby Julia smiling smiley a to wybór już po prostu z upodobania smiling smiley

edzia23 (offline)

01-02-2010 10:27:05

czeladź
Najważniejsze,żeby było to imie polskie smiling smiley Nie mówię,że imiona typu Kevin są nie ładne ale jednak ja za takowe dziękuję dziecko z lodem Przy synku wybrałam imie Staś,ale jednak kiedy sie urodził zupełnie (moim zdaniem )nie pasowało do niego smiling smiley
Więc ma na imię Szymonek radość Zwykłe imię dla mojego Serdusia - i nie idące wraz z moda. Uważam,że śmieszne są sytuację kiedy mama woła dziecko a obraca się ośmioro o tym samym imieniu smiling smileyAle to wybór indywidualny smiling smiley
pozdrawiam



[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-01 10:28 przez edzia23.

aredzimska (offline)

11-02-2010 22:22:35

Gdańsk
Ja całe życie wiedziałam że będę miała Natalkę lub Weronikę, a tu proszę bardzo jest AMELKA winking smiley, coś mnie tknęło pod koniec ciąży że tak ma być i już zostało


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kacha262 (offline)

19-02-2010 21:32:25

Warszawa
Ja nie wiele miałam do powiedzenia przy wyborze imienia dla naszego syna chłopiec w łóżeczku Już na początku naszej znajomości mój mąż zastrzegł sobię że jeśli będziemy kiedyś mieli syna to będzie miał na imie Eryk i tak sie stało smiling smiley Jeśli kiedyś uda nam się mieć drugie dziecko wybór imienia będzie należał do mnie- zawsze chciałam mieć córkę Zosię smiling smiley

diogeneska (offline)

24-02-2010 14:43:51

Szczecin
My od początku mamy wybrane imiona, ponieważ chcemy mieć trójkę to dla każdego już jest wybrane imięsmiling smiley
Teraz Będzie Antonina( bo wiemy juz ,że dziewuszka, jakby był synus to miał mieć Aleksander)
Jeśli się uda i będziemy mieli jeszcze dwójkę to ma być: Małgosia lub Mateusz, a trzecie: Wiktor lub Weronika






Vilemko (offline)

24-02-2010 16:48:45

Sosnowiec
my kierowaliśmy się tym, żeby było ładne i nie zabardzo oklepany ale też nie udziwnione, dla dziewczynki miało być Dominika, a dla synka Eryk lub Mateusz, ponieważ jednak uznaliśmy, że Eryk to za bardzo oryginalne będzie Mateuszek smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Assiula (offline)

20-04-2010 14:59:32

Poznań
Przy pierwszym dziecku jednogłośnie, kiedy nawet nie znaliśmy płci wybraliśmy imię Hubert. Przy drugiej dzidzia nadal nie chce się ujawnić. Stawiamy na Wiktorię lub Antosia.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

CANDY1976 (offline)

14-06-2010 17:16:32

LONDON
hej
w pierwszej ciazy bylam nastawiona na Laure, ale jak okazalo sie-w 17tygodniu-ze to fcet wybralam Wiktor Maksymilian
jednak w 7miesiacu w lokalnej gazecie byl "nawal" Wiktorkow...wiec przesunelam kolejnosc Maksymilian Wiktor

synus uwielbia swoje imie a ja gdyby cofnac czas wybralabym mu je jeszcze raz ;-)

teraz gdy okazalo sie, ze znowu zostaniemy rodzicami...od pierwszej chwili mialam imie dla chlopca Aleksander William..a okazalo sie w 20tygodniu, ze to prawdopodobnie panienka
i mam klopot
chce imienia, ktore jest w obu jezykach
ktorgo nie idzie znieksztalcac :joliecouette:
ktore pisze sie i wymawia w tych 2 jezykach tak samo

i ktore nie jest bardzo popularne ale tez nie nieznane

padlo na Emma...Emi ;-)
drugie imie bedzie prawdopodobnie Anna-Maria ale zobaczymy


Maximilian Witkor -20.05.2010
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547130, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 255, Posty: 2671.