MAJÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez StrzalkaMa 

StrzalkaMa (offline)

30-09-2013 23:06:16

D-wo-Koszalin
ewaban super,że z dzidzią wszystko dobrze smiling smiley kiedy kolejna wizyta? to idziemy podobnie ja termin mam na 10. odwiedzaj Nas częściej

[link widoczny po zalogowaniu]

MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

PaulaBrak89 (offline)

01-10-2013 08:54:11

Ewaban wspaniale, że groszek zdrowo rośnie smiling smiley Ja jak nie będę już miała wyjścia to też pójdę prywatnie, dzisiaj będę dzwonić do przyszpitalnego gina niech tam mnie przyjmują, w końcu jestem ubezpieczona to na co idą moje i wasze pieniądze? To jest moja pierwsza ciąża więc wcześniej się tak nie interesowałam polityką prorodzinną. Teraz jak jestem w ciąży to widzę, że bardzo ale to bardzo kuleje.. Moim zdaniem nie ważne czy idziemy prywatnie czy nie. Będąc w ciąży to nas powinni na rękach nosić i wszystkie badania bez gadania robić bezpłatnie.
StrzałkaMa ja pracuję nad morzem co roku przez całe lato a później mam dłuuugi urlop do następnego sezonu smiling smiley Teraz tak się złożyło, że miałam zacząć stałą pracę ale po pierwszym dniu wyszło, że będę mamą więc siedzę w domku. Jak straciliśmy już nadzieję na dziecko i przestaliśmy się starać uparcie to się udało haha smiling smiley

StrzalkaMa (offline)

01-10-2013 10:14:23

D-wo-Koszalin

PaulaBrak89
najważniejsze, że się udało smiling smiley. my też z Mężem się staraliśmy jakiś czas i się w końcu udało. Więc nie mam zamiaru narażać dzidzi i nie bedę się męczyć i denerwować czy dziecku nic się nie stanie jak coś dźwignę albo któś mnie zdenerwuje. Nie po to tyle czasu się o bobasa staraliśmy. Jak ktoś pracuję w biurze to faktycznie może pracować. A co do naszej superańskiej służby zdrowia to się zgadzam z Tobą. nie po to płacę nie male składki żeby chodzić prywatnie i płacić kupę kasy za badania i wizyty, kiedy należy mi sie to za darmo. Lekarze przyjmujący prywatnie często naciągają kobiety na dodatkowe badania, które mało albo i nic nie wnoszą do ciaży. A z resztą, każda kobieta w Polsce, która jest w ciąży i nawet jak nie jest ubezpieczona to ma prawo do bezpłatnej opieki zdrowotnej od ciąży do połogu.

PaulaBrak89 (offline)

01-10-2013 12:27:19

Właśnie wiem, że mamy prawo do bezpłatnej opieki ginekologicznej w czasie ciąży. Tylko, że lekarze się wycwanili i przyjmują w prywatnych gabinetach, bo na nfz u nas w mieście to ponad miesiąc czekania. A teraz to całkiem porażka. Ja byłam u gina w tyg 4 i nie potwierdził ciąży, potem poszłam w 6 widział tętno groszka ale stwierdził, że za wcześnie na kartę ciąży. Miałam pójść w 8-9 tyg ale okazało się, że na kasę chorych już nie przyjmuje. I teraz albo pójdę prywatnie i porobię badania, żeby mieć kartę ciąży do 10 tygodnia (co by do becikowego zdążyć), albo się umówię na nfz w szpitalu uj wie kiedy.

StrzalkaMa (offline)

01-10-2013 15:31:25

D-wo-Koszalin
PaulaBrak89 faktycznie masz nie za fajnie ;/ współczuje Ci strasznie. Jak pójdziesz do szpitala to od razu powiedz, ze jestez w ciąży powinnas miec pierwszeństwo przed kobietami nie będącymi w ciąży. Nie zazdroszcze Ci takiej sytuacji

PaulaBrak89 (offline)

01-10-2013 16:44:39

Z tej nerwówki to będę mieć bardzo nerwowe dziecko. Załatwione smiling smiley w szpitalu przedstawiłam swoją sytuację i się zdziwili, że nie mam karty ciąży i badań jeszcze. Umówili mnie już na ten czwartek. Położna mnie przyjęła świetna babka, taka ludzka po prostu smiling smiley Mogłam od razu iść do szpitala zamiast łazić po tych ginekologach.

StrzalkaMa (offline)

01-10-2013 17:20:00

D-wo-Koszalin
PaulaBrak89 no to super smiling smiley są jeszcze normalni ludzie. A Ty się już nie stresuj teraz to już z górki smiling smiley i daj znać jak tam po wizycie koniecznie. Pozdrawiam

gosssia1987 (offline)

01-10-2013 21:04:51

Warszawa
Hej Dziewczynysmiling smiley ja też niedawno dowiedziałam się że jestem w ciążysmiling smiley dziś była pierwsza wizyta u ginekologa i maleństwo ma 3,5 mm hihihihi Pani Doktor powiedziała by stwierdzić iż wszystko jest w porządku musimy jeszcze trochę poczekać...wizytę mam na następny wtorek i trochę się stresuję. Tak bardzo bym chciała by wszystko było dobrze.

Mam do Was pytanie. Czy macie jakiegoś dobrego lekarza z Warszawy który przyjmuje także w jakimś szpitalu? mam fajną Panią Doktor ale jej szpital to czerniakowska i ma on chyba najgorsze opinie ze wszystkich:/

Pozdrawiam Was cieplutkosmiling smiley

StrzalkaMa (offline)

01-10-2013 21:55:15

D-wo-Koszalin
gosssia1987 Gratulujemy i 3mamy kciuki. Na pewno bedzie wszystko dobrze z maleństwem. A stres to normalna sprawa, ja się bede stresowała do momentu az dzidzia się nie urodzi hehe a czekanie na kolejną wizytę to koszmar, bo tak się dłuży. Bedzie wszystko okey. smiling smiley Pozdrawiam

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-01 22:00 przez StrzalkaMa.

radmag87 (offline)

03-10-2013 14:13:00

Wołomin
Hejsmiling smiley
U mnie spokój, mdłości już praktycznie minęły. Cukier się unormowała, a więc jestem zadowolona. Teraz mam wizytę 16 października, ale to raczej będzie zwykła wizyta bez usg. Kontrola tarczycy która także mi ładnie wróciła do normy.

W pierwszej ciąży jak i w tej jestem skazana na prywatne wizyty. Ciężko u nas na Mazowszu dostać się na fundusz i niestety na fundusz opieka i zainteresowanie lekarzy jest średnie.

gosssia1987 – hej, gratulacje. ja jestem z okolic i mogę popytać moich koleżanek które rodziły w warszawie o ich lekarzy.

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5654, Posty: 1452238, Użytkownicy: 73506.
Ostatnio dołączył/a Doris2022.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147770.