MAJÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez StrzalkaMa 

PaulaBrak89 (offline)

25-09-2013 08:50:58

Mnie też dopadło przeziębienie, już się obżarłam czosnkiem a zaraz herbatka z cytrynką i mandarynki co by trochę wit c przyswoić. StrzalkaMa a Tobie przeszło już przeziębienie? Mamuśki a tak wogóle macie już założone karty ciąży? Zastanawiam się dlaczego mi jeszcze nie założyli i głupie myśli mam.

[link widoczny po zalogowaniu]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-25 08:51 przez PaulaBrak89.

StrzalkaMa (offline)

25-09-2013 13:48:44

D-wo-Koszalin
PaulaBrak89 mi już przechodzi, katar lekki mi tylko został. tydzień mnie trzymało.
Ja już mam założoną kartę ciąży. odrazu na pierwszej wizycie mi założyli a byłam na początku 7 tyg ciąży. wiesz każdy gin to inaczej. A wyznaczył Ci date kolejnej wizyty? jak na następnej Ci nie założy to się upomnij sama smiling smiley ZDROWIEJ!

MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-25 13:49 przez StrzalkaMa.

PaulaBrak89 (offline)

25-09-2013 14:04:18

Mnie trochę zmartwiło, że widać tworzące się serduszko, jak już pulsuje a karty ciąży jeszcze nie dostałam. Niby lekarze nie dają jej zbyt wcześnie bo można jeszcze teraz poronić. Oj już bym chciała wiedzieć, że wszystko będzie ok. Do ginekologa mam przyjść za 3 tygodnie. To byłby wtedy 9 tydzień, ale nie wiem czy nie pójdę wcześniej bo nie wiem jak z tym becikowym jest. Chyba do 10 tyg trzeba się wyrobić.

StrzalkaMa (offline)

25-09-2013 14:22:05

D-wo-Koszalin
mi położna rejerstrując mnie do lekarza kazała przyjść do niej 10 min przed wizytą, żeby założyć kartę ciąży i z tą kartą poszłam na badanie dopiero. jeżeli bedziesz w 9 tyg to akurat zdażysz tylko się upomnij odrazu jak wejdzesz do gabinetu. a jak sie martwisz to idz wcześniej do innego gina na badane nie mów nic, ze byłaś u innego i też się o nią upomnij jak sam Ci nie da. smiling smiley

sylwka (offline)

25-09-2013 16:08:12

Dublin
Witam, tak pierwsze, wizyta dopiero w sobote smiling smiley mam nadzieje zobaczyc juz malenstwo smiling smiley Pozdrawiam

goniutek_84 (offline)

26-09-2013 09:49:05

Białystok
hej dziewczyny u mnie już połowa 8 tyg ale karte ciążową dostałam w 7 tyg. A czy wasi lekarze też kazali wam robić badania na hiv, toxoplazmozę, wzw i różyczkę? bo ja te badania robiłam w pierwszej ciąży i się zdziwiłam że teraz też mi kazał

StrzalkaMa (offline)

26-09-2013 15:34:31

D-wo-Koszalin
goniutek_84 ja dostałam na morfologie, mocz i tsh. na nic innego narazie nie dostałam skierowania.

radmag87 (offline)

26-09-2013 18:58:45

Wołomin
po wczorajszej wizycie wszystko ok. jedna dzidzia ufffsmiling smiley ma już 11mm. Kolejna wizyta 16 października. mam ograniczyć jedynie słodycze, śliwki i winogrona, bo cukier mam na granicy.

ja też dopiero wczoraj miałam zakładaną kartę ciąży. A badania na różyczkę, HIV, wzw itd dostałam już na pierwszej wizycie. To się robi po to aby zobaczyć czy już się przechodziło te choroby i czy ma się odpowiednie przeciwciała. Ja na toxo nie robiłam wystarczył wynik z pierwszej ciąży, bo miałam przeciwciała.

goniutek_84 Jeżeli badania wyszły Ci w pierwszej ciąży ok, to pokaż stare wyniki lekarzowi. razem to dostałam skierowanie na 11 badań. tu chyba chodzi o sprawdzenie, czy przechodziłaś te choroby i czy masz jakieś przeciwciała które będą zapobiegać infekcji.

StrzalkaMa (offline)

26-09-2013 20:24:04

D-wo-Koszalin
radmag87 super, że z dzidzią wszystko dobrze smiling smiley to faktycznie uważaj na cukier żebyś się cukrzycy ciążowej nie nabawiła.

kurcze ja dostałam skierowanie tylko na 3 badania hmm :\ może jak bede 7.10 na wizycie to mi da skierowanie na więcej badań

goniutek_84 (offline)

27-09-2013 11:59:53

Białystok
No właśnie miałą robione wyniki na te wszystkie te choroby a ten znowu mi każe mimo że różyczke i toxo przeszłam i mam przeciwciała a wzw no dobra rozumiem bo można wszędzie się zarazić. Ja chodzę prywatnie więc podejrzewam że i na tych wynikach chce zarobić bo napewno coś z tego ma

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5654, Posty: 1452248, Użytkownicy: 73506.
Ostatnio dołączył/a Doris2022.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147770.