MAJÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez StrzalkaMa 

PaulaBrak89 (offline)

06-10-2013 11:33:50

A co tu taka cisza? Jak samopoczucie? Ja w czwartek byłam u gina i zostałam dłużej bo poleżałam trochę w szpitalu.. Wczoraj mnie wypuścili. Bolało mnie dość mocno podbrzusze i się przestraszyłam. Na szczęscie już jestem w domu i biorę teraz luteinkę i nospę. Zrobili mi szereg badań, dzidzia ma 11 mm serce wali jak dzwon smiling smiley Pochwalili, że ciąża bardzo ładnie się rozwija, tylko nie wiadomo skąd te bóle. Ale ponoć moja mama też takie miała, więc może tak mamy.

[link widoczny po zalogowaniu]

radmag87 (offline)

06-10-2013 12:15:21

Wołomin
PaulaBrak89 - masz rację straszna cisza smiling smiley życzę zdrówka, aby bóle juz się nie pojawiały smiling smiley

u mnie spokuj, trochę mi synek rozrabia, ale musze jakoś poskromić zlośnika. smiling smiley

StrzalkaMa (offline)

06-10-2013 16:21:27

D-wo-Koszalin
cześć dziewczyny. Mnie też dziś podbrzusze troche boli a nawet kuje ;/ trochę się martwię, ale jutro mam wizytę o 11 więc zobaczymy. Mam nadzieję, że wszystko jest dobrze.

PaulaBrak89 widzę, że Ciebię też pobolewało podbrzusze. Dobrze, że z dzidzią jest wszystko w porządku . Pozdrawiam Cię i życzę jak najmniej tych bóli smiling smiley

radmag87 super, że u Ciebie wszystko dobrze smiling smiley oby tak dalej smiling smiley Pozdrawiam

MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-06 16:23 przez StrzalkaMa.

Agata88 (offline)

07-10-2013 11:16:54

Śląsk
Witam, można się dołączyć młody kozak ?

Jestem Agata jak zresztą sugeruje mój nick. Jestem już mamą 3 letniego Igorka i właśnie spodziewamy się drugiej dzidzi mały grymaśnik

Termin mam na 25 maja. Bardzo marzy mi się dziewczynka eye rolling smiley no ale wiadomo, to nie koncert życzeń grinning smiley 2 dziecko planowaliśmy smiling smiley staraliśmy się 2 cykle.

StrzalkaMa (offline)

07-10-2013 18:16:13

D-wo-Koszalin
Agata88 Cieszymy się, że kolejna Mamusiaciąża do nas dołącza smiling smiley Super, że tak szybko Wam się udało z dzidzią, ja z Mężem 6 miesięcy sie staraliśmy. Jak się czujesz?

A ja byłam dziś na kolejnej wizycie razem z mężemsmiling smiley dzidzia super rośnie ma już 28 mm uśmiech. A mąż się wzruszył jak zobaczył bijące serduszko.
A co tam u Was Dziewczyny?

piszcie, bo faktycznie jest tu strasznie cicho smiling smiley

pozdrawiam Was wszystkie smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-07 19:00 przez StrzalkaMa.

PaulaBrak89 (offline)

07-10-2013 19:34:08

Agata88 pewnie, że można do nas dołączyć a nawet trzeba smiling smiley Miejmy nadzieję, że jeszcze kilka nowych majóweczek do nas dołączy.
StrzałkaMa już 28mm? Jejku jak fajnie smiling bouncing smiley U mnie było 11mm w czwartek.
Ja już bym chciała mieć za sobą pierwszy trymestr i te mdłości okropne. Dzisiaj piłam miętę ale nic nie pomaga.
Moja rodzinka już taka przejęta, że dzwonią codziennie i pytają jak się czuję. Mama moja się cieszy bardzo, że wnuk albo wnuczka się szykuje. Już się nie może doczekać widocznego brzucha. Za to z rodziny męża nic się nie przejęli.
A jak u was samopoczucie?

StrzalkaMa (offline)

07-10-2013 19:55:33

D-wo-Koszalin
PaulaBrak89 bardzo Ci współczuję z tymi mdłościami. Jeszcze około miesiąca max miejmy nadzieje i będzie spokój. ja zaczęłam 10 tydzień c., już mdłości mi powoli przechodzą. przestałam wymiotować choć odruchy wymiotne jeszcze mam. Widzisz u mnie odwrotnie rodzice Męża strasznie natrętni są i co chwile się pytają jak tam itp smiling smiley. A co do brzuszka to ja mam tak samo tez nie mogę się doczekać i jestem bardzo ciekawa jakie to uczucie jak dzidzia kopie smiling smiley 3mam kciuki za Ciebie, żeby te mdłości Ci mineły jak najszybciej. a dzidzia niech pięknie rośnie.

radmag87 (offline)

07-10-2013 20:07:31

Wołomin
u mnie to już drugie, a więc takiego szalu w rodzinie nie masmiling smiley
na brzuszek też czekamsmiling smiley kopniaki i ruchy dziecka są przyjemne, ale końcówka potrafi być bolesna jak dostaniemy mocniejszego kopniaczkasmiling smiley ale opisać sie tego nie da słowami, to uczucie trzeba po prostu przeżyćsmiling smiley

StrzalkaMa (offline)

07-10-2013 20:32:28

D-wo-Koszalin
radmag87 już wiesz czego mniej więcej możesz się spodziewać w ciąży choć wiadomo, że każda jest innasmiling smiley
a jak wspominasz 1 ciąże?

PaulaBrak89 (offline)

07-10-2013 20:55:17

Mam nadzieję, że wszystkie doczekamy się tych ruchów i kopniaków. Na pewno to dziwne a zarazem wspaniałe uczucie.
Ja jeszcze nie miałam jak pochwalić się mężowi widokiem na usg bo nie wpuszczali nikogo oprócz pacjentek. Ale jak patrzymy w internecie na zdjęcia z ok. 8 tyg to widzę, że też się rozczula smiling smiley

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5659, Posty: 1452754, Użytkownicy: 73506.
Ostatnio dołączył/a Doris2022.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147771.