MAJÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez StrzalkaMa 

PaulaBrak89 (offline)

27-09-2013 12:05:52

Radmag87 przypomniałaś i mi o tym cukrze.. Niestety niby cukrzyca to nie choroba ale nie ma co lekceważyć. Ja przed ciążą już miałam dużo za wysoki cukier i musiałam z tego względu przejść na dietę a teraz jak jestem w ciąży to tylko na słodkim jadę bo od wszystkiego innego chce mi się kibelek przytulać.. Będę wyglądać jak słoń jeszcze trochę. Albo będę tylko na owocach. A dzisiaj na domiar złego jazda 3 godziny autem do rodziny na weekend. Mam takie nudności, że nie wiem jak to zniosę. Pozdrawiam was mamusie i miłego weekendu smiling smiley

radmag87 (offline)

27-09-2013 15:34:04

Wołomin
PaulaBrak89 idź i zrób glukozę to będziesz spokojniejsza. Ja w pierwszej ciąży nie miałam problemu z cukrem. a teraz ma ochotę strasznie na jedzenie i musze trochę przystopować. Chyba cukier podskoczył mi tak strasznie od bananów, winogron i śliwek, które pożerałam w dużych ilościach smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

PAOLKA (offline)

29-09-2013 09:35:09

Warszawa
Dziewczynki gratulacje dla Was ale czs leci już Majówki.Życzę spokojnych ciąż i zdrowego Dzidziusia na mecie !!!

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

PaulaBrak89 (offline)

29-09-2013 19:32:25

Może być bo to ma wysoki indeks glikemiczny. Ja na diecie miałam zabronione winogrona, śliwki a banana to mogłam zjeść raz na miesiąc. Radmag87 cytruski możemy wcinać za to smiling smiley A herbatę jak słodzisz to kup sobie ksylitol, świetnie zastępuje cukier tylko drogi jest.

PaulaBrak89 (offline)

30-09-2013 10:13:10

Ale jestem zła.. normalnie w uja sobie lecą ci ginekolodzy. Przeniosłam się do innego gina bo wcześniejszy przestał dla nfz pracować a tu znowu to samo ten też już nie pracuje bo za mało mu płacili. I został w 40tys mieście 1 ginekolog i to taki idiota, że żal. Nie chce założyć karty ciąży bo pewnie i tak się poroni i jest tak niemiły. Kuchnia chyba wyjdę z siebie. Zajdź w ciążę i chodź do lekarza prywatnie a co. Co za chory kraj..

StrzalkaMa (offline)

30-09-2013 14:29:33

D-wo-Koszalin
PaulaBrak89 to faktycznie nie ciekawie masz z tymi ginami. Ja mieszkam w mieście, w którym też nie ma żadnego normalnego same debile i jeżdze prawię 50 km do Koszalina do gina ;/. Współczuję Ci strasznie.

MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-30 14:33 przez StrzalkaMa.

StrzalkaMa (offline)

30-09-2013 18:21:32

D-wo-Koszalin
jak tam dziewczyny się czujecie?? piszcie cośsmiling smiley tylko u Nas taka cisza hehe. mnie ciągle te wymioty męczą wiecie co ja nawet zębów nie mogę umyć, bo po umyciu nie ma szans na wypłukanie buzi bo zaraz mnie goni do łazienki

PaulaBrak89 (offline)

30-09-2013 19:51:27

Ja mam mdłości okropne i jak czuję tylko coś smażonego to mnie cofa. Ale jeszcze nie wymiotowałam, czuje tylko jakbym zaraz miała to zrobić. Nasila się to też jak jestem głodna. Podbrzusze już nie kłuje ale jak się pozginam nieraz to zaboli i się muszę położyć. Mam zaparcia, bolą mnie piersi a dzisiaj zaczęły mnie boleć nogi od kolan w górę jak zawsze przed okresem. Mąż mówi, że krzywdę mi i sobie zrobił ciążą, bo tak to pomarudziłam dwa dni przed okresem a teraz cały czas mu marudzę, że coś boli i niedobrze mi hehe. Ale mimo wszystko jest cudownie bo mam groszka po sercem smiling smiley

StrzalkaMa (offline)

30-09-2013 20:08:21

D-wo-Koszalin
PaulaBrak89no to mamy podobne dolegliwości tyle, że ja wymiotuje pare razy dziennie miejmy nadzieje, ze mdłości niedługo nam przejdą. Chodzisz do pracy? ja jestem na zwolnieniu, bo nie podołałam, pracuje w drogerii i nie bardzo mi było latac z kasy do wc i odwrotnie. kończy mi się 8.10 i nie wiem co dalej. najgorszy jest ten stres w pracy przez klientów i kierowniczkę plus dzwiganie towaru. Jedna dziewczyna poroniła w pracy a drugiej serduszko dzidzi przestało bić, bo ją tak klientka zdenerwowała. sama nie wiem co robić...

ewaban (offline)

30-09-2013 22:39:39

Bielsko-Biała
Witam się po dłuższej nieobecnoścismiling smiley
I mnie męczą mega mdłości i prawie codziennie zaliczam rzyganko- normalnie szok- w pierwszej i drugiej ciąży było o wiele lżej...smiling smiley
I po czwartkowej wizycie wszystko ok- dzidzia ma 2 cm, serducho puka jak szalone- z usg wyszedł koniec 9 tygodnia- teraz już 10 tydzień zaczęłam- termin mam na 5 majasmiling smiley
Dostałam skierowanie na chyba 7 badań- też chodzę prywatnie więc za wszystko będzie trzeba zapłacić... no ale cóż- dla dzidzi wszystko smiling smiley

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5600, Posty: 1439451, Użytkownicy: 73478.
Ostatnio dołączył/a kasia1234567_8_1.

Statystyki tego forum
Wątki: 827, Posty: 147752.