MAJÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez StrzalkaMa 

PaulaBrak89 (offline)

07-10-2013 20:59:08

Haha nie wiem czy któraś z was też tak ma ale ja jestem i głodna i najedzona a nawet "pełna" naraz smiling smiley

StrzalkaMa (offline)

07-10-2013 21:06:17

D-wo-Koszalin
jak to nie wpuszczali nikogo tylko pacjentki?? Ale to jest prawo pacjenta, ze na każde badanie, na każdą wizytę byle u jakiego lekarza masz prawo wejść z Mężem tak samo Mąż z Tobą i zabraniać to oni sobie mogą. Nie mają prawa go wyprosić.

[link widoczny po zalogowaniu]

MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

07-10-2013 21:07:30

D-wo-Koszalin
PaulaBrak89 ja to w ogóle nie mam apetytu na nic. Dosłownie wmuszam w siebie jedzenie, No to ciekawe masz te uczucie hehe

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-07 21:08 przez StrzalkaMa.

PaulaBrak89 (offline)

07-10-2013 21:16:44

No właśnie nikt nie wchodził z mężem to i ja się nie pchałam z tatuśkiem. Ja usłyszałam bicie serducha na usg dopiero jak byłam w szpitalu. Tam nawet jak był obchód z rana to osoby odwiedzające wychodziły na ten czas. Nie wiem jak to jest w czasie pobytu w szpitalu ale jakby nie było już po ptakach. Na następnej wizycie wejdę z mężem żeby mógł posłuchać. Tylko na usg trzeba prywatnie bo na nfz nie ma usg. Wcale już tego nie rozumiem u nas na nfz przyjmują właśnie w szpitalu, ale usg jest dostępne tylko na zamkniętym oddziale dla kobiet z zagrożoną ciążą, które leżą właśnie w szpitalu. A tak jak się przychodzi na normalną wizytę to usg nie robią. Nie wiem o co chodzi już z tą służbą zdrowia. Będę chodzić na wizyty do szpitala a na usg prywatnie.

PaulaBrak89 (offline)

07-10-2013 21:23:13

Tu wogóle u nas jakieś chyba inne zwyczaje. Bo jak rozmawiałam z innymi kobietkami w ciąży to kartę ciąży dostanę ok 3 miesiąca albo dalej. Usg to ponoć 3 razy przez całą ciążę robią, bo szkodzi dziecku. Na badania póki co mnie nie wysyłali. Jedynie to co mi w szpitalu porobili.

gosssia1987 (offline)

07-10-2013 21:59:16

Warszawa
Hej Dziewczynysmiling smiley
Ja jutro idę na drugą wizytę i będę wiedziała czy maleństwo dobrze się zagnieździło. Trochę sie denerwuję ale jestem dobrej myślismiling smiley Ogólnie nie czuję się tak źle, ale ciagle chodzę wzdęta. Do tego musialam prawie całkowicie zmienić tryb żywienia i powiem szczerze że czasem mi to ciąży. Ale czego sie nie robi by było dobrze. A Wy robiłyście już te wszystkie badania np. na toksoplazmoze, różyczke itd?? ile zajmuje ich zrobienie i po jakim czasie są wyniki?

Ściskam Wassmiling smiley

radmag87 (offline)

07-10-2013 22:19:47

Wołomin
Wyniki badań sa szybko 1-2 dni. Ja robiłam w 6 tc wszystkie te badania.

Co do pierwszej ciązy to wspominam dobrze, jedynie minus to pierwszy trymestr - wymiotowałam strasznie z rana i zero apetytu. A cala ciąża bez problemów większych, zaparcia i zgada ale lekka wieczorami . Poród miałam przez cc ponieważ po 10 godz zwykłego porodu, stwierdzili u mnie niewspółmierność porodową czyli dziecko było za duze jak na moje możliwości. Ale było ok, jak to się mówi „jak urodzisz to zapominasz o tym bólu ” .

U mnie na usg ginekolog woli jak przychodzi się już na te normalne (po brzuchu) z osobą towarzysząca. jak robi od środka to tak średnio jest zadowolona z wizyt męża czy partnera. Ale to zależy od ginekologa.

StrzalkaMa (offline)

07-10-2013 22:25:01

D-wo-Koszalin
PaulaBrak89 jej to strasznie tam masz ;/ nie zazdroszczę. Dla mnie to w ogóle nie do pomyślenia jest. Strasznie Ci współczuje :neutral: ja chodzę na nfz i mam robione usg za każdym razem jak jestem na wizycie. teraz idę 5.11 i tez usg bede miała robione a to w ciąży będzie moje 3

gosssia1987 nie stresuj się smiling smiley na pewno bedzie wszystko dobrze. serduszko bedzie pięknie biło a dzidzia rosła. ja miałam narazie podstawowe badania krwi i moczu i na wirusowe zapalenie wątroby typu B.

StrzalkaMa (offline)

07-10-2013 22:27:39

D-wo-Koszalin

radmag87
jej obyś w tej nie musiała się tak męczyć przy porodzie smiling smiley

Agata88 (offline)

08-10-2013 10:13:15

Śląsk
Strzalka czuję się bardzo dobrze. Lepiej niż w poprzedniej ciąży przynajmniej, bo w poprzedniej na początku czułam się obolała i zmęczona jakbym robiła w kopalni. Nie mam zgagi ani mdłości jak na razie, nie odczuwam jakiegoś mega zmęczenia. Oprócz obolałych piersi nic mi specjalnego nie dolega dziecko z lodem

Paula proponuję migdały na zgagę. A co do karty ciąży to MUSI być założona do 10tygodnia ciąży jeśli chcesz otrzymać becikowe.

Radmag o taaak ! końcówka ciąży jest chyba najciężejsza. Tęskni się za tym, ale jak sobie wspomnę te obolałe żebra i nieprzespane noce to już się bojęmłody kozak

Gosia ja robiłam badania na tokso i różyczkę, ale wg mnie wyniki w normie. Lekarz potwierdzi na następnej wizycie.

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5659, Posty: 1452989, Użytkownicy: 73506.
Ostatnio dołączył/a Doris2022.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147771.