czerwcóweczki 2013

Wysłane przez leydykiss 

magdzk86 (offline)

07-06-2013 07:47:01

Częstochowa
anabelka pewnie juz tuli swojego synka,czekamy na informacje
milka to zaciskam mocno kciukasy zeby sie akcja rozkrecila

no wlasnie dobrze by bylo wyspac sie na zapassmiling smiley ooo i pojesc mozna teraz wiecej bo pozniej dieta na cyccu
ja to juz teraz marudze jak stara baba,ruszac sie nie da..moj chrzesniak kupil sobie konsole z kontrolerem ruchu,wszyscy bawia sie na calego a ja to tylko w lotki moge zagracsad smiley


amdent (offline)

07-06-2013 08:36:39

Osada Pierwsza
monia -ja brałam nospe zwykłą 2 razy dziennie.a z końcem 37 t. kazał odstawić. myślę ,że możesz sobie powiedzmy incydentalnie przyjąc teraz ale nie forte tylko zwykłą

Nie myślisz ,czy coś się zaczyna dziać? w końcu już prawie 38...


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-07 08:48 przez amdent.

Pati1192 (offline)

07-06-2013 08:56:23

Poznań
Dziewczyny mi teraz gin kazała brać no spę 2-3 razy dziennie na "uspokojenie akcji" żeby Mały jeszcze w brzuszku posiedział smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

amdent (offline)

07-06-2013 09:19:39

Osada Pierwsza
pati-no tak ,ąle do 37 tyg. napewno... potem sie odstawia wszelkie historie antyskurczowesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

Lenka85 (offline)

07-06-2013 09:30:23

Komorów
Anabela, jakie cudowne wieści smiling smiley cieszę się i mam nadzieję, że już po akcji i tulisz już swoje maleństwo do piersi hot smiley
Milka za Ciebie kciukasy również zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zakurzona kanapa
Jaworzno, kochana, ile Ty jeszcze bidulo będziesz się męczyć sad smiley tak Ci mocno życzę tych skurczy takich, że hej winking smiley i szybkiej akcji oczywiście smiling smiley może to dziś jest TWÓJ dzień smiling smiley trzymam mocno za Was kciuki &&&&&&&&&&&&&& :*
Monika0101, Ty kochana nie bierz już no-spy, bo raz że nie za bardzo pod koniec ciąży można, dwa to działa rozkurczowo, a u Ciebie może właśnie jakaś akcja się rozwijała!!! Jak będzie dziś tak boleć albo bardziej, znaczy że coś się chyba zaczyna dziać i u Ciebie smiling smiley Jedna tabletka na pewno nie zaszkodziła, ale więcej się już tym nie faszeruj smiling smiley
Monia, ja na kolkę, jak już nic oczywiście nie pomagało, to wkładałam w pupę końcówkę termometra (tego canpola np.), wiem, jak to brzmi, ale tak nawet w szpitalach siostry robią, i delikatnie poruszałam, i mały się "odgazowywał" albo mu kupka zaczynała ładnie wychodzić i był problem z głowy smiling smiley U noworodka raczej nie wskazane chyba kropelki itp., bo większość po 28. dniu życia....hmmmm zapytaj pediatrę najlepiej, ale co mogę jeszcze Ci polecić, to na pewno czopki Viburcol (chyba i teraz byś mogła nawet podać), woda koperkowa (w aptece, w szklanej buteleczce, jak syrop-rewelacja), no i ostatecznie Bobotic np. albo Infacol (ale tak, jak mówię, tam jest napisane, że od 28. dnia życia, chyba że lekarz zaleci inaczej). Życzę Ci dużo cierpliwości, bo wiem, że te kolki są męczące, ale pocieszę Cię, że niebawem miną smiling smiley Aha, oczywiście kąpiele i masowanie brzuszka, a Ty pij herbatki koperkowe albo takie dla matek karmiących (tam też jest koperek) i z mlekiem wyduldanym Filipkowi troszkę powinno ulżyć smiling smiley buziaki dla Was :*

U mnie oczywiście nic się nie dzieje, więc nie będę się rozpisywać sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Pati1192 (offline)

07-06-2013 09:31:15

Poznań
Dlatego właśnie napisałam winking smiley że w tym czasie można wziąć, ale się tą no spą nie objadać bo zahamuje akcję grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

amdent (offline)

07-06-2013 09:34:25

Osada Pierwsza
MONIA0o1- a czy ty nie masz cc mieć, chyba że co s mi sie popieprzyło? jeśli tak i coś się dzieje to może dzwoń do gina?


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

Lenka85 (offline)

07-06-2013 09:34:37

Komorów

Lenka85 (offline)

07-06-2013 09:35:12

Komorów
A no właśnie, Monia chyba miała mieć cc????????????????


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Lenka85 (offline)

07-06-2013 09:38:39

Komorów
A w ogóle gdzie jest nasza Vercia??? z mężem seksi się, czy jakaś akcja???? winking smiley Veroni, kochana, wzywamy Cię smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.