marcóweczki 2013

Wysłane przez 1310 

Holly82 (offline)

03-12-2012 18:38:48

Bydgoszcz/Birmingham
aligol ja też chcę kupić używany, ale w takim stylu, albo może znajdę taki używany. Do kupna wózka i tak jeszcze daleko.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

launica1 (offline)

03-12-2012 19:57:39

Słupsk
emilia "tętno na chłopczyka"??? LOL niezła ta Pani dr... jeszcze o takim sposobie określania płci nie słyszałam...
aligol, a synowie w jakim wieku? Nie płacz. Coś poradzimy. Ja niedawno zmieniałam żelazko i zostalo mi stare TEFAL- zupełnie sprawne, ma jedynie porysowaną płytkę, ale nie na tyle, żeby to przeszkadzało w prasowaniu, czy coś szkodziło- jeśli nadal potrzebujesz, mogę Ci wysłać. Na Mikołaja winking smiley A do pralki może fachowca wezwij, żeby chociaż powiedział, co i za ile do naprawy? Będziesz wiedziała, na czym stoisz. A odkurzacz możesz póki co szczotką zastąpić- trudno, ale da się. I już świat lepiej wygląda smiling smiley
1310 mój "synuś" ma 13 smiling smiley stary kuń sie robi winking smiley
holly ale inny ten wózeczek! Taki wesolutki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

30.03.2013: 100kg OBECNIE: 66 kg CEL: 62 kg (na minusie 34 kg grinning smiley )

emiliawawilin (offline)

03-12-2012 19:57:56

tuszyn
MÓJ NOWY NABYTEK A RACZEJ MALEŃSTWA , PIERWSZY SIRODEK TRANSPORTU JUŻ JEST winking smiley) JAK MNIE TO WSZYSTKO CIESZY A TU JESZCZE TYLE CZASU ....
DZIEWCZYNY NIE MOGE ZMIENIC SŁOWACZKA POMOCY


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

launica1 (offline)

03-12-2012 20:07:36

Słupsk
Holly, ja juz wiem jak masz sprzątać!!! O tak! zakurzona kanapazakurzona kanapazakurzona kanapa

a co się wzniesie, niech mężulek wciąga odkurzaczem!!! LOL LOL LOL LOL
no durna ja, no...
wybaczcie- głupawka...


[link widoczny po zalogowaniu]

30.03.2013: 100kg OBECNIE: 66 kg CEL: 62 kg (na minusie 34 kg grinning smiley )

1310 (offline)

03-12-2012 21:41:48

Zabobrze
a ja na narty poluję dla mojego 9-latkasmiling smiley


Kamcia

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Vesame (offline)

03-12-2012 22:08:58

Gliwice
emilia świetny wózek ja to kompletnie nie am glowy do wozkow i jakos odkladam ten zakup na ostatnia chwile tongue sticking out smiley

launica śliczny brzuchol smiling smiley Taki duuzy smiling smiley

Ja byłam dzisiaj w kinie zaciagłam mojego faceta ktory ostatni raz byl 12 lat temu , a ze seans tani wiec nie mozna było przepuscic smiling smiley

Brzuch mi twardnieje musze brac luteine... a ze lekarz chuj nie dal mi na nia recepty z refundacja a ja zapomnialam mózgo w aptece i za nia dałam 60 zł....

Michał strasznie kaszle i do tego ropieja mu oczka... wiec troche sie dzieje...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Holly82 (offline)

04-12-2012 00:26:46

Bydgoszcz/Birmingham
launica strasznie mi się podoba Twój sposób winking smiley tylko, że jak skocze na kanapę to sie chyba zarwie grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley Ja juz moja droga 90tkę mam na wadze, jak będzie 100 to będę niezłym wielorybkiem winking smiley fajnie, że masz humorek, ja też miewam głupawki, to czasem pomaga, rozładowuje.

vesame no to ładnie, kina się od tego czasu trochę zmieniły winking smiley ja nie wiem, czy mam twardy brzuch czy nie, ale jak podźwigam poniosę coś to mnie zaraz 'rwie' i muszę uważać, w zasadzie popołudniami odpoczywam i leżę, tak jak dziś. no a Ty musisz szczególnie uważać, bo czop Ci już wypadł.

emilka super wózeczek!! Fajnie, że już masz go w domku, ja poluje na mój wózek w promocji winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kp0018 (offline)

04-12-2012 07:37:34

Gorzów Wlkp.
Wstałam w nocy i przy okazji wycieczki do wc patrzę za okno i myślę sobie "Szkoda, że nie ma śniegu... byłoby tak ładnie...". Wstaję kilka godzin później, a tam zasypany Gorzówgrinning smileygrinning smiley I przed chwilą dostałam smsa "Kochanie uważajcie na siebie, bo jest bardzo ślisko. Daj znać jak będziecie w pracy. Kocham Cię"... Tak więc bardzo miły poranek, no i czeka mnie dziś ciekawy spacer do pracy chybawinking smiley chociaż może śnieg na chodnikach zdąży się rozpuścićwinking smiley

launica hehe nizły humor wczoraj miałaśgrinning smiley Mam nadzieję, że nie opuściłgrinning smileygrinning smiley

Vesame a na czym byliście w kinie?? Bartek tak bardzo chciał obejrzeć "Pokłosie", że w niedziele sam się do kina wybrał, bo ja jakoś nie mam ochotysad smiley

emilia bardzo fajny wózek!! Ja muszę wkońcu "Mój" na żywo zobaczyćgrinning smiley Bo może napaliłam się na coś, co tak naprawdę fajne nie jestwinking smiley

Miłego dnia dziewczyny:*:*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mpuchala27 (offline)

04-12-2012 09:46:31

ostrzeszow
Czesc dziewuszki

U mnie tez troszke sniegu napadało , ale jak na razie tak bardzo delikatnie smiling smiley i bardzo dobrze , osobiscie nie lubie zimy . A najbardziej nie lubie jak juz snieg topnieje taka obrzydliwa chlapa .

Ide dzis po wyniki zobaczymy co sie tam ujawni , chociaz i tak 100 % pewnosc bede miala w czwartek jak je lekarz zobaczy .

A co wózków to ja zamierzam swoj kupic po porodzie , w sumie maz bedzie mial zadanie bojowe smiling smiley no chyba ze sie skusze i kupie z tydzien przed zobacze .

Pare dni temu dostałam dwie reklamówy ubranek dla dziecka , fajnie przydadza sie ,takie akurat na 0-3 miesiaca .


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

04-12-2012 10:14:01

Łęczna
witam mamuśki po przedłużonym weekendzietongue sticking out smiley

nas zasypało w nocy z soboty na niedzielesmiling smiley napadało jakieś dobre 25-30cmsmiling smiley mi śnieg nie przeszkadza aby tylko wiatru nie było to może być nawet -20 stopnismiling smiley

telefon już wczoraj przyszedł bardzo fajnysmiling smiley mąż się ucieszył że ma fajny prezent ale mnie wkurzył bo nawet niepodziękował cham jeden jak mu powiedziałam że jest burak i że nawet dziękuje nie powiedział to on do mnie ze śmiechem "przecież dałem ci dzióbka jak wróciłem z pracy, bo tak to ci nie daje" tak mnie tym tekstem rozwalił że siedziałam i płakałam ze śmiechusmiling smiley Głupiego mam męża nie ma cotongue sticking out smiley

lunica rozwaliło mnie twoje zdjęciegrinning smiley te dołeczki w policzkach no cudogrinning smiley uwielbiam jesmiling smiley odrazu Stelcia mi się przypomniała bo też ma ale chyba tylko w jednym policzkugrinning smiley

emilia to ja mam chyba tętno na dziewczynkęgrinning smiley bo z tych zabobonów co słyszałam to niby chłopcy poniżej 140 uderzeń a dziewczynki powyżejtongue sticking out smiley a mój Adaś ma cały czas 150-160tongue sticking out smiley hehe dobra ta doktorkagrinning smiley

Kamcia i Karolina na L4 marszgrinning smiley ja sobie nie wyobrażam siebie w pracy teraztongue sticking out smiley poszłam na zwolnienie jakoś w 6-7 tygodniu po wcześniejszym 3 tygodniowym urlopiegrinning smileygrinning smiley po urlopie byłam 1 dzień w pracy i mnie kierowniczka wygoniła po zwolnienie jak jej powiedziałam że w ciąży jestemgrinning smiley czyli w sumie od jakiegoś 3-4 tygodnia ciąży siedze w domciusmiling smiley

ja się zastanawiam nad prezentem dla mnie bo K. prosił żebym sobie coś wymyśliłasmiling smiley no i waham się pomiędzy urządzeniem 3w1 bo drukarki nie mamy a sokowirówką bo Karolina mi ochote robi zawsze jak pisze że sobie świerzy soczek robitongue sticking out smileytongue sticking out smileytongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547690, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.